Elbise

Tuay Karaca Elbise Modelleri

Elbise kategorisine 15 Ağustos, 2019 tarihinde eklendi.
Simli Bordo Tuay Karaca Elbise Modelleri

Sizlerle uzun süredir Tuay Karaca hakkında yazılar paylaşmıyorduk. Sanmayın ki Tuay Karaca’nın popülerliği azaldı ya da artık eskisi gibi kaliteli işler çıkartmıyorlar. Bu durum tamamen bizim hatamız. Tuay Karaca geçtiğimiz senelerde olduğu gibi  bu sene de en iddialı markalarından birisi konumunda. Bu seneye özel olarak çıkarttıkları elbise koleksiyonuyla da bunu herkese ispat ediyorlar.

Devamını Oku

Yeni Sezon Mevra Elbise Modelleri

Elbise kategorisine 6 Ağustos, 2019 tarihinde eklendi.
Şık Yeni Sezon Mevra Elbise Modelleri

Giyim sektöründe yer alan markaların müşteriler üzerinde yarattıkları algı, onların başarısı adına büyük önem arz ediyor.Bu noktada müşterisinin kalbini kazanmayı başaran markaların bir adım öne geçtiklerini söyleyebiliyoruz. Tesettür giyimde de aynı kural geçerli ve Mevra gibi pozitif algı oluşturmayı başarabilen markaların sokak modasında direk olarak etki ettiğine şahit olabiliyoruz.

Devamını Oku

Tesettür Davet Elbiseleri

Elbise kategorisine 19 Temmuz, 2019 tarihinde eklendi.

Düğün, nişan, yemekli organizasyonlar, mezuniyet gibi davetlerde, tesettürlü bayanlar için kıyafet seçeneği artık eskiye oranla çok daha fazla. Her renk, her tarz ve her zevke uygun farklı model seçeneklerinin yer aldığı tesettür davet elbiseleri, bu sezon da dantel işlemelere ve boncuk detaylara sıkça yer veriyor.

Devamını Oku

Tesettür Mezuniyet Elbisesi Modelleri

Elbise kategorisine 12 Temmuz, 2019 tarihinde eklendi.
Şifon Kol Mürdüm Tesettür Mezuniyet Elbisesi Modelleri

Mezuniyet döneminin gelmesiyle birlikte pek çok kişi düzenlenen etkinliklerde ne giymesi gerektiğine karar vermeye çalışıyor. Bu durum tesettürlü bayanlar içinde geçerliliğini koruyor ve son dönemde piyasaya sürülen tesettür mezuniyet elbiseleri sayesinde artık tesettürlü bayanların işinin daha da kolay olduğunu belirtmek gerekiyor.

Devamını Oku

İpekdal Tesettürlü Elbise Modelleri

Elbise kategorisine 28 Haziran, 2019 tarihinde eklendi.
Pudra İpekdal Elbise Modelleri

Tesettürlü hanımların giymekten en fazla keyif aldığı kıyafetlerin başında elbiseler geliyor. Görüntü itibariyle son derece kaliteli sonuçlar elde etmemize imkan sağlayan tesettür elbiseler alanında şu sıralar İpekdal’ın çok popüler olduğunu söylemekte fayda var.

Devamını Oku

Puane Gece Elbisesi Modelleri

Elbise kategorisine 25 Mayıs, 2019 tarihinde eklendi.
Şık Siyah Puane Gece Elbisesi Modelleri

Özel davetlere katılacak olan bayanların girdiği şıklık savaşlarında seçilen elbisenin önemi ir hayli fazla. Bu noktada söz konusu savaşta sizi bir adım öne çıkartacak olan Puane’nin gece elbiselerine göz gezdirmeniz sizler için iyi sonuçlar verebilecektir.

Devamını Oku

Joveks Tesettür Elbise Modelleri

Elbise kategorisine 16 Mayıs, 2019 tarihinde eklendi.
Pembe Joveks Tesettür Elbise Modelleri

Elbiseler her zaman için bayanların en çok beğendiği ve giymekten keyif aldığı kıyafet olmuştur. Görüntüsü itibariyle son derece kaliteli olan bu ürünler sayesinde bayanlar özel davetlere giderken ya da gündelik yaşamda dışarı çıkarken tam da istedikleri tarzda bir görüntüye bürünebiliyorlar.

Devamını Oku

Deniz Akdağ Elbise Modelleri

Elbise kategorisine 12 Mayıs, 2019 tarihinde eklendi.
Zarif Deniz Akdağ Elbise Modelleri

Deniz Akdağ son dönemde piyasaya sürdüğü elbiselerle adından fazlasıyla söz ettirmeyi başardı. Kaliteli işlerin altına imza atan firma, söz konusu tesettür elbise olduğunda sektördeki en başarılı markalar arasında kabul ediliyor.

Devamını Oku

Mevra Tesettürlü Elbise Modelleri

Elbise kategorisine 6 Mayıs, 2019 tarihinde eklendi.
Pul Payetli Bordo Mevra Elbise Modelleri

Tesettürlü hanımların belli başlı markalara olan ilgisi her geçen gün biraz daha artıyor. Tesettürlü hanımlarda elbise konusu apayrı bir yere sahip diyebiliriz. Görüntü itibariye başarılı ürünler bulabilmek çoğu zaman için kolay değil. Hele ki hangi markanın elbise modelleri konusunda daha başarılı işler çıkarttığını bilmiyorsanız eğer tesettür elbise seçimi sizler için bir nevi işkence olacaktır.

Devamını Oku

Dantelli Tesettür Abiye Modelleri

Abiyeler kategorisine 3 Mayıs, 2019 tarihinde eklendi.

Katılacağınız davetlerde giyebileceğiniz romantik ve zarif tasarımlar arıyorsanız ve tesettürlü bir bayansanız, dantelli tesettür abiye modellerini tercih edebilirsiniz. Şık dantel işlemeleri ile gece davetlerine uygun bir tarz yaratan dantelli abiyelerde siyah en çok tercih edilen renk olsa da, diğer tüm renklerde de dantelli abiye tasarımlara sıkça rastlıyoruz. Romantik görüntüsü, modern duruşu ve zarif hali ile davetlerin en güzel kızlarından biri de siz olabilirsiniz. Gelin isterseniz o modellerden bazılarına bir bakalım…

Devamını Oku
1/71234567