"Abiyeler" Kategorisi

Mevra Tesettür Abiye Modelleri

Abiyeler kategorisine 9 Mart, 2019 tarihinde eklendi.

Tesettür giyimde faaliyet gösteren markaların kalitesinde ciddi bir oradan artış gözlemlenmektedir. Son yıllarda yapılan atılımları incelediğinizde ne demek istediğimiz daha net anlayabilirsiniz.Mevra gibi gerçekten kaliteli işlerin altına imzasını atan markalar sayesinde tesettürlü bayanların istedikleri tarzlarda ürün bulması artık daha kolay bir iş haline geldi.

Hele ki söz konusu abiyeler olunca bayanların hepsi daha da özenli bir şekilde alacakları ürünü seçiyorlar.Normal kıyafetlere nazaran abiye seçiminin çok daha zor olması, Mevra’nın ürettiği abiyeler sayesinde artık eskisi kadar bunaltıcı bir işlem olmaktan çıkmış durumda. Mevra tarafından üretilen 2018 senesine damga vuran abiyeler hakkında sizlere birazda olsa bilgi vermek istiyoruz.

Devamını Oku

Mevra Tesettürlü Abiye Modelleri

Abiyeler kategorisine 20 Şubat, 2019 tarihinde eklendi.

Abiyeler gösterişli yapısı ile dikkat çeken ve hanımların giymekten gerçekten keyif aldığı bir kıyafet. Kaliteli tercih edilebildiği müddetçe de çok başarılı sonuçlar elde edebileceğiniz abiyelerde en önemli kriter marka seçimi. Doğru bir marka seçebilir ve ürünlerinizi o markadan temin ederseniz, elde edeceğiniz sonuçta bir o kadar başarılı olacaktır.

Son dönemde tesettürlü hanımların ilk tercihi haline gelmeye başlayan Mevra, tesettür abiyeler konusunda gerçektende parlayan bir yıldıza dönüştü. Birbirinden güzel modelleri ile dikkatleri üzerine çeken markanın ilerleyen günlerde bu alanda sektörün en iyilerinden olacağını söylemek çokta yanlış olmayacaktır.

Devamını Oku

Butik Nurdan Abiye Modelleri

Abiyeler kategorisine 18 Şubat, 2019 tarihinde eklendi.

Tesettür giyimde en önemli unsurlardan birisi haline gelen butikler, büyük markalara nazaran tesettürlü bayanların daha fazla ilgisini çekiyor. Böyle olmasının temel sebebi ise tesettür giyimin bireysel görüşler ışığında farklılık gösteriyor olmasıdır.

Yani bir ürünün her bayan tarafından beğenilmesi ya da aynı şekilde kullanılması tesettür giyim içim çok kolay bir şey değildir. Butikler ise tesettürlü bayanların ihtiyaç ve isteklerine kulak vererek onlara göre ürünler çıkarttığı için tesettürlü bayanların butiklere olan ilgisi her geçen gün biraz daha artıyor. Butik Nurdan’da bu alanda sizlere önerebileceğimiz en kaliteli isimlerden birisi olarak ön plana çıkıyor.

Devamını Oku

Dantelli Tesettür Abiye Modelleri

Abiyeler kategorisine 10 Şubat, 2019 tarihinde eklendi.

Tesettürlü bayanların özel bir davete giderken ya da önem arz eden bir günde giymekten en fazla keyif aldığı kıyafet olarak abiyeleri örnek gösterebiliriz. Görselliğin bambaşka bir boyuta ulaştığın tesettür abiye modelleri sayesinde tam da arzu ettiğiniz şıklığa ulaşmanız mümkün olabiliyor. Hal böyle olunca da daha kaliteli bir görüntü için abiyeler arasında doğru tercihlerde bulunabiliyor olmanız gerek. Aksi halde her ne kadar abiye bile giymiş olmasınız, kalitesiz görüntüsü sebebiyle size gölge düşüreceğini aklınızdan çıkartmamanız gerekiyor. Bu sebeple her dönemde popülerliğini koruyan bir model olan dantelli abiyeleri sizlere tavsiye etmemiz doğru olacaktır diye düşünüyoruz.

Devamını Oku

Hünnep-i Aşk Tesettürlü Abiye Modelleri

Abiyeler kategorisine 29 Ocak, 2019 tarihinde eklendi.

Düğün sezonu olduğu için sadece gelin adayları değil aynı zamanda da gelinin çevresindeki yakınları ve arkadaşları da telaşa girmiştir. Özel gün ve gecelerde de şık olmayı planlayan hanımlar da bu telaşa dahiller. Açık hanımlar için birden fazla seçenek mevcutken, kapalı hanımlara göre daha az seçenek bulunmaktadır.

