Tesettür Yüksek Bel Etek Modelleri

Etek kategorisine 14 Eylül, 2018 tarihinde eklendi.

Bu sene tesettürlü bayanlarda en fazla tercih edilen kıyafetlerden birisi haline gelen yüksek bel pantolonlar görsel açıdan çok başarılı. Normal bir kombini dahi baştan aşağıya değiştirmeyi başaran yüksek bel eteklerin ilerleyen günlerde sokak modasında daha fazla tercih edileceğini söylemek mümkün görünüyor.

Mavi Tesettür Yüksek Bel Etek Modelleri

Mavi Tesettür Yüksek Bel Etek Modelleri

Tesettür yüksek bel etek modelleri tesettürlü bayanların kombinlerinde her geçen gün daha fazla tercih ediliyor diyebiliriz. Görsel anlamda daha modern bir sonuç elde etmenizi sağlayan yüksek bel eteklerde ilk olarak bu senenin trend renklerinden olan hardalın ön plana çıktığını belirtmekte fayda var. Hardal rengi etekleri beyaz, kırık beyaz, krem gibi renklerdeki bluz ya da gömleklerle kombinleyerek gerçekten şık bir görüntüye bürünebiliyorsunuz. Eğer ki hardal rengi sizin için çok renkliyse bu noktada koyu kahvenin de güzel bir alternatif oluşturduğunu unutmamakta fayda var. Koyu kahve yüksek bel eteklerin ise daha koyu renkli gömlek ya da bluzlarla kombinlenmesi gerektiğini belirtmekte de fayda var.

Tesettür yüksek bel etek modelleri içerisinde yaz trendlerine uygunluğu ile dikkat mit rengi ürünleri de incelemenizi öneriyoruz. Mint rengi geçen senelerde çok daha popülerdi fakat bu sene eskisi kadar karşılaşmıyoruz. Ama yüksek bel etekler sayesinde mint renginin eski popülerliğine kavuşabileceğinizi düşünüyoruz. Alternatifler arasında ise siyah, lacivert, mürdüm ya da krem renginin olduğunu da unutmamakta fayda var.

Oyla
Kullanıcı Puanı
Takip Et
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Bu yazı hakkında bizle görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.x
()
x