Etek

Puane Etek Modelleri

Etek kategorisine 29 Ağustos, 2019 tarihinde eklendi.
Pileli Taba Rengi Puane Etek Modelleri

Puane bu seneye damgasını şimdiden vurdu. Şu ana kadar çıkarttığı modeller ile tesettürlü bayanların ilgisini fazlasıyla hak eden Puane, son olarak etek modellerini de tanıtarak bu alanda da çok başarılı bir marka olduğunu herkese ispatlamış durumda.

Devamını Oku

Al-Marwah Tesettürlü Etek Modelleri

Etek kategorisine 7 Temmuz, 2019 tarihinde eklendi.
Pudra Rengi Al-Marwah Etek Modelleri

Al-Marwah bu güne kadar piyasaya çıkarttığı hemen her modeli ile büyük beğeni toplamayı başarmıştı. Bu durum yeni sezon etek modelleriyle de devam edecek gibi görünüyor. Tesettür etek modelleriyle çok iddialı bir koleksiyon oluşturan Al-Marwah, ilerleyen günlerde sokak modasını domine edecek gibi görünüyor.

Devamını Oku

Tesettür Kalem Etek Modelleri

Etek kategorisine 19 Mayıs, 2019 tarihinde eklendi.
Siyah Tesettür Kalem Etek Modelleri

Tesettürlü bayanların eteklere olan ilgisi hepimizin malumu. Fakat son dönemde özellikle kalem eteklere artan bir ilgi olduğunu söylemek mümkün. Eğer ki sizlerde kaliteli ve zarif bir etek arıyor ve bulamıyorsanız ilk olarak kalem eteklere göz gezdirmekte fayda var.

Devamını Oku

Kayra Yeni Sezon Etek Modelleri

Etek kategorisine 26 Nisan, 2019 tarihinde eklendi.
Ekose Desenli Kayra Etek Modelleri

Tesettür giyimin en önemli parçalarından birisi olarak kabul edilen etekler, tesettürlü bayanlar tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Görüntü itibariyle eğer ki doğru bir kombin yapılırsa başarılı sonuçlar elde etmenin çok kolay olduğu etekleri, sokak modasında da sık sık görebiliyoruz.

Devamını Oku

Nihan Yeni Sezon Etek Modelleri

Etek kategorisine 18 Nisan, 2019 tarihinde eklendi.
Puantiyeli Siyah Nihan Etek Modelleri

Tesettürlü hanımların büyük bir keyifle giydiği etekler, her sene yenilenerek karşımıza çıkmaya devam ediyor. Birçok marka tarafından üretilmekten olan tesettür etek modelleri, geniş ürün çeşitliliği sayesinde tesettürlü hanımlara alternatifi bol, herkesin zevkine göre model bulabileceği şekilde sunuluyor. Son dönemde piyasaya çıkarttığı modeller ile büyük ilgi toplayan Nihan, söz konusu etek olduğunda sektörün en iddialı isimleri arasında gösteriliyor.

Devamını Oku

Tepa Etek Modelleri

Etek kategorisine 6 Nisan, 2019 tarihinde eklendi.
Sade Tepa Etek Modelleri

Tesettürlü bayanların gün içerisinde hem şık olmak hem de rahat bir şekilde hareket edebilmek adına tercih ettikleri ürünleri biraz olsun incelerseniz eğer ağırlıklı olarak eteklerin karşınıza çıkacağını söyleyebiliriz. Tesettürlü bayanlar için etekler çok işlevsel ürünlerden birisidir ve doğru kullanımı ile başarılı sonuçlar elde etmek hiçte zor değildir.

Devamını Oku

Gamze Polat Etek Modelleri

Etek kategorisine 30 Mart, 2019 tarihinde eklendi.
Ekose Gamze Polat Etek Modelleri

Dışarıya çıkıp gördüğünüz tesettürlü hanımların ne tarz kombinler yaptıklarına biraz dikkat ederseniz eğer, büyük bir oranda eteklerin tercih edilmiş olduğuna şahit olacaksınız. Tesettürlü hanımların sıklıkla kombinlerinde yer verdiği tesettür etek modelleri, kaliteli bir sonuç elde edilmesine imkan sağlıyor. Hal böyle olunca da etek konusunda sektörün en başarılı isimlerinden birisi olan Gamze Polat’ın gördüğü ilgiye şaşırmamak gerekiyor.

Devamını Oku

Minel Aşk Tesettür Etek Modelleri

Etek kategorisine 23 Mart, 2019 tarihinde eklendi.
Şık Bordo Minel Aşk Tesettür Etek Modelleri

Minel Aşk bu senenin en iddialı tesettür giyim üreticilerinden birisi. Birbirinden şık modeller ile karşımıza çıkan Minel Aşk, şu sıralar etekleriyle gündemde. Moda otoritelerinin tam not verdiği Minel Aşk tesettür etekleri, kaliteli ve şık kombin yapmak isteyen bayanlara şiddetle tavsiye edeceğimiz bir ürün grubu.

Devamını Oku

Nihan Pantolon ve Etek Modelleri

Etek kategorisine 7 Mart, 2019 tarihinde eklendi.
Desenli Kırmızı Etek Nihan Pantolon ve Etek Modelleri

Tesettür giyim alanında söz sahibi markaların yeni sezon ürünleri büyük bir merakla bekleniyordu ve bu merak yavaş yavaş gideriliyor. İlk olarak ürünlerini açıklayan marka olan Nihan, özellikle pantolon ve etek konusunda ağırlık vermiş gibi görünüyor.

Marka, bu alanda sektördeki en iyi isimlerden birisi olma yolunca çok önemli bir adım attı ve rakibi olan markaları n ürettiği modellerin çok ötesinde bir kreasyon ile tesettürlü bayanların karşısına çıkmayı başardı. Nihan, pantolon ve etek modelleri ile gündelik yaşamda ya da iş dünyasında boy gösteren tesettürlü bayanların istedikleri tarzda bir görüntüye bürünmelerine olanak sağlamayı amaçlıyor ve bu amaca da fazlasıyla ulaşacağını söyleyebiliyoruz.

Devamını Oku

Tesettürlü Pantolon etek modelleri

Etek kategorisine 4 Mart, 2019 tarihinde eklendi.
Gösterişli Pantolon Etek Modelleri

Tesettürlü hanımların son dönemde en fazla ilgi gösterdiği kıyafetlerin başında pantolon etekler geliyor. Geçtiğimiz sene popüler olmaya başlayan ve popülerliğini bu seneye de taşıma başarısı gösteren pantolon etekler, şuan için çok sayıda kaliteli markanın yeni sezon koleksiyonu içerisinde kendisine yer bulmayı başarmış durumda. Tesettürlü hanımların görüntü itibariyle etek, fakat kullanım rahatlığı bakımından bir pantolonun sağlayacağı tüm avantajlardan yararlanabilmeleri adına, tesettür pantolon etek modellerinin çok işlevse bir ürün olduğunu söyleyebiliriz. 2018 senesinin sokak modasında da sıklıkla karşımıza çıkacak olan pantolon etekler, gerçektende başarılı modeller ile karşımıza çıkmış durumda.

Devamını Oku
1/41234