"Elbise" Kategorisi

By Anna Tesettür Elbise Modelleri

Elbise kategorisine 10 Kasım, 2018 tarihinde eklendi.

Bu sezon çok fazla tercih edilir hale gelen By Anna, son olarak piyasaya çıkarttığı elbiseleri sayesinde tesettürlü bayanların kalbini kazanmayı başarmış durumda. Kaliteli, şık ve yeni trendleri yakalayabileceğiniz bir koleksiyon arıyorsanız eğer bu noktada By Anna çok doğru bir tercih olacaktır.

Devamını Oku

Nihan Elbise Modelleri

Elbise kategorisine 8 Kasım, 2018 tarihinde eklendi.

Nihan elbiseleri sayesinde bu seneye damga vuracak gibi görünüyor. Hemen her alanda birbirinden şık modelleri çıkartan Nihan, söz konusu elbiseler olduğunda da ne kadar başarılı olduğunu herkese gösteriyor.

Devamını Oku

Tekbir Tesettür Elbise Modelleri

Elbise kategorisine 15 Ekim, 2018 tarihinde eklendi.

Tekbir bu sene elbiseleriyle birçok tesettürlü bayanın ilgisini çekmeyi başardı. Kaliteli, şık ve zarif elbise modellerden oluşan koleksiyon sizlere aradığınız şıklığı fazlasıyla verecektir diye düşünüyoruz.

Devamını Oku

Efkeyem Tesettür Elbise Modelleri

Elbise kategorisine 3 Ekim, 2018 tarihinde eklendi.

Seçimi çok zor fakat doğru tercih yapıldığında da çok başarılı sonuçlar elde edilebilen bir ürün olan elbiseler, bu yüzden bizlerin favorileri arasında yer alıyor. Belki doğru ürünü bulmak kimi zaman çok zor olsa da sonuç itibariyle elbiselerde asla vazgeçemiyoruz. Bu durum tesettür elbiseler içinde geçerliliğini koruyor diyebiliriz. Tesettürlü bayanların elbise tercihlerinde kendileri için kolaylık olması açısında kaliteli markalara yönelmelerinde fayda var. Piyasada zaten yeteri kadar kaliteli ürün bulmak çok kolay değilken, Efkeyem gibi markaların önemi biraz daha ön plana çıkıyor.

Devamını Oku

Pınar Akşam Tesettürlü Elbise Modelleri

Elbise kategorisine 2 Ekim, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettür giyimde uzun yıllardır faaliyet gösteren Pınar Akşam, bu sayede hem tecrübesini hem de kalitesini ürünlerine yansıtabilmek başarı gösteriyor. Hal böyle olunca da tesettürlü hanımların elbise konusunda ki ilk tercihi olarak Pınar Akşam karşımıza çıkıyor. Birbirinden kaliteli 2018 koleksiyonu ile bu sezona damga vurmaya hazırlanan Pınar Akşam’ın modellerini incelemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

Devamını Oku

Mint Yeşili Yazlık Tesettürlü Elbise Modelleri

Elbise kategorisine 30 Eylül, 2018 tarihinde eklendi.

Bu sene mint yeşili tesettür giyimin hemen her alanında kullanılıyor. Mint yeşili sayesinde sade, şık ve zarif bir görüntü elde edilebiliyor. Hal böyle olunca da tesettür elbiseler için mint yeşili çok doğru bir tercih olarak karşımıza çıkıyor.

Devamını Oku