• DOLAR
  $1.368,0300
 • EURO
  $0,3046
 • ALTIN
  $36.942,0000
 • BIST
  1,2115
Tuğba 2018 Ferace Modelleri

Tuğba 2018 Ferace Modelleri

Tesettürlü hanımların hem çok gösterişe kaçmadan hem de son derece şık bir görünüm elde edebilmek adına en fazla tercih ettikleri ürünlerin başında feraceler geliyor. Biraz önce yaptığımız tanıma en fazla uyan ürün olarak feracelerin her geçen gün biraz daha popülerleştiğini de söyleyebiliyoruz. Hal böyle olunca da Tuğba gibi tesettür giyimin kaliteli markalarının koleksiyonlarında feracelere yer […]

Tesettürlü hanımların hem çok gösterişe kaçmadan hem de son derece şık bir görünüm elde edebilmek adına en fazla tercih ettikleri ürünlerin başında feraceler geliyor. Biraz önce yaptığımız tanıma en fazla uyan ürün olarak feracelerin her geçen gün biraz daha popülerleştiğini de söyleyebiliyoruz. Hal böyle olunca da Tuğba gibi tesettür giyimin kaliteli markalarının koleksiyonlarında feracelere yer vermeleri de kaçınılmaz bir hal alıyor. 2018 senesi için dizayn edilen ferace modellerini görücüye çıkartan Tuğba, moda otoritelerinden son derece olumlu tepkiler altı ve öyle görünüyor ki bu senenin sokak modasına etki edecek tarzda ürünler ortaya konulmuş durumda.

İşlemeli Siyah Tuğba 2018 Ferace Modelleri
İşlemeli Siyah Tuğba 2018 Ferace Modelleri

Tuğba 2018 ferace modelleri doğal olarak koyu renklerin hakimiyeti altında. Birçok modelde siyahı görebilmek mümkün. Tuğba’nın koleksiyonunda siyaha alternatif olarak ise lacivert kullanılmış. Yani elinizde iki farklı renk seçeneği mevcut. Bu tarz renklere sahip olan ürünlerin biraz daha şık bir hal alabilmesi adına sıkça zincir detaylarından yararlanılmış diyebiliyoruz. Özellikle siyah feracelerin omuz kısmında kullanılan apolet görünümündeki zincir detayları gerçekten de çok şık bir görüntüye sahip.

Tuğba 2018 ferace modelleri içerisinde yer alan bazı ürünlerde ise leopar detayları dikkat çekiyor. Feracenin üzerinde şeritler halinde fazla abartıya kaçılmadan uygulanan leopar süslemeleri gerçektende hoş bir görünüm elde edilmesine imkan sağlıyor diyebiliriz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
2020-12-26 22:28:02
Çeşitli Durumlar İçin Farklı İpek Başörtüsü Giymenin Yolları: […] hızlı bir şekilde vakit geçirmek her şeyi eskisinden daha
2020-12-25 23:28:33
Tesettür Modası İle Kot Giymenin Şık Yolları: […] ile kot pantolon giymenin birkaç ipucunu öğrendiniz. Daha fazla
2020-11-23 12:43:24