"Eşarp" Kategorisi

Kayra İpek Eşarp Modelleri

Eşarp kategorisine 18 Aralık, 2018 tarihinde eklendi.

Söz konusu eşarplar olduğunda akla ilk olarak ipek eşarplar, ipek eşarp dendiğinde ise akla Kayra geliyor. Kayra bu sezon ipek eşarp modelleriyle sokak modasına etki edebilecek düzeyde başarılı ve kaliteli görünüyor.

Devamını Oku

Neva Style İpek Eşarp Modelleri

Eşarp kategorisine 11 Kasım, 2018 tarihinde eklendi.

Eşarplar tesettür giyimin temel parçalarından birisi ve eşarpları göz ardı etmek hiçte mantıklı olmayacaktır. Yapacağınız kombine fazlasıyla etki eden eşarplar içerisinde tercih yaparken öncelikli olarak ipek eşarplara yönelmenizi tavsiye ediyoruz. Tabi ki bu alanda da en başarılı isimlerden birisi olarak Neva Style bir adım öne çıkıyor.

Devamını Oku

İpek Eşarp Modelleri

Eşarp kategorisine 13 Mayıs, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettürlü bayanlar için eşarp seçiminde, görüntü ve şıklık kadar eşarbın dokusu ve kalitesi de oldukça önemlidir. Siz de kaliteye önem veren bir bayansanız, günlük ya da abiye kıyafetlerinizi tamamlamak için seçtiğiniz eşarplarda, ipek eşarp modelleri arasında seçim yapabilirsiniz. Dokunduğunuz anda farkını hissettiren ve uzun yıllar kullanabileceğiniz aksesuarlar olan ipek eşarplar; Pierre Cardin, Louis Vuitton, Beymen, Burberry gibi ünlüm giyim markalarının yanı sıra, kaliteye önem veren tesettür giyim mağazaları ve aksesuar mağazalarının koleksiyonlarında da yerini alıyor.

Devamını Oku

Vakko Eşarp Modelleri 2018

Eşarp kategorisine 9 Mayıs, 2018 tarihinde eklendi.

Dünyanın en ünlü giyim markalarından biri olan Vakko, şal ve eşarp tasarımları ile de kapalı bayanların en çok tercih ettiği markalardan. Kaliteli dokusu, şık tasarımları ve zengin renk skalası ile her kombinle ve her ortamda kullanabileceğiniz tasarımların yer aldığı Vakko eşarp modelleri, tarzınızın en şık tamamlayıcı aksesuarı olacak.

Devamını Oku

Pierre Cardin Eşarp Modelleri

Eşarp kategorisine 8 Mayıs, 2018 tarihinde eklendi.

Sezonun trend renk ve desenleri ile tasarlanan 2018/2018 sonbahar- kış Pierre Cardin eşarp koleksiyonu, bu kış tüm kombinlerde kullanabileceğiniz model seçenekleri sunuyor. Pastel renkler, canlı renkler, etnik desenler, global desenler, çizgili desenler, puantiyeler, çiçek desenler ve daha birçok farklı desenlerin yer aldığı bu yeni koleksiyonda, her tarza ve zevke hitap eden modelleri bir arada bulabilirsiniz.

Devamını Oku

Armine 2018 Eşarp Modelleri

Eşarp kategorisine 20 Şubat, 2018 tarihinde eklendi.

Armine’de eşarp demek özgün bir tasarım alanı ve her kitleye aynı anda hitap edebilecek farklı desenleri birarada buluşturmak demektir.İşini tutkuyla yapan Armine eşarp, her zaman en özgün, en şık ve en zarif modelleri takipçileriyle buluşturmaya özen gösterir.Tesettür giyimde eşarp modasının ne kadar önemli olduğunu ve özgün çizgilerin artık aranan temel nitelik haline geldiğini kanıtlayan tesettür giyimli hanımlar da Armine eşarpları’na ilham kaynağı oluşturmaktadır.

Devamını Oku