"Elbise" Kategorisi

Kayra Elbise Modelleri

Elbise kategorisine 22 Mart, 2019 tarihinde eklendi.

Tesettür giyimden gerçekten kaliteli işlerin altına imza atan markaların sayısı her geçen gün biraz daha artıyor. Eskiye nazaran artık sektör çok daha geniş bir ürün çeşitliliği ile karşımıza çıkıyor. Yıllardır bu sektörün içinde olan ve hem kendisini hem de sektörün tamamını geliştiren bir markadan  söz etmemiz gerekiyor. Kayra, biraz önce de söylediğimiz tüm sektörü geliştiren bir marka olarak elimizdeki en başarılı örnek olarak gösterilebilir.

Devamını Oku

Nur Banu Tesettür Elbise Modelleri

Elbise kategorisine 15 Mart, 2019 tarihinde eklendi.

Tesettür giyim sektöründe bazı markalar var ki gerçekten de kalitesini hemen her ürününde sergileyebiliyor. Bu tarz markalar her daim tesettürlü hanımlardan hak ettiği ilgiyi toplayabildiği gibi yeni sezona da yön verebiliyorlar. Nur Banu sözünü ettiğimiz kalitesini ortaya koyan markalara verilebilecek en güzel örneklerden birisi konumunda. Birbirinden başarılı işlerin altına imza atan marka, son olarak elbise modelleriyle de bu övgüyü ne kadar hak ettiğini herkese göstermiş oldu. Yeni sezon elbise modellerini piyasaya çıkartan Nur Banu’nun ne denli kaliteli bir iş yaptığını görmek çok zor değil.

Devamını Oku

Puane Elbise Modelleri

Elbise kategorisine 14 Mart, 2019 tarihinde eklendi.

Elbiselerden vazgeçebilen ya da en azından elbise giymeyi sevmeyen bir bayan var mı acaba? Varsa bile sayılarının çok az olduğunu söyleyebiliriz. Genel olarak bayanların hepsi tarafından keyifle giyilen elbiseler, görsellik noktasında bizler için bir nevi kurtarıcı konumunda. Önemli bir davete katılacağımız sıra nasıl bir kombin yapmamız gerektiğini düşünürken, elbiselerin bu zorluğu omuzlarımızdan kaldırdığının sizlerde farkındasınızdır. Son dönemde tesettür elbiseler konusunda gözle görülür bir kalite artışı yaşanırken, Puane’ye bu konuda hakkını teslim etmek gerekiyor. Söz konusu elbiseler olduğunda şuan için en fazla adı geçen marka haline gelen Puane, gerçekten tarz ve kaliteli ürünler ile bizlerin karşısına çıkıyor.

Devamını Oku

Miray Eşarp Koleksiyonu

Elbise kategorisine 11 Mart, 2019 tarihinde eklendi.

Tesettürlü bayanların çok iyi bildiği gibi eşarplar tesettür giyimin temelini oluşturmaktadır. Eşarp olmadan tesettür giyimden söz etmenin mümkün olamayacağı için eşarp seçimlerinde çok daha dikkatli davranmanız sizler için iyi olacaktır diyebiliriz. Size bakan bir kişinin ilk olarak dikkatini çeken şey olan eşarpların aynı zamanda kombinleriniz bambaşka bir görselliğe ulaştırmak gibi bir etkisi olduğunu da aklınızdan çıkartmamalısınız.
Hal böyle olunca da mümkün mertebe olabilecek en kaliteli ürünleri seçmek sizler için daha da önemli bir hal alıyor. Bu noktada da size en büyük yardımcı haline gelen Miray gibi başarılı markaların varlığı, bir nebze de olsa işiniz kolaylaştıracak unsurlardan birisidir.

Devamını Oku

Banu Begüm Tesettür Elbise Modelleri

Elbise kategorisine 6 Mart, 2019 tarihinde eklendi.

Tesettür giyimde butiklerin ne kadar önemli bir yere sahip olduğu gerçeği yadsınamayacak bir gerçektir. Birçok tesettürlü bayan giyim alışverişini butiklerden yapar hale geldi ve bu alanda giderek büyüyen bir pazardan söz edebiliriz. Bayanların kurumsallaşmış markalardan ziyade butiklere yönelmesinin bir sebebi var.

