• DOLAR
  $2.162,9200
 • EURO
  $1,1621
 • ALTIN
  $60.584,7000
 • BIST
  1,1904
Vizyon Pardesü Modelleri

Vizyon Pardesü Modelleri

Pardesüler tesettürlü bayanların asla vazgeçemeyeceği kıyafetler arasında ilk sırada yer alıyor. Hem İslami şartları yerine getiren bir giyim ve kuşama sahip olmak, hem de ayı zamanda şık görünebilmek isteyenler için pardesüler en doğru tercihlerden bir tanesidir. Vizyon markası ise pardesü konusunda sektörde en önde gelen markalardan bir tanesi olarak kabul ediliyor. Marka her sene çıkarttığı […]

Pardesüler tesettürlü bayanların asla vazgeçemeyeceği kıyafetler arasında ilk sırada yer alıyor. Hem İslami şartları yerine getiren bir giyim ve kuşama sahip olmak, hem de ayı zamanda şık görünebilmek isteyenler için pardesüler en doğru tercihlerden bir tanesidir.

Zarif Vizyon Pardesü Modelleri
Zarif Vizyon Pardesü Modelleri

Vizyon markası ise pardesü konusunda sektörde en önde gelen markalardan bir tanesi olarak kabul ediliyor. Marka her sene çıkarttığı pardesü modellei ile tesettürlü bayanlardan tam puan almayı başaran ender isimlerden bir tanesi olarak gösteriliyor. Eğer sizlerde kaliteli bir pardesü modeli arıyorsanız ilk olarak Vizyon mağazalarına göz atmalısınız.

Vizyon pardesü modelleri arasında en dikkat çekici model olarak düğmeli pardesüler gösterilebilir. Bu tarz düğmeli modeller pardesü de kendini belli edecek renklerden seçilirse eğer daha doğru bir karar verilmiş denilebilir.

Bu tarz bir yaklaşımda bulunulmasının sebebi ise düğmelerin kendini belli ederek pardesü de kaybolmasının önüne geçmektedir. Bu sayede düğme detayları bir nevi aksesuar görüntüsüne bürünecek ve pardesünüzün çok daha güzel görünmesini sağlayacaktır.

Vizyon pardesü modelleri içinde kemerli modeller olduğu da unutulmamalıdır. Kemer detayı görsel olarak pardesülere çok daha farklı bir hava katmakta ve görüntü olarak herkes tarafından beğenilen bir sonuç elde edilebilmektedir. Kemer konusunda aşırı derecede kendini belli eden renklerden ziyade pardesü ile uyumlu tonlara yönelmeniz sizler için iyi olacaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
2021-01-08 23:28:41
2020-12-26 22:28:02
Çeşitli Durumlar İçin Farklı İpek Başörtüsü Giymenin Yolları: […] hızlı bir şekilde vakit geçirmek her şeyi eskisinden daha
2020-12-25 23:28:33