"Ceket" Kategorisi

2018 Kuaybe Gider Ceket Modelleri

Ceket kategorisine 2 Ağustos, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettür giyimin önde gelen markalarından olan Kuaybe Gider her sene birbirinden şık koleksiyonlarla tesettürlü bayanların kalbini fethetmeyi başarıyor. Bu sene de aynı durumun ceket koleksiyonu için geçerli olduğunu ve Kuaybe Gider’in son derece kaliteli bir ürün grubuyla karşımıza çıktığını söylemek gerekiyor.

Devamını Oku

Blazer Ceket Modelleri

Ceket kategorisine 4 Mayıs, 2018 tarihinde eklendi.

Günlük giyimde, ofiste, iş yemeklerinde ya da özel davetlerde kullandığımız parçalardan biri de blazer ceketlerdir. Kombin tamamlayıcı özelliğinin yanı sıra, desenli ve dikkat çekici modelleri ile star bir parça da olabiliyor. Tesettür kombinlerinde de sıkça kullanılan blazer ceket modelleri, şık ve modern tasarımlar ile mağaza vitrinlerinde yerini alıyor. Tesettürlü bayanların rahatça tercih ettiği tamamlayıcı parçalar arasında kaplar, yelekler, hırkalar, trençkotlar ve blazer ceketler yer alıyor.

Devamını Oku

Büyük Beden Tesettür Abiye Modelleri 2018

Ceket kategorisine 3 Nisan, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettürlü bayanlar için aradığı kıyafeti bulmak kimi zaman zor olabiliyor. Büyük beden bayanlar için de öyle. Ama hem büyük beden hem de tesettürlü olunca, kıyafet seçeneği de ister istemez azalıyor. Bir de üzerine konu abiye olunca, nereden alışveriş yapacağınızı bilemiyor olabilirsiniz. Çok şükür ki artık tesettür giyimde de online alışveriş seçenekleri bulunuyor ve kıyafet alışverişi çok daha kolay bir hal alıyor. Mağazaları, internet sitelerini ve online tesettür alışveriş sitelerini sizler için araştırdık ve yeni sezonun en güzel büyük beden tesettür abiye modellerini yazımızda bir araya getirdik. İşte onlardan bazıları…

Devamını Oku