• DOLAR
  $2.155,5700
 • EURO
  $1,1449
 • ALTIN
  $60.539,0400
 • BIST
  1,1904
Tesettürlü Gelin Başı Modelleri

Tesettürlü Gelin Başı Modelleri

Evlenecek olan bir bayanlar en çok dikkat çeken noktalardan birisi saçtır. Bunun içinde kuaförde saatlerde vakit harcanır ve tam olarak istenilen görüntüde bir gelin saçı oluşturulmak için uğraşılır. Peki tesettürlü bayanlarda durum farklı mıdır? Tabi ki durum hiçbir farklılık göstermemekte ve tesettür gelinlik konusunda en çok uğraşılan ve özen gösterilen konulardan birisi olan gelin başı […]

Evlenecek olan bir bayanlar en çok dikkat çeken noktalardan birisi saçtır. Bunun içinde kuaförde saatlerde vakit harcanır ve tam olarak istenilen görüntüde bir gelin saçı oluşturulmak için uğraşılır. Peki tesettürlü bayanlarda durum farklı mıdır?

Tabi ki durum hiçbir farklılık göstermemekte ve tesettür gelinlik konusunda en çok uğraşılan ve özen gösterilen konulardan birisi olan gelin başı öne çıkmaktadır. Hem gelinliğin daha ön planda görünmesi ve tamamlanması açısından son derece önemlidir, hem de görsel açıdan en çok dikkati çeken noktalardan birisi olduğu için önem arz etmektedir.

Yeni Tesettür Gelin Başı Modelleri
Yeni Tesettür Gelin Başı Modelleri

Tesettür gelin başı modelleri içinde en çok kullanılan detay kuşkusuz boncuklardır. Çoğu modelde hatta hemen hepsinde boncuk az ya da çok kullanılıyor. Bu yüzden de en çok karşılaştığımız detay ya da süsleme olarak boncuklardan söz etmek mümkündür. Aslında son derece etkili bir süsleme malzemesi olsa da onun yerine daha güzel görünün de bir şeyle değiştirmek isteyenler için ilk önerimiz parlak taşlar olacaktır. Işık altında ışıl ışıl bir görüntünün ortaya çıkmasını sağlayan bu taşlarla düğününüzde göz kamaştıran bir görüntüye sahip olabiliyorsunuz.

Tesettür gelin başı modelleri arasında daha sade modellerden hoşlananlar için dantel ilk seçenek olacaktır. Dantel de güzel bir görüntü için idealdir. Sadece taş ya da boncuğa nazaran daha sade bir görüntüsü mevcuttur.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
2021-01-08 23:28:41
2020-12-26 22:28:02
Çeşitli Durumlar İçin Farklı İpek Başörtüsü Giymenin Yolları: […] hızlı bir şekilde vakit geçirmek her şeyi eskisinden daha
2020-12-25 23:28:33