Eşarp

Aker Eşarp Modelleri

Eşarp kategorisine 21 Mayıs, 2020 tarihinde eklendi.
Leopar Aker Yazlık Eşarp Modelleri

Bugünkü yazımızın konusu yaz aylarına damgasını vuran eşarp modelleri konusunda olacaktır. Bilindiği üzere tesettür giyimin sembollerinden olan eşarp modelleri oldukça önemlidir. Tesettürlü hanımlar da bunu bildikleri için eşarp seçimine bir hayli dikkat ederler.Tesettür giyimin öncülerinden olan Aker markası da eşarp konusunda oldukça başarı göstermiştir. Yaptığı her üründe kalitesini bize göstermeyi başarmış olan Aker markası eşarp konusunda da bunu bize göstermiştir.

Devamını Oku

Armine Eşarp Modelleri

Eşarp kategorisine 23 Ağustos, 2019 tarihinde eklendi.
Desenli Armine Eşarp Modelleri

Tesettür giyimin temel taşlarından biri de türbandır. Türban saçın kapatılması için gereklidir. Ve bunu sağlamak içinde eşarp veya şal kullanılır. Tesettürlü hanımlar günlük hayatta sıkça eşarp modelleri kullanırlar. Bu yüzden eşarp modelleri seçimine oldukça özen gösterirler.Çoğu tesettürlü hanım eşarplarda kalite arar. Armine Özellikle laliteli eşarp markası denildiğinde ise ilk akla gelen markalardan biridir.

Devamını Oku

Neva Style İpek Eşarp Modelleri

Eşarp kategorisine 29 Temmuz, 2019 tarihinde eklendi.
Siyah Neva Style İpek Eşarp Modelleri

Eşarplar tesettür giyimin temel parçalarından birisi ve eşarpları göz ardı etmek hiçte mantıklı olmayacaktır. Yapacağınız kombine fazlasıyla etki eden eşarplar içerisinde tercih yaparken öncelikli olarak ipek eşarplara yönelmenizi tavsiye ediyoruz. Tabi ki bu alanda da en başarılı isimlerden birisi olarak Neva Style bir adım öne çıkıyor.

Devamını Oku

İpek Eşarp Modelleri

Eşarp kategorisine 13 Haziran, 2019 tarihinde eklendi.
Kırmızı Renkli ipek eşarp modelleri

Tesettürlü bayanlar için eşarp seçiminde, görüntü ve şıklık kadar eşarbın dokusu ve kalitesi de oldukça önemlidir. Siz de kaliteye önem veren bir bayansanız, günlük ya da abiye kıyafetlerinizi tamamlamak için seçtiğiniz eşarplarda, ipek eşarp modelleri arasında seçim yapabilirsiniz.

Devamını Oku

Karaca İpek Eşarp Modeli

Eşarp kategorisine 18 Mart, 2019 tarihinde eklendi.
Yazlık Karaca İpek Eşarp Modelleri

Tesettür giyimin en önemli parçalarından birisi olan eşarplar, yaptığınız kombinlerde düşündüğünüzden çok daha büyük bir etkiye sahiptir. Sizinle karşılaşan insanların ilk olarak dikkatini eşarp çeker ve eşarbınız ne kadar kaliteli olursa, ilk izlenim olarak bırakacağınız etki de o kadar başarılı olacaktır.

Devamını Oku

Gamze Polat Eşarp Modelleri

Eşarp kategorisine 8 Mart, 2019 tarihinde eklendi.
Sarı Gamze Polat Eşarp Modelleri

Tesettür giyimin belki de en fazla değişkenlik gösteren kısmı eşarplardır. Sürekli olarak yeni bir trend ya da akımın etkisi altına giren eşarpları takip etmekte bir hayli zor oluyor. Ayrıca eşarpların yapılan kombindeki önemini göz önünde bulundurduğunuzda da ne demek istediğimiz daha net bir şekilde anlayabileceksiniz.

