• DOLAR
  $2.155,5700
 • EURO
  $1,1449
 • ALTIN
  $60.539,0400
 • BIST
  1,1904
Yazlık Tesettür Bluz Modelleri

Yazlık Tesettür Bluz Modelleri

Tesettür giyim denilince akla birçok şey gelmektedir. Ancak bluz modelleri de tesettür giyim denilince akla gelmelidir. Çünkü açık hanımlar tercih ettiği gibi kapalı hanımlarda yaz- kış aylarında bluz modellerini tercih etmektedir. Anlaşılacağı üzere bu gün ki yazımızın konusu 2018 yılına damgasını vuran tesettür bluz modellerinden olmaktadır. Yazlık tesettür bluz modelleri oldukça farklı tarzda ve özgün […]

Tesettür giyim denilince akla birçok şey gelmektedir. Ancak bluz modelleri de tesettür giyim denilince akla gelmelidir. Çünkü açık hanımlar tercih ettiği gibi kapalı hanımlarda yaz- kış aylarında bluz modellerini tercih etmektedir. Anlaşılacağı üzere bu gün ki yazımızın konusu 2018 yılına damgasını vuran tesettür bluz modellerinden olmaktadır.

Uzun 2018 Yazlık Tesettür Bluz Modelleri
Uzun Yazlık Tesettür Bluz Modelleri

Yazlık tesettür bluz modelleri oldukça farklı tarzda ve özgün tasarımlardan oluşmuş modellerden oluşmaktadır. Bu modelleri yakından incelemek gerekirse ilk etapta bebe yaka bluz modellerine girmem gerekir. Bu modeller bu seneye damgasını vurmuştur. Ve tüm hanımlar tarafından beğenilmiştir. Bu bebe yaka yazlık tesettür bluz modellerini etek veya pantolon modelleri içine sokarak kombin yapabilirsiniz oldukça hoş duracaktır.

Asimetrik kesimli bluz modelleri de yazlık tesettür bluz modelleri içinde ön plana çıkan modeller arasındadır. Bu tarz modelleri ise genelde pantolonlar üstünde kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra birde fırfırlı bluz modelleri de oldukça hoş durmaktadır.

Uzun bluz modelleri ve kısa bluz modelleri de mevcuttur. Uzun bluz modelleri genel olarak pantolonlar üstüne kombin yapmak uygundur. Kısa bluz modellerini ise etek üstüne kombin yapabilirsiniz. Son olarak yazlık tesettür bluz modellerinde pembe tonları, beyaz ve krem rengi ön plana çıkmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

 1. Çok güzel modeller seçmişsiniz. Yazlık tesettür bluz modelleri deyince akla gelen güzel modelleri sıralamışsınız.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
2021-01-08 23:28:41
2020-12-26 22:28:02
Çeşitli Durumlar İçin Farklı İpek Başörtüsü Giymenin Yolları: […] hızlı bir şekilde vakit geçirmek her şeyi eskisinden daha
2020-12-25 23:28:33