• DOLAR
  $2.137,0200
 • EURO
  $1,2935
 • ALTIN
  $59.899,6800
 • BIST
  1,1904
Yeni Sezon Mevra Elbise Modelleri

Yeni Sezon Mevra Elbise Modelleri

Giyim sektöründe yer alan markaların müşteriler üzerinde yarattıkları algı, onların başarısı adına büyük önem arz ediyor.Bu noktada müşterisinin kalbini kazanmayı başaran markaların bir adım öne geçtiklerini söyleyebiliyoruz. Tesettür giyimde de aynı kural geçerli ve Mevra gibi pozitif algı oluşturmayı başarabilen markaların sokak modasında direk olarak etki ettiğine şahit olabiliyoruz. Mevra, uzun bir süredir müşterilerine tam […]

Giyim sektöründe yer alan markaların müşteriler üzerinde yarattıkları algı, onların başarısı adına büyük önem arz ediyor.Bu noktada müşterisinin kalbini kazanmayı başaran markaların bir adım öne geçtiklerini söyleyebiliyoruz. Tesettür giyimde de aynı kural geçerli ve Mevra gibi pozitif algı oluşturmayı başarabilen markaların sokak modasında direk olarak etki ettiğine şahit olabiliyoruz.

Ekru Yeni Sezon Mevra Elbise Modelleri
Ekru Yeni Sezon Mevra Elbise Modelleri

Mevra, uzun bir süredir müşterilerine tam da istedikleri tarzda ürünler sunarak bu alanda en başarılı üreticilerden birisi olduğunu ispat etti. Yeni sezonda da iddiasını devam ettirme arzusunda olan markanın özellikle elbise modelleriyle dikkatinizi çekeceğini düşünüyoruz.

Yeni sezon Mevra elbise modelleri isteğe göre zarif ve sade, isteğe göre ise son derece gösterişli modeller sunuyor. Tercihi zarif ve sade modellerden yana kullananlar için tavsiyemiz ekru ya da beyaz renkli dantel detayları bulunan elbiseler olacaktır. Elbisenin özellikle etek kısmında kullanılan dantel süslemeler sayesinde zarif bir görünüm elde edilebiliyor. Açık tonların tercih edilmesi ise size gözleri yormayan bir şıklık sunuyor.

Yeni sezon Mevra elbise modelleri içerisinde yer alan gösterişli ürünler ise daha çok deri detayların kullanıldığı modellerde. Açık bir renk üzerine kullanılan taba rengi deriler, çok daha şık bir görünüm elde edilmesini sağlıyor. Bunun yanı sıra fuşya gibi dikkat çekici renklerinde tercih edilebilecekler arasında yer aldığını unutmamak gerekiyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
2021-01-08 23:28:41
2020-12-26 22:28:02
Çeşitli Durumlar İçin Farklı İpek Başörtüsü Giymenin Yolları: […] hızlı bir şekilde vakit geçirmek her şeyi eskisinden daha
2020-12-25 23:28:33