Bu yüzden de gerçekten kaliteli ürünlere yönelmeniz gerektiğini söyleyebiliriz. Kaliteli ürünleri bulmanın sırrı ise kaliteli markaları tercih etmekten geçiyor. Fakat sözünü ettiğimiz şey tesettür giyim alanında faaliyet gösteren ve adını herkesin ezbere bildiği markaların mağazalarına doluşmak ve çözümü orada aramak değil. Bahsettiğimiz şey, Gamze Polat gibi bu işi hakkı ile yapan markaların eşarplarını incelemenizdir.

Devamını Oku

Tuğba Şal Modelleri

Eşarp kategorisine 6 Mart, 2019 tarihinde eklendi.
Nazar Tuğba Şal Modelleri

Tesettür giyimde çok önemli bir yere sahip olan şallar arasından istediğiniz tarzda ürünleri seçmek kimi zaman gerçekten de çok zor olabiliyor. Birçok marka şal modellerini piyasaya çıkartırken, bu kadar çok ürün arasından kaliteli olanları seçebilmek ciddi manada bir ustalık istiyor ya da işin daha kolayı olan nereye ya da hangi markalaya bakacağınızı bilmeyi gerektiriyor.

Eğer ki sizler şal söz konusu olduğunda ilk olarak Tuğba modellerine bakmanız gerektiğini adınız gibi iyi biliyorsanız bu noktada birçok zorluğu şimdiden aştığınızı söyleyebiliriz. Tesettür giyim sektöründe şal konusunda belki de en kaliteli marka haline gelen Tuğba, yeni ürünleri ile gene bayanlardan yoğun ilgi göreceğe benziyor.

Devamını Oku

Neva Style Eşarp Modelleri

Eşarp kategorisine 12 Şubat, 2019 tarihinde eklendi.
Zarif Kırmızı Neva Style Eşarp Modelleri

Tesettürlü hanımlar için en önemli kıyafet olan eşarplar, bir nevi tesettür giyim tarzının da temelini oluşturuyor. Bu yüzden de fazlasıyla önemli bir hal alan eşarpların seçimine de dikkat etmek gerekiyor. Aksi halde yapacağınız kombin ne kadar güzel olursa olsun eşarp seçimindeki başarısızlık sebebiyle istenilen sonuçların elde edilemeyeceğini söyleyebiliriz. Son dönemde tesettürlü hanımların hemen hepsi tarafından tercih edilir hale gelen Neva Style, eşarp alanında sektörün en iyilerinden birisi. Birbirinden güzel ve şık eşarp modelleri sunan marka Neva Style, 2018 senesine damga vuracak gibi görünüyor. Sizlerde yeni bir eşarp almak istiyorsanız ilk olarak Neva Style ürünlerine göz atmalısınız.

Devamını Oku

Sarar İpek Eşarp Modelleri

Eşarp kategorisine 7 Şubat, 2019 tarihinde eklendi.
Pembe Beyaz Sarar İpek Eşarp Modelleri

Kaliteli bir kombin yapabilmek için tesettürlü bayanların dikkat etmesi gereken daha fazla detay var. Yapılacak olan kombinin içinde bir ya da iki parçayı kaliteli seçerek geri kalan ile uyumlu bir görüntüye bürünmek sadece hayal olacaktır. Bu yüzden de her parçanın belli bir kaliteye sahip olması, en önemlisi de eşarbın çok doğru seçilmiş olması gerekiyor. Aksi halde elde edeceğiniz sonuç sizleri mutlu etmekten çok uzak olacaktır. Son dönemde en çok tercih edilen eşarp modelleri ağırlıklı olarak ipek modellerdir. İpek eşarp alırken de gene bazı kriterlere dikkat ederseniz eğer elde edeceğiniz sonuç çok daha iyi olacaktır.

Devamını Oku

Kayra İpek Eşarp Modelleri

Eşarp kategorisine 18 Aralık, 2018 tarihinde eklendi.
Somon Rengi Kayra İpek Eşarp Modelleri

Söz konusu eşarplar olduğunda akla ilk olarak ipek eşarplar, ipek eşarp dendiğinde ise akla Kayra geliyor. Kayra bu sezon ipek eşarp modelleriyle sokak modasına etki edebilecek düzeyde başarılı ve kaliteli görünüyor.

Devamını Oku
1/212