• DOLAR
  $2.137,0200
 • EURO
  $1,2935
 • ALTIN
  $59.899,6800
 • BIST
  1,1904
Yeni Sezon Şal Modelleri

Yeni Sezon Şal Modelleri

Tesettürlü bayanlar kafasında her zaman için bir soru olmuştur. Şal mı tercih etmeliyim yoksa eşarp mı? Bu soru çok uzun bir süredir devam ediyor ve kesin bir cevabı da bulunmuyor. Tamamen kişisel tercihler ışığından verilen bir karar ve dönemsel olarak da firmaların çıkarttığı modellere göre bir ürün diğerinin önüne geçebiliyor. Son zamanlarda ise yeni çıkmaya […]

Tesettürlü bayanlar kafasında her zaman için bir soru olmuştur. Şal mı tercih etmeliyim yoksa eşarp mı? Bu soru çok uzun bir süredir devam ediyor ve kesin bir cevabı da bulunmuyor. Tamamen kişisel tercihler ışığından verilen bir karar ve dönemsel olarak da firmaların çıkarttığı modellere göre bir ürün diğerinin önüne geçebiliyor. Son zamanlarda ise yeni çıkmaya başlayan şal modelleri ile bir rekabette şalların bir adım öne geçmeye başladığını söyleyebiliriz. Şal üreticisi firmalar piyasaya çıkarttıkları ürünlerle önemli bir atılım gerçekleştirmeye başlamış durumda. Tesettürlü bayanların da çok beğendiği bu modelleri mutlaka incelemenizi tavsiye ediyoruz.

2018 Yeni Sezon Şal Modelleri
2018 Yeni Sezon Şal Modelleri

Yeni sezon şal modelleri dendiğinde akla ilk olarak gelen ürünler püsküllü şallar olacaktır. Püsküllü şallar görsel açıdan daha modern bir görüntünün ortaya çıkmasına olanak sağlamaktadır ve bu modeller sayesinde şık bir görüntüye bürünmek çok zor olmayacaktır. Püsküllü şallar arasından tercihte bulunurken renk bakımından daha dikkat çekici modellere yönelmek mantıklı bir tercih olacaktır.

Yeni sezon şal modelleri arasında yer alan çift taraflı şallar sizler için fonksiyonel bir ürün olabilir. Her iki tarafının da farklı renklerde olduğu bu modeller sayesinde tek bir şal alıp iki farklı şekilde kullanabileceksiniz. Bu da ister istemez elinizdeki alternatiflerin sayısını arttıracaktır. Aynı zamanda ipek şallara da şık ve kaliteli bir görüntü için göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
2021-01-08 23:28:41
2020-12-26 22:28:02
Çeşitli Durumlar İçin Farklı İpek Başörtüsü Giymenin Yolları: […] hızlı bir şekilde vakit geçirmek her şeyi eskisinden daha
2020-12-25 23:28:33