"Etek" Kategorisi

Dantelli Tesettür Etek Modelleri

Etek kategorisine 4 Aralık, 2018 tarihinde eklendi.

Dantelli tesettür etekler şu sıralar hem sokak modasında hem de gece davetlerinde çokça karşımıza çıkıyor. Birçok tesettürlü bayanın ilk tercihi haline gelen dantelli etekler kombinlerinize zarif bir görünüm kazandıracaktır.

Devamını Oku

Aşiyan Etek Modelleri

Etek kategorisine 5 Kasım, 2018 tarihinde eklendi.

Aşiyan bu sene etekleri sayesinde tesettürlü bayanların ilgisini çekmeyi başardı. Hem sade hem de iddialı ürünleri bir arada sunan Aşiyan, bu sayede herkesin ihtiyacına göre ürün bulabilmesini kolaylaştırmış durumda.

Devamını Oku

Kayra Etek Modelleri

Etek kategorisine 20 Eylül, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettürlü hanımların çok uzun yıllardır vazgeçemediği etekler, bu sene de vazgeçilemeyen ürünler arasındaki yerini alıyor. Her sezon piyasaya sürülen yeni koleksiyonlar, tesettürlü hanımlara kaliteli bir kombin yapabilme imkanı sağlıyor. Özellikle son birkaç yılda etek alanında en fazla dikkat çeken marka Kayra oluyor. Birbirinden zarif ve şık ürünler ile karşımıza çıkan Kayra, 2018 senesine de damga vurmaya hazırlanıyor.

Devamını Oku

Tesettür Yüksek Bel Etek Modelleri

Etek kategorisine 14 Eylül, 2018 tarihinde eklendi.

Bu sene tesettürlü bayanlarda en fazla tercih edilen kıyafetlerden birisi haline gelen yüksek bel pantolonlar görsel açıdan çok başarılı. Normal bir kombini dahi baştan aşağıya değiştirmeyi başaran yüksek bel eteklerin ilerleyen günlerde sokak modasında daha fazla tercih edileceğini söylemek mümkün görünüyor.

Devamını Oku

Pileli Tesettür Etek Modelleri

Etek kategorisine 8 Eylül, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettürlü bayanların eteklere olan ilgisi her geçen gün artıyor. Görsel açıdan etkileyici sonuçlara imza atabilmek adına etekler çok iyi bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Etekler içerisinde de pileli ürünlerin sokak modasında aktif olarak kullanıldığını belirtmekte fayda var. 

Devamını Oku

Tesettür Kalem Etek Modelleri

Etek kategorisine 27 Ağustos, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettürlü bayanların eteklere olan ilgisi hepimizin malumu. Fakat son dönemde özellikle kalem eteklere artan bir ilgi olduğunu söylemek mümkün. Eğer ki sizlerde kaliteli ve zarif bir etek arıyor ve bulamıyorsanız ilk olarak kalem eteklere göz gezdirmekte fayda var.

Devamını Oku