"Bluz" Kategorisi

Armine Bluz Modelleri

Bluz kategorisine 18 Ocak, 2019 tarihinde eklendi.

Geçtiğimiz senelerde olduğu gibi bu sene de tartışmasız tesettür giyimin en iddialı ismi haline gelen Armine, son olarak bluzlarını tanıtarak tesettürü bayanların yüzünü güldürmeyi başardı. Kaliteli, şık ve zarif görünümdeki modeller birçok bayanın ilgisini çekmeye başladı ve kombinlerde de Armine etkisi rahatlıkla görülebiliyor.

Devamını Oku

Dantelli Tesettür Bluz Modelleri

Bluz kategorisine 1 Eylül, 2018 tarihinde eklendi.

2018 senesinin yaz trendlerine bakıldığında dantelli bluzların ön plana çıktığını görebiliyoruz. Dantelli bluzlar tesettürlü bayanların aradıkları dikkat çekici ve şık görüntüyü onlara kazandırıyor ve ortaya başarılı sonuçların çıkmasını sağlıyor.

Devamını Oku

Desenli Tesettür Bluz Modelleri

Bluz kategorisine 15 Ağustos, 2018 tarihinde eklendi.

Desenli tesettür bluzlar bu senenin en önemli trendlerinden birisi konumunda. Tesettürlü bayanların yaptıkları kombinlerde bluzlara sıklıkla tercih ettiğiniz görünüyoruz fakat bu bluzlar içinde de desenli olanlar en popülerlerden birisi diyebiliriz.

Devamını Oku

Kayra 2018 Bluz Modelleri

Bluz kategorisine 14 Mart, 2018 tarihinde eklendi.

   Etrafınızdaki tesettürlü hanımların yaptıkları kombinlere biraz olsun göz atarsanız eğer, bluzların ne kadar çok tercih edildiğine daha net şahit olabilirsiniz. Son yıllarda sektörün eskimeyen ve modası geçmeyen yegane parçası haline gelen bluzlar, kaliteli markalar sayesinde çok daha işlevsel bir hal aldı diyebiliriz. Birçok markanın özel olarak koleksiyonlar ürettiği bluzlar konusunda belki de en tecrübeli isimlerden birisi olarak kabul edilen Kayra, yeni yılda da kalitesini ortaya koyuyor. Yeni yıl için tasarladığı bluz modelleri ile tesettürlü bayanların beğenisini kazanan Kayra, bu alanda çıtayı gerçektende yukarıya çekiyor diyebiliriz.

Devamını Oku