Ceket

Noi Tesettür Ceket Modelleri

Ceket kategorisine 14 Mayıs, 2019 tarihinde eklendi.
Saks Mavisi Noi Tesettür Ceket Modelleri

Noi geçtiğimiz seneden bu yana tesettür giyimin önemli bir ismi olmayı başardı. Geçen sene çok popüler bir hal alan marka, bu sezonda ceketleriyle adından söz ettiriyor. Son derece kullanışlı ve şık modeller sunan marka, kombinlerinizi farklı bir görünüme kavuşturmanıza da imkan sağlıyor diyebiliriz.

Devamını Oku

Blazer Ceket Modelleri

Ceket kategorisine 7 Mart, 2019 tarihinde eklendi.

Günlük giyimde, ofiste, iş yemeklerinde ya da özel davetlerde kullandığımız parçalardan biri de blazer ceketlerdir. Kombin tamamlayıcı özelliğinin yanı sıra, desenli ve dikkat çekici modelleri ile star bir parça da olabiliyor.

Tesettür kombinlerinde de sıkça kullanılan blazer ceket modelleri, şık ve modern tasarımlar ile mağaza vitrinlerinde yerini alıyor. Tesettürlü bayanların rahatça tercih ettiği tamamlayıcı parçalar arasında kaplar, yelekler, hırkalar, trençkotlar ve blazer ceketler yer alıyor.

Devamını Oku

Yeni Tesettür Ceket Modelleri

Ceket kategorisine 13 Kasım, 2018 tarihinde eklendi.
Uzun Ceket Yeni Tesettür Ceket Modelleri

Tesettür giyimde farklı kombinler yapabiliyor olmak son derece önemlidir. Sonuç itibariyle tesettür giyimin kullanılan ya da kullanılabilecek ürünleri maalesef çok geniş bir çeşitliliğe sahip değil. Evet, eskiye nazaran artık daha fazla kıyafet bulunabiliyor ama gene de tam da istenilen düzeye ulaşıldığını söylemek yanlış olacaktır. Bu yüzden de farklı kombinler yapabiliyor olmak sizlere büyük bir avantaj sağlar. Sözünü ettiğimiz tarzda farklı kombinler yapabiliyor olmanın kilit anahtarı da ceketlerdir. Ceketler sayesinde sıradan bir kombini çok daha şık ve ciddi bir görüntüye büründürmek mümkündür. Size böylesine önemli bir rahatlık sağlayan ceketleri göz ardı etmemenizi tavsiye ediyoruz.

Devamını Oku

Kuaybe Gider Ceket Modelleri

Ceket kategorisine 2 Ağustos, 2018 tarihinde eklendi.
Fuşya 2018 Kuaybe Gider Ceket Modelleri

Tesettür giyimin önde gelen markalarından olan Kuaybe Gider her sene birbirinden şık koleksiyonlarla tesettürlü bayanların kalbini fethetmeyi başarıyor. Bu sene de aynı durumun ceket koleksiyonu için geçerli olduğunu ve Kuaybe Gider’in son derece kaliteli bir ürün grubuyla karşımıza çıktığını söylemek gerekiyor.

Devamını Oku

Büyük Beden Tesettür Abiye Modelleri 2018

Ceket kategorisine 3 Nisan, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettürlü bayanlar için aradığı kıyafeti bulmak kimi zaman zor olabiliyor. Büyük beden bayanlar için de öyle. Ama hem büyük beden hem de tesettürlü olunca, kıyafet seçeneği de ister istemez azalıyor. Bir de üzerine konu abiye olunca, nereden alışveriş yapacağınızı bilemiyor olabilirsiniz. Çok şükür ki artık tesettür giyimde de online alışveriş seçenekleri bulunuyor ve kıyafet alışverişi çok daha kolay bir hal alıyor. Mağazaları, internet sitelerini ve online tesettür alışveriş sitelerini sizler için araştırdık ve yeni sezonun en güzel büyük beden tesettür abiye modellerini yazımızda bir araya getirdik. İşte onlardan bazıları…

Devamını Oku