Yazlık Kareli Tesettür Etek Modelleri

Etek kategorisine 19 Mayıs, 2018 tarihinde eklendi.

Son dönemde tesettürlü bayanların kombinlerine göz gezdirirseniz şayet karşınıza bolca kareli etek çıkacaktır. Bu yazın en hit ürünlerinden birisi olan kareli etekler hem kullanışlı olması hem de hoş sonuçlara imza atması sebebiyle gözde ürünlerden birisi konumunda.Yazık kareli tesettür etek modelleri sıcak havalarda kullanabileceğiniz en güzel tercihlerden birisi. Etekler zaten tesettürlü bayanlar için kullanışlı ürünler ve özellikle bu sene kareli modellerin çok fazla beğenildiğini söylemek mümkün.

Renkli Yazlık Kareli Tesettür Etek Modelleri

Renkli Yazlık Kareli Tesettür Etek Modelleri

Söz konusu yazlık modeller olunca akla da ilk olarak renkli ürünler geliyor. Rengarenk karelerle bezenmiş olan etekleri gördüğünüzde ne demek istediğimizi daha net şekilde anlayacaksınız. Sözünü ettiğimiz tarzda renkli eteklerin beyaz renk bluzlarla kombinlenmesi sonucu ortaya çok şık bir görüntü çıkabiliyor. Bu yüzden de sözünü ettiğimiz kombini mutlaka denemenizi tavsiye ediyoruz.

Yazlık kareli tesettür etek modelleri içinden biraz daha sade ve daha az dikkat çekecek şeyler arıyorsanız bu noktada siyah ve beyazın uyumundan yararlanılan ürünleri sizlere önerebiliriz. Sözünü ettiğimiz modeller son derece zarif bir görüntüye sahip ve aynı zamanda kombinlenmesi de kolay. Bu ürünlerinde beyaz renkli üstlerle kombinlenmesini tavsiye ediyoruz.  Alternatif bir model arıyorsanız şayet bu noktada da devreye kahvenin tonları giriyor. Kahve ve tonları kareli etekler için güzel bir seçenek oluşturuyor. Son derece sade bir görüntüye sahip olan bu modelleri denemenizi tavsiye ediyoruz.

 


Resimleri Büyütmek İçin Üzerine Tıklayınız

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

avatar
  Takip Et  
Bildir