Tuğba Tesettürlü Tunik Modelleri

Tunikler kategorisine 5 Ekim, 2018 tarihinde eklendi.

Birçok tesettürlü hanımın alışverişe çıktıkları zaman hangi markaların ürünlerine göz gezdirmeleri gerektiğini bildiğini söyleyebiliriz. Daha doğru her bayanın kendince bir favori markalar listesi mevcut. Bu liste kişiden kişiye göre değişiklik gösteriyor olsa da genel olarak Tuğba’nın her bayanın listesinde kendisine yer bulduğunu söyleyebiliyoruz. Tesettür giyimin en başarılı markalarından birisi olan Tuğba, özellikle tunikler konusunda gene çok iddialı görünüyor. Geçtiğimiz senenin tunik modasını resmen kendi başına belirleyen marka, aynı başarıyı bu sene de sergileyecek gibi görünüyor. Hal böyle olunca da sizlere Tuğba’nın 2018 senesi için dizayn ettiği tunikler hakkında bilgi vermemiz gerektiğini düşünüyoruz.

Tuğba Tesettürlü Tunik Modelleri

Tuğba Tesettürlü Tunik Modelleri

2018 Tuğba tunik modelleri farklı farklı renklerde ürün bulabileceğiniz bir koleksiyondan oluşuyor. İsterseniz açık tonlara ya da koyu renklere yönelebilirsiniz. Bu noktada açık tonları temsilen en çok pudranın tercih edileceğini söyleyebiliyoruz. Çok zarif ve şık modeller barındıran pudra tunikler içerisinde drapeli olanların sokak modasına etki edebilecek düzeyde başarılı bir model olduğunu söylememiz gerekiyor.

2018 Tuğba tunik modelleri daha çok koyu renkli ürünlerden oluşuyor. Evet, açık tonlarda da modeller bulmak mümkün, bundan bahsetmiştik zaten fakat genel olarak ürünlerin siyah,bordo, kırmızı ya da saks mavisi gibi tonlarda üretildiğini de belirtmeliyiz. Koyu renkli ürünlerde daha çok bordonun tercih edileceğini düşünüyoruz. Özellikle de fermuar detayı bulunan bordo tuniklerin göz ardı edilmemesi gerektiğini söyleyebiliriz.

 

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

avatar
  Takip Et  
Bildir