"Etek" Kategorisi

Minel Aşk Tesettür Etek Modelleri

Etek kategorisine 23 Mart, 2019 tarihinde eklendi.

Minel Aşk bu senenin en iddialı tesettür giyim üreticilerinden birisi. Birbirinden şık modeller ile karşımıza çıkan Minel Aşk, şu sıralar etekleriyle gündemde. Moda otoritelerinin tam not verdiği Minel Aşk tesettür etekleri, kaliteli ve şık kombin yapmak isteyen bayanlara şiddetle tavsiye edeceğimiz bir ürün grubu.

Devamını Oku

Nihan Pantolon ve Etek Modelleri

Etek kategorisine 7 Mart, 2019 tarihinde eklendi.

Tesettür giyim alanında söz sahibi markaların yeni sezon ürünleri büyük bir merakla bekleniyordu ve bu merak yavaş yavaş gideriliyor. İlk olarak ürünlerini açıklayan marka olan Nihan, özellikle pantolon ve etek konusunda ağırlık vermiş gibi görünüyor.

Marka, bu alanda sektördeki en iyi isimlerden birisi olma yolunca çok önemli bir adım attı ve rakibi olan markaları n ürettiği modellerin çok ötesinde bir kreasyon ile tesettürlü bayanların karşısına çıkmayı başardı. Nihan, pantolon ve etek modelleri ile gündelik yaşamda ya da iş dünyasında boy gösteren tesettürlü bayanların istedikleri tarzda bir görüntüye bürünmelerine olanak sağlamayı amaçlıyor ve bu amaca da fazlasıyla ulaşacağını söyleyebiliyoruz.

Devamını Oku

Tesettürlü Pantolon etek modelleri

Etek kategorisine 4 Mart, 2019 tarihinde eklendi.

Tesettürlü hanımların son dönemde en fazla ilgi gösterdiği kıyafetlerin başında pantolon etekler geliyor. Geçtiğimiz sene popüler olmaya başlayan ve popülerliğini bu seneye de taşıma başarısı gösteren pantolon etekler, şuan için çok sayıda kaliteli markanın yeni sezon koleksiyonu içerisinde kendisine yer bulmayı başarmış durumda. Tesettürlü hanımların görüntü itibariyle etek, fakat kullanım rahatlığı bakımından bir pantolonun sağlayacağı tüm avantajlardan yararlanabilmeleri adına, tesettür pantolon etek modellerinin çok işlevse bir ürün olduğunu söyleyebiliriz. 2018 senesinin sokak modasında da sıklıkla karşımıza çıkacak olan pantolon etekler, gerçektende başarılı modeller ile karşımıza çıkmış durumda.

Devamını Oku

SETRMS Etek Modelleri

Etek kategorisine 27 Şubat, 2019 tarihinde eklendi.

Tesettürlü bayanların gündelik yaşamda olabildiğince şık bir görüntüye bürünmek istediğin biliyoruz. Görüntü itibariyle başarılı bir kombin yapabilmek için seçtiğiniz parçaların kaliteli olması ve birbirleri ile uyumlu olması gerekiyor. Aksi halde gerçekten kaliteli bir sonuç elde edildiğini söylemek çok mümkün olmayacaktır.

Bu yüzden de hangi markanın ürünlerine yönelmeniz gerektiğini ve daha da önemlisi hangi parçalara kombinde yer vermeniz gerektiğini biliyor olmanız gerekiyor.Bu noktada da devreye tesettür etek modelleri giriyor. Hem rahat bir şekilde hareket edebilmek hem de şık sonuç elde etmek açısından SETRMS etek modellerini tercih etmek mantıklı bir kara olacaktır.

Devamını Oku

Tuğba Venn Etek Modelleri

Etek kategorisine 22 Şubat, 2019 tarihinde eklendi.

Tesettür giyim sektöründe son yıllarda büyük bir atılım gerçekleştiren ve tesettürlü bayanlar tarafında da hak ettiği ilgiyi gören Tuğba Venn kaliteli işlerin altına imzasını atmaya devam ediyor. Son dönemde özellikle etek modelleri ile dikkatleri üzerine çeken marka, her geçen gün biraz daha iyi hale geliyor diyebiliriz.

Tesettürlü bayanların her zaman için beğenerek kullandığı kıyafetlerden birisi olan etekler, hem görsellik hem de işlevsel özellikleri bakımından oldukça başarılı bir ürün. Bu yüzden de tesettürlü bayanların ilgi gösteriyor olmasına şaşırmamak gerekiyor.  Birde işin içine Tuğba Venn gibi bir firmanın kalitesi dahil edildiğinde elde edilen sonuç baya başarılı oluyor.

Devamını Oku

Dantelli Tesettür Etek Modelleri

Etek kategorisine 4 Aralık, 2018 tarihinde eklendi.

Dantelli tesettür etekler şu sıralar hem sokak modasında hem de gece davetlerinde çokça karşımıza çıkıyor. Birçok tesettürlü bayanın ilk tercihi haline gelen dantelli etekler kombinlerinize zarif bir görünüm kazandıracaktır.

Devamını Oku

Aşiyan Etek Modelleri

Etek kategorisine 5 Kasım, 2018 tarihinde eklendi.

Aşiyan bu sene etekleri sayesinde tesettürlü bayanların ilgisini çekmeyi başardı. Hem sade hem de iddialı ürünleri bir arada sunan Aşiyan, bu sayede herkesin ihtiyacına göre ürün bulabilmesini kolaylaştırmış durumda.

Devamını Oku

Kayra Etek Modelleri

Etek kategorisine 20 Eylül, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettürlü hanımların çok uzun yıllardır vazgeçemediği etekler, bu sene de vazgeçilemeyen ürünler arasındaki yerini alıyor. Her sezon piyasaya sürülen yeni koleksiyonlar, tesettürlü hanımlara kaliteli bir kombin yapabilme imkanı sağlıyor. Özellikle son birkaç yılda etek alanında en fazla dikkat çeken marka Kayra oluyor. Birbirinden zarif ve şık ürünler ile karşımıza çıkan Kayra, 2018 senesine de damga vurmaya hazırlanıyor.

Devamını Oku

Tesettür Yüksek Bel Etek Modelleri

Etek kategorisine 14 Eylül, 2018 tarihinde eklendi.

Bu sene tesettürlü bayanlarda en fazla tercih edilen kıyafetlerden birisi haline gelen yüksek bel pantolonlar görsel açıdan çok başarılı. Normal bir kombini dahi baştan aşağıya değiştirmeyi başaran yüksek bel eteklerin ilerleyen günlerde sokak modasında daha fazla tercih edileceğini söylemek mümkün görünüyor.

Devamını Oku

Pileli Tesettür Etek Modelleri

Etek kategorisine 8 Eylül, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettürlü bayanların eteklere olan ilgisi her geçen gün artıyor. Görsel açıdan etkileyici sonuçlara imza atabilmek adına etekler çok iyi bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Etekler içerisinde de pileli ürünlerin sokak modasında aktif olarak kullanıldığını belirtmekte fayda var. 

Devamını Oku