Elbise

Tesettür Mezuniyet Elbisesi Modelleri

Elbise kategorisine 12 Temmuz, 2019 tarihinde eklendi.
Şifon Kol Mürdüm Tesettür Mezuniyet Elbisesi Modelleri

Mezuniyet döneminin gelmesiyle birlikte pek çok kişi düzenlenen etkinliklerde ne giymesi gerektiğine karar vermeye çalışıyor. Bu durum tesettürlü bayanlar içinde geçerliliğini koruyor ve son dönemde piyasaya sürülen tesettür mezuniyet elbiseleri sayesinde artık tesettürlü bayanların işinin daha da kolay olduğunu belirtmek gerekiyor.

Devamını Oku

İpekdal Tesettürlü Elbise Modelleri

Elbise kategorisine 28 Haziran, 2019 tarihinde eklendi.
Pudra İpekdal Elbise Modelleri

Tesettürlü hanımların giymekten en fazla keyif aldığı kıyafetlerin başında elbiseler geliyor. Görüntü itibariyle son derece kaliteli sonuçlar elde etmemize imkan sağlayan tesettür elbiseler alanında şu sıralar İpekdal’ın çok popüler olduğunu söylemekte fayda var.

Devamını Oku

Puane Gece Elbisesi Modelleri

Elbise kategorisine 25 Mayıs, 2019 tarihinde eklendi.
Şık Siyah Puane Gece Elbisesi Modelleri

Özel davetlere katılacak olan bayanların girdiği şıklık savaşlarında seçilen elbisenin önemi ir hayli fazla. Bu noktada söz konusu savaşta sizi bir adım öne çıkartacak olan Puane’nin gece elbiselerine göz gezdirmeniz sizler için iyi sonuçlar verebilecektir.

Devamını Oku

Joveks Tesettür Elbise Modelleri

Elbise kategorisine 16 Mayıs, 2019 tarihinde eklendi.
Pembe Joveks Tesettür Elbise Modelleri

Elbiseler her zaman için bayanların en çok beğendiği ve giymekten keyif aldığı kıyafet olmuştur. Görüntüsü itibariyle son derece kaliteli olan bu ürünler sayesinde bayanlar özel davetlere giderken ya da gündelik yaşamda dışarı çıkarken tam da istedikleri tarzda bir görüntüye bürünebiliyorlar.

Devamını Oku

Deniz Akdağ Elbise Modelleri

Elbise kategorisine 12 Mayıs, 2019 tarihinde eklendi.
Zarif Deniz Akdağ Elbise Modelleri

Deniz Akdağ son dönemde piyasaya sürdüğü elbiselerle adından fazlasıyla söz ettirmeyi başardı. Kaliteli işlerin altına imza atan firma, söz konusu tesettür elbise olduğunda sektördeki en başarılı markalar arasında kabul ediliyor.

Devamını Oku

Mevra Tesettürlü Elbise Modelleri

Elbise kategorisine 6 Mayıs, 2019 tarihinde eklendi.
Pul Payetli Bordo Mevra Elbise Modelleri

Tesettürlü hanımların belli başlı markalara olan ilgisi her geçen gün biraz daha artıyor. Tesettürlü hanımlarda elbise konusu apayrı bir yere sahip diyebiliriz. Görüntü itibariye başarılı ürünler bulabilmek çoğu zaman için kolay değil. Hele ki hangi markanın elbise modelleri konusunda daha başarılı işler çıkarttığını bilmiyorsanız eğer tesettür elbise seçimi sizler için bir nevi işkence olacaktır.

Devamını Oku

Dantelli Tesettür Abiye Modelleri

Abiyeler kategorisine 3 Mayıs, 2019 tarihinde eklendi.

Katılacağınız davetlerde giyebileceğiniz romantik ve zarif tasarımlar arıyorsanız ve tesettürlü bir bayansanız, dantelli tesettür abiye modellerini tercih edebilirsiniz. Şık dantel işlemeleri ile gece davetlerine uygun bir tarz yaratan dantelli abiyelerde siyah en çok tercih edilen renk olsa da, diğer tüm renklerde de dantelli abiye tasarımlara sıkça rastlıyoruz. Romantik görüntüsü, modern duruşu ve zarif hali ile davetlerin en güzel kızlarından biri de siz olabilirsiniz. Gelin isterseniz o modellerden bazılarına bir bakalım…

Devamını Oku

Butik Simge Elbise Modelleri

Elbise kategorisine 2 Mayıs, 2019 tarihinde eklendi.
Nakışlı Ekru Butik Simge Elbise Modelleri

Tesettür giyimin en önemli unsurları olan butikler, tesettürlü hanımlara büyük bir kolaylık sağlıyor. Birçok hazır giyim markasına göre müşterileri ile daha yakın ilişkiler kurabilmelerine imkan sağlayan yapıları sebebiyle istek ve taleplere daha kolay cevap verebildiklerini söyleyebiliriz.

Devamını Oku

Merve Gündüz Yaz Sezonu Elbise Modelleri

Elbise kategorisine 16 Nisan, 2019 tarihinde eklendi.
İşlemeli Yeşil Merve Gündüz Yaz Sezonu Elbise Modelleri

Merve Gündüz’ün tesettür elbise konusunda ne kadar başarılı olduğunu sanırım ki bilmeyeniniz yoktur. Söz konusu tesettür elbiseler olduğunda akla ilk olarak gelen isimlerden birisi olarak Merve Gündüz, bu senenin yaz trendini de kendisi belirleyecek gibi duruyor.

Devamını Oku

Pınar Şems Elbise Modelleri

Elbise kategorisine 6 Nisan, 2019 tarihinde eklendi.
Güpürlü Pınar Şems Elbise Modelleri

Pınar Şems’in elbiseleri tesettürlü bayanlar için her daim ilk tercihlerden olmayı başarmıştır. Kaliteli bir tesettür elbise bulabilmek adına nereye bakmanız gerektiğini biliyorsanız doğru ürünleri de bulmanız bir o kadar kolay. Bu noktada da Pınar Şems, çok doğru bir tercih olacaktır diye düşünüyoruz.

Devamını Oku
1/71234567