Devamını Oku

Puane Tesettür Abiye Modelleri

Abiyeler kategorisine 25 Aralık, 2018 tarihinde eklendi.

Özel davetlerde ve gecelerde bayanların şık bir görüntüye kavuşabilmek adına sıklıkla abiyelere başvurduğunu görebiliyoruz. Abiyeler bu tarz özel anlam ifade eden geceler için üretilen gösterişli ve şık ürünler olduğu için bu yönde bir eğilim olmasına şaşırmamak gerekiyor. Birçok bayan için şık görüntü ile yakın ilişkisi bulunan abiyeler arasında doğru seçimi yapabilmek adına kaliteli markaların ürünlerine yönelmek akılcı bir fikir olarak gözüküyor. Kaliteli markaların ürettikleri ürünler sayesinde birçok bayanın kısa yoldan şık ve zarif bir görüntüye kavuştuğunu söylemek ise yanlış olmayacaktır.

Devamını Oku

Fatma Sevildi Tesettür Abiye Modelleri

Abiyeler kategorisine 15 Aralık, 2018 tarihinde eklendi.

Bayanların özel davetler ya da özel anlam ifade eden organizasyonlara katılırken ilk olarak tercih ettikleri kıyafet abiyelerdir. Böylesine ağır anlam ifade eden bir organizasyona katılırken her bayanın önceliği olabildiğince güzel görünmek ve etrafındaki bayanlardan çok daha şık bir görüntüye ulaşabilmektedir.

Devamını Oku

Nurla Abiye Modelleri

Abiyeler kategorisine 11 Aralık, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettür giyimin en büyük eksiklerinden bir  tanesi abiyelerdi. Bundan 5 – 6 sene öncesine kadar abiye alanında fazla model bulmak maalesef mümkün olmuyor ve tesettürlü bayanlar bu konuda büyük sıkıntılar çekiyordu. Fakat önemli markaların bu alanda ürünlerini piyasaya çıkartması ile birlikte durumun tersine döndüğünü söylememiz mümkün gözüküyor. Özellikle de bayanların isteklerine direk olarak cevap verebilen markalar sayesinde tesettürlü bayanların da işleri kolaylaşmış durumda diyebiliriz. Nurla gibi kaliteli markaların tesettür abiye alanında koleksiyonlarını vitrine çıkartmaları ile birlikte birçok bayan için güzel ve şık görünmek artık çok daha kolay bir iş haline gelmiş durumda.

Devamını Oku

Payetli Tesettür Abiye Modelleri

Abiyeler kategorisine 23 Kasım, 2018 tarihinde eklendi.

Sanıyoruz ki bayanların büyük bölümü şık ve iddialı kombinler yapmaktan büyük keyif alıyor. Elbette sade bir giyim tarzını benimsemiş olan hanımlarda vardır fakat söz konusu abiyeler olduğunda bu görüş büyük ölçüde değişecektir. Abiyeler, gösterişli yapısı ile bilinen ürünler ve özel davetlere giderken tercih ettiğimiz bir kıyafet diyebiliriz. Hal böyle olunca da olabildiğince iddialı bir model tercih etmek herkesin istediği durumlardan birisi olacaktır. Son dönemde birbirinden farklı modelleri bulabilmek mümkün olsa da bunlar arasında en fazla ilgiyi toplayan payetli tesettür abiyeler oldu. Işıl ışıl görüntüsü ile herkesin dikkatini çeken model, bu senenin en popüler ürünlerinden birisi olacak gibi görünüyor.

Devamını Oku

Taşlı Tesettür Abiye Modelleri

Abiyeler kategorisine 18 Kasım, 2018 tarihinde eklendi.

Şıklık her zaman için en büyük önceliklerden birisidir. Görüntünüzün iddialı ve tam manasıyla herkesi büyüleyen bir boyuta ulaşmasını istiyorsanız eğer yapacağınız seçimlerin çok önemli olduğunu aklınızdan çıkartmamalısınız. Öyle ki, birçok tesettürlü bayanın özel davetlere ya da özel günlerde ilk tercihi her zaman için abiyeler oluyor. Bu durum bir rastlantı değil tabi ki. Abiyeler gidilecek olan yerin ağırlığına uygun bir görüntüye bürünmenize olanak sağlıyor ve görüntünüzün tam da istediğiniz tarzda olmasına olanak tanıyor. Fakat her modelin bu denli başarılı olduğunu söyleyemeyiz. Eğer ki gerçekten şık bir görüntü istiyorsanız bakmanız gereken model, taşlı tesettür abiyelerdir.

Devamını Oku