Tesettür Yarasa Kol Tunik Modelleri İlkbahar rüzgarları

Tunikler kategorisine 9 Şubat, 2018 tarihinde eklendi.

Bu senenin sokak modasında çok fazla tercih edilmeye başlanan yarasa kol tunikler tesettürlü bayanların en popüler ürünleri arasındaki yerini almış durumda. Sade ve şık bir görüntüye kavuşmak için kullanılan modelleri incelemekte fayda var.Tesettür yarasa kol tunik modelleri geniş ürün çeşitliliği sayesinde herkesin istediği tarzda kıyafeti bulabilmesine imkan sağlıyor. İlk olarak kazayağı desenli ürünlerin dikkat çektiğini ve bu modellerin son derece kullanışlı yapısı sayesinde ilk tercihlerden birisi olduğunu belirtmekte fayda var. Kazayağı desenli ürünlere alternatif olarak ekose desenli yarasa kol tuniklerin de tesettürlü bayanlarca sıklıkla kullanıldığını söylemek mümkün olacaktır.

Şık Tesettür Yarasa Kol Tunik Modelleri

Şık Tesettür Yarasa Kol Tunik Modelleri

Her iki model de düz renk pantolonlarla kombinlendiğinde ortaya gerçekten başarılı sonuçların çıkmasına olanak sağlıyor. Biraz daha sade şeyler arayanlar için ise önerimiz siyah renkli yarasa kol tunikler olacak. Siyah renkli modeller hem gündelik yaşam he mde gece davetlerinde kullanılacak kombinler için işlevsel bir ürün olacaktır.

Tesettür yarasa kol tunik modelleri içinde yer alana hardal rengi tuniklere ayrı bir pencere açmak gerekiyor. Görsel açıdan çok şık ve eşsiz bir güzelliğe sahip olan hardal rengi modelleri kombinler mümkün mertebe kullanmak gerekiyor. Bunun yanı sıra aynı şeyleri mor ve gece mavisi içinde söylemek mümkün. Özellikle gece mavisi asil görüntüsü gündelik yaşamda arzuladığınız şıklığa ulaşmanızı sağlayacaktır.

 


Resimleri Büyütmek İçin Üzerine Tıklayınız
Etiketler : , , ,

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

avatar
  Takip Et  
Bildir