Bu sebepte butiklerin tesettürlü bayanlara istediklerini çok daha rahat bir şekilde sunabiliyor olmaları. Bu nokta tesettürlü bayanlar için çok önemli ve Banu Begüm’de bu alanda en çok başarı sağlamış isimlerden birisi diyebiliriz. Gerçekten de tesettürlü bayanların ne istediğiniz çok iyi analiz ederek, onların isteklerine cevap verebiliyor olması bayanların işini bir hayli kolaylaştırıyor.

Devamını Oku

Günlük Tesettür Elbise Modelleri

Elbise kategorisine 4 Mart, 2019 tarihinde eklendi.

Tesettürlü bayanların en büyük problemi, farklı ürünleri bir araya getirerek şık bir sonuç elde edebilmektir. Çünkü, tesettürlü bayanların devamlı olarak kullandığı çok sayıda kıyafeti var ve bunları birbirleri ile uyum içerisinde seçebilmek gerçekten de büyük ustalık istiyor.

Eğer ki bu noktada daha pratik bir çözüm arıyorsanız sizlere tavsiyemiz elbiselere yönelmenizdir. Tek parça bir ürün olması kombin yapılmasını daha basit hale getirmekte ve böylelikle zorlanmadan şık bir görüntüye bürünmeniz mümkün olabilmektedir. Eğer ki nereye bakmanız gerektiğini biliyorsanız piyasada bulunan çok sayıda ki gündelik yaşam için üretilen elbise modelleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Devamını Oku

Gamze Polat Tesettürlü Elbise Modelleri

Elbise kategorisine 26 Şubat, 2019 tarihinde eklendi.

Bayanların her daim zarif bir görüntüye bürünmek gibi istekleri var. Bu isteklerin yerine getirilmek adına da hangi markaları ve hangi kıyafetleri tercih ettiğinizin büyük önem arz ettiğini söyleyebiliriz. Eğer ki gerçekten kaliteli bir markayı tercih ederseniz elde edeceğiniz sonuçlarda aynı şekilde olumlu olacaktır.

Bunun yanı sıra özellikle gece davetlerine giderken elbise giymek, size büyük kolaylık sağlayacaktır. Aynı şekilde gündelik yaşamda da elbise tercihinde bulunuyorsanız eğer, kombin yapmanız ve tam olarak istediğiniz sonuçlara ulaşmanız daha kolay olacaktır. Gamze Polat, son dönemde tesettürlü hanımların istedikleri şekilde elbiselere ulaşabilmelerine imkan sağlayarak bu alanda önemli bir hizmet sunuyor diyebiliriz.

Devamını Oku

Bayramlık Tesettürlü Elbise Modelleri

Elbise kategorisine 24 Şubat, 2019 tarihinde eklendi.

Bayramın yaklaşmasıyla birlikte bayramlık alışverişi de yavaştan başlayacaktır. Bayramlarda bayanların en fazla tercih ettiği ürün olan elbiselerde bu sene tesettürlü bayanların geniş bir ürün çeşitliliği içerisinden tercihte bulunabileceğini söylemek gerekiyor.

Devamını Oku

Tesettür Çiçekli Elbise Modelleri

Elbise kategorisine 24 Şubat, 2019 tarihinde eklendi.

Tesettürlü bayanların en sevdiği kıyafetlerin başında yer alan elbiselerde bu sene çiçek desenleri çok popüler. Görsel açıdan kaliteli sonuçlar elde etmenizi sağlayan çiçekli elbiseler ilerleyen dönemde de popülerliğini korumayı başaracakmış gibi görünüyor.

Devamını Oku

Armacool Tesettür Elbise Modelleri

Elbise kategorisine 19 Şubat, 2019 tarihinde eklendi.

Tesettür giyimde elbiselerin yeri her zaman için ayrı olmuştur. Elbise, görselliğin en çok önem arz ettiği kıyafetlerden birisidir. Gideceğiniz özel bir davette ya da düğünde olabildiğince şık görünmek adına elbiselerin şıklık noktasında belli kriterlere sahip olması gerekiyor.

Devamını Oku