"Abiyeler" Kategorisi

Puane Tesettür Abiye Modelleri

Abiyeler kategorisine 25 Aralık, 2018 tarihinde eklendi.

Özel davetlerde ve gecelerde bayanların şık bir görüntüye kavuşabilmek adına sıklıkla abiyelere başvurduğunu görebiliyoruz. Abiyeler bu tarz özel anlam ifade eden geceler için üretilen gösterişli ve şık ürünler olduğu için bu yönde bir eğilim olmasına şaşırmamak gerekiyor. Birçok bayan için şık görüntü ile yakın ilişkisi bulunan abiyeler arasında doğru seçimi yapabilmek adına kaliteli markaların ürünlerine yönelmek akılcı bir fikir olarak gözüküyor. Kaliteli markaların ürettikleri ürünler sayesinde birçok bayanın kısa yoldan şık ve zarif bir görüntüye kavuştuğunu söylemek ise yanlış olmayacaktır.

Devamını Oku

Fatma Sevildi Tesettür Abiye Modelleri

Abiyeler kategorisine 15 Aralık, 2018 tarihinde eklendi.

Bayanların özel davetler ya da özel anlam ifade eden organizasyonlara katılırken ilk olarak tercih ettikleri kıyafet abiyelerdir. Böylesine ağır anlam ifade eden bir organizasyona katılırken her bayanın önceliği olabildiğince güzel görünmek ve etrafındaki bayanlardan çok daha şık bir görüntüye ulaşabilmektedir.

Devamını Oku

Nurla Abiye Modelleri

Abiyeler kategorisine 11 Aralık, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettür giyimin en büyük eksiklerinden bir  tanesi abiyelerdi. Bundan 5 – 6 sene öncesine kadar abiye alanında fazla model bulmak maalesef mümkün olmuyor ve tesettürlü bayanlar bu konuda büyük sıkıntılar çekiyordu. Fakat önemli markaların bu alanda ürünlerini piyasaya çıkartması ile birlikte durumun tersine döndüğünü söylememiz mümkün gözüküyor. Özellikle de bayanların isteklerine direk olarak cevap verebilen markalar sayesinde tesettürlü bayanların da işleri kolaylaşmış durumda diyebiliriz. Nurla gibi kaliteli markaların tesettür abiye alanında koleksiyonlarını vitrine çıkartmaları ile birlikte birçok bayan için güzel ve şık görünmek artık çok daha kolay bir iş haline gelmiş durumda.

Devamını Oku

Payetli Tesettür Abiye Modelleri

Abiyeler kategorisine 23 Kasım, 2018 tarihinde eklendi.

Sanıyoruz ki bayanların büyük bölümü şık ve iddialı kombinler yapmaktan büyük keyif alıyor. Elbette sade bir giyim tarzını benimsemiş olan hanımlarda vardır fakat söz konusu abiyeler olduğunda bu görüş büyük ölçüde değişecektir. Abiyeler, gösterişli yapısı ile bilinen ürünler ve özel davetlere giderken tercih ettiğimiz bir kıyafet diyebiliriz. Hal böyle olunca da olabildiğince iddialı bir model tercih etmek herkesin istediği durumlardan birisi olacaktır. Son dönemde birbirinden farklı modelleri bulabilmek mümkün olsa da bunlar arasında en fazla ilgiyi toplayan payetli tesettür abiyeler oldu. Işıl ışıl görüntüsü ile herkesin dikkatini çeken model, bu senenin en popüler ürünlerinden birisi olacak gibi görünüyor.

Devamını Oku

Taşlı Tesettür Abiye Modelleri

Abiyeler kategorisine 18 Kasım, 2018 tarihinde eklendi.

Şıklık her zaman için en büyük önceliklerden birisidir. Görüntünüzün iddialı ve tam manasıyla herkesi büyüleyen bir boyuta ulaşmasını istiyorsanız eğer yapacağınız seçimlerin çok önemli olduğunu aklınızdan çıkartmamalısınız. Öyle ki, birçok tesettürlü bayanın özel davetlere ya da özel günlerde ilk tercihi her zaman için abiyeler oluyor. Bu durum bir rastlantı değil tabi ki. Abiyeler gidilecek olan yerin ağırlığına uygun bir görüntüye bürünmenize olanak sağlıyor ve görüntünüzün tam da istediğiniz tarzda olmasına olanak tanıyor. Fakat her modelin bu denli başarılı olduğunu söyleyemeyiz. Eğer ki gerçekten şık bir görüntü istiyorsanız bakmanız gereken model, taşlı tesettür abiyelerdir.

Devamını Oku

Minel Aşk Abiye Modelleri

Abiyeler kategorisine 4 Kasım, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettür giyimin en önemli isimlerinden birisi olan Minel Aşk, bu sene abiyeler konusunda oldukça başarılı bir iş çıkartmış. Abiyelerinde isteğe göre sade ürünler, isterseniz de gösterişli modellere yönelebileceğiniz tarzda geniş bir ürün çeşitliliği bulunduran marka, 2018 senesine damga vuracak gibi duruyor.

Devamını Oku