• DOLAR
  $2.138,8600
 • EURO
  $1,4352
 • ALTIN
  $60.155,6700
 • BIST
  1,1904
Yeni Sezon Kayra Pardesü Modelleri

Yeni Sezon Kayra Pardesü Modelleri

Tesettür giyimin en önemli unsurlarından birisi haline gelen pardesüler hem görüntüsü sebebiyle hem de dini şartları uygunluk açısından kullanışlı bir kıyafet olarak kabul ediliyor. Bayanların pardesülere bu denli ilgi gösteriyor olmasının altında yatan sebepler de biraz önce saydıklarımız oluyor. Bir de işin içine kaliteli markaların ürettikleri modeller girince pardesü alanında müthiş bir hareketlilik olduğunu söylemek […]

Tesettür giyimin en önemli unsurlarından birisi haline gelen pardesüler hem görüntüsü sebebiyle hem de dini şartları uygunluk açısından kullanışlı bir kıyafet olarak kabul ediliyor. Bayanların pardesülere bu denli ilgi gösteriyor olmasının altında yatan sebepler de biraz önce saydıklarımız oluyor.

Turkuaz Yeni Sezon Kayra Pardesü Modelleri
Turkuaz Yeni Sezon Kayra Pardesü Modelleri

Bir de işin içine kaliteli markaların ürettikleri modeller girince pardesü alanında müthiş bir hareketlilik olduğunu söylemek mümkün olabiliyor. Özellikle de Kayra’nın ürettiği yeni pardesüler son döneme danga vurmaya hazırlanıyor. Pardesüleri bir kere gördüğünüzde tam olarak ne demek istediğimizi sizlerde fark edeceksiniz. Eğer ki kaliteli bir ürün arıyorsanız doğru adrese geldiğinizi söylememiz mümkündür.

Yeni sezon Kayra pardesü modelleri ciddi manada geniş bir ürün yelpazesine sahip gibi görünüyor. Hemen her zevke uygun modelin bulabilecek olması bayanların yüzlerini en çok güldüren noktalardan bir tanesi olarak kabul edilebilir. Bunun yanı sıra çift yakalı modellere bir göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Çift yaka detayı sayesinde pardesüye farklı bir hava kaldığını da söyleyebiliyoruz. Eğer ki farklı bir tarza bürünmek istiyor ve tam olarak hangi modeli seçmeniz gerektiğine karar veremiyorsanız çift yakalı pardesüler arayışlarınıza son verecektir.

Yeni sezon Kayra pardesü modelleri renk konusunda da oldukça geniş bir çeşitliliğe sahip. Fakat en çık tercih edilecek olan modeller turkuaz ürünler olacağa benziyor.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
2021-01-08 23:28:41
2020-12-26 22:28:02
Çeşitli Durumlar İçin Farklı İpek Başörtüsü Giymenin Yolları: […] hızlı bir şekilde vakit geçirmek her şeyi eskisinden daha
2020-12-25 23:28:33