Elbise

Tuğba Tesettür Elbise Modelleri

Elbise kategorisine 15 Kasım, 2019 tarihinde eklendi.
Çizgili Tuğba Elbise Modelleri

Tesettür elbise sektöründe kaliteli modelleri bulabilmek kimi zaman gerçekten zor olabiliyor. Bu noktada ise Tuğba gibi markalar sayesinde istenilen ürünleri bulabilmek bir nebze kolaylaşıyor diyebiliriz. Yeni sezon modelleri ile dikkatleri üzerine çeken firma, bu senenin en iddialı koleksiyonlardan birisi ile karşımıza çıkıyor

Devamını Oku

Yeni Sezon Zümrüt Yeşili Tesettür Abiye Modelleri

Elbise kategorisine 5 Kasım, 2019 tarihinde eklendi.
Kadife Zümrüt Yeşili Tesettür Abiye Modelleri

Tesettür abiye alanında her sezon olduğu gibi bu sezonda bazı trendler oluşmaya başladı. Bunların başında da zümrüt yeşili abiyeler geliyor. Zümrüt yeşili yapı itibariyle iddialı ve başarılı sonuçlar elde etmenizi sağlayan bir renk ve tesettür giyimde de çok güzel şekilde kullanılmaya başlanmış durumda.

Devamını Oku

Zümre Tesettür Elbise Modelleri

Elbise kategorisine 29 Ekim, 2019 tarihinde eklendi.
Puantiyeli Siyah Zümre Tesettür Elbise Modelleri

Kaliteli, şık ve gösterişli kıyafetler giymek hepimizin hoşuna gidiyor ve genel olarak bu üç özelliği de aynı anda bulabildiğimiz tek ürün elbiseler oluyor. Son dönemde tesettür elbiseler bir hayli talep ediliyor ve Zümre sayesinde de herkesin istediği tarzda elbiseler bulabilmesinin yolu açılıyor.

Devamını Oku

Tuay Karaca Elbise Modelleri

Elbise kategorisine 15 Ağustos, 2019 tarihinde eklendi.
Simli Bordo Tuay Karaca Elbise Modelleri

Sizlerle uzun süredir Tuay Karaca hakkında yazılar paylaşmıyorduk. Sanmayın ki Tuay Karaca’nın popülerliği azaldı ya da artık eskisi gibi kaliteli işler çıkartmıyorlar. Bu durum tamamen bizim hatamız. Tuay Karaca geçtiğimiz senelerde olduğu gibi  bu sene de en iddialı markalarından birisi konumunda. Bu seneye özel olarak çıkarttıkları elbise koleksiyonuyla da bunu herkese ispat ediyorlar.

Devamını Oku

Yeni Sezon Mevra Elbise Modelleri

Elbise kategorisine 6 Ağustos, 2019 tarihinde eklendi.
Şık Yeni Sezon Mevra Elbise Modelleri

Giyim sektöründe yer alan markaların müşteriler üzerinde yarattıkları algı, onların başarısı adına büyük önem arz ediyor.Bu noktada müşterisinin kalbini kazanmayı başaran markaların bir adım öne geçtiklerini söyleyebiliyoruz. Tesettür giyimde de aynı kural geçerli ve Mevra gibi pozitif algı oluşturmayı başarabilen markaların sokak modasında direk olarak etki ettiğine şahit olabiliyoruz.

Devamını Oku

Tesettür Davet Elbiseleri

Elbise kategorisine 19 Temmuz, 2019 tarihinde eklendi.

Düğün, nişan, yemekli organizasyonlar, mezuniyet gibi davetlerde, tesettürlü bayanlar için kıyafet seçeneği artık eskiye oranla çok daha fazla. Her renk, her tarz ve her zevke uygun farklı model seçeneklerinin yer aldığı tesettür davet elbiseleri, bu sezon da dantel işlemelere ve boncuk detaylara sıkça yer veriyor.

Devamını Oku

Tesettür Mezuniyet Elbisesi Modelleri

Elbise kategorisine 12 Temmuz, 2019 tarihinde eklendi.
Şifon Kol Mürdüm Tesettür Mezuniyet Elbisesi Modelleri

Mezuniyet döneminin gelmesiyle birlikte pek çok kişi düzenlenen etkinliklerde ne giymesi gerektiğine karar vermeye çalışıyor. Bu durum tesettürlü bayanlar içinde geçerliliğini koruyor ve son dönemde piyasaya sürülen tesettür mezuniyet elbiseleri sayesinde artık tesettürlü bayanların işinin daha da kolay olduğunu belirtmek gerekiyor.

Devamını Oku

İpekdal Tesettürlü Elbise Modelleri

Elbise kategorisine 28 Haziran, 2019 tarihinde eklendi.
Pudra İpekdal Elbise Modelleri

Tesettürlü hanımların giymekten en fazla keyif aldığı kıyafetlerin başında elbiseler geliyor. Görüntü itibariyle son derece kaliteli sonuçlar elde etmemize imkan sağlayan tesettür elbiseler alanında şu sıralar İpekdal’ın çok popüler olduğunu söylemekte fayda var.

Devamını Oku

Puane Gece Elbisesi Modelleri

Elbise kategorisine 25 Mayıs, 2019 tarihinde eklendi.
Şık Siyah Puane Gece Elbisesi Modelleri

Özel davetlere katılacak olan bayanların girdiği şıklık savaşlarında seçilen elbisenin önemi ir hayli fazla. Bu noktada söz konusu savaşta sizi bir adım öne çıkartacak olan Puane’nin gece elbiselerine göz gezdirmeniz sizler için iyi sonuçlar verebilecektir.

Devamını Oku

Joveks Tesettür Elbise Modelleri

Elbise kategorisine 16 Mayıs, 2019 tarihinde eklendi.
Pembe Joveks Tesettür Elbise Modelleri

Elbiseler her zaman için bayanların en çok beğendiği ve giymekten keyif aldığı kıyafet olmuştur. Görüntüsü itibariyle son derece kaliteli olan bu ürünler sayesinde bayanlar özel davetlere giderken ya da gündelik yaşamda dışarı çıkarken tam da istedikleri tarzda bir görüntüye bürünebiliyorlar.

Devamını Oku
1/71234567