Ferace

Kadife Abaya Stilleri

Ferace kategorisine 17 Aralık, 2020 tarihinde eklendi.

Kadife Abayalar kışında bir sansasyon haline geldi ve bu yıl da trend oluyor. Kadife Abayaları düşünüyorsanız ve sizin için nasıl çalışacağını merak ediyorsanız, işte kışın nasıl giyileceğine dair en iyi kadife Abaya stili ve fikirleri sizler için paylaşıyoruz.

Tesettür ve Abayalar, İslami kadınlar için zorunlu kıyafettir. Bununla birlikte, son zamanlarda, Abaya tarzı çok popüler ve ikonik moda kıyafetleri haline geldi. Hem başörtülü hem de türban olmayanların sevdiği şık ve süslü tasarımlarda sunulan çeşitli Abaya stilleri vardır.

Trend Kadife Abaya Stilleri ve Tasarımları

Abayalar mütevazı modanın özüdür. Uzun Abayalar, maksi stili ve önden açık abaya stilleri, mevcut birçok seçenekten birkaçıdır. Tesettürler genellikle Abayaları bilezik ve şık küpeler gibi farklı aksesuarlarla eşleştirir. Rengarenk çantalar, şık topuklu ayakkabılar ve kemerler bile tüm kıyafetinizi geliştirir ve Abaya’nın yanı sıra güzelliğinizi ortaya çıkarır. Aksesuarların tüm görünümünüzü oluşturacağını unutmayın. Bununla birlikte, Kadife Abaya’nızı nasıl şekillendireceğinizi bilmeniz için birkaç ipucu var.

 • Kıyafetinize bir tutam renk katacak Abayalarınızla farklı renkte başörtüsü tasarlayın.
 • Kadife Abaya’nın her durum için mükemmel görünmesini sağlayacak bir kemer kullanın.
 • Basit renkli bir Abaya’nın bile çarpıcı ve şık görünmesini sağlayacak topuklu ayakkabılar giyin.
 • Uzun veya yuvarlak küpeler, halkalar görünümünüzü geliştirir ve Abaya’nıza çekicilik katar.
 • Çantaların zıt tonlarını kullanmak da Abaya görünümünüzü yükseltir.
 • Uzun bir elbise gibi diğer kıyafetlere önden açık stil Abayaları bir katman olarak giyin.
 • Kadife abayaların en iyi yanı, iş veya alışveriş için günlük kullanım olarak giyilebilmesidir.

Farklı Kadife Abaya stilleri

Abayalar, İslami kadınlar tarafından alçakgönüllülüğün ve dinlerine saygının sembolü olarak giyilmiştir. Bununla birlikte, modadaki değişiklikler Abayaları çeşitli stillere dönüştürdü. Abayalar farklı kumaşlardan ve farklı desenlerden yapılmıştır. Son zamanlarda kadınlar, kendilerini şık ve modaya uygun kılan kıyafetlerinin üzerine elbise ve kimono olarak ipek ve kadife Abayaları giymeyi çok seviyorlar.

kadife abaya

Nakışlı Kadife Abaya

İşlemeli kadife abayalar, her kış düğünü veya özel günler için harika bir seçimdir. Önü açık işlemeli Abaya kuşkusuz iyi bir seçim olsa da, şık, mütevazı ve gösterişli olduğu için tam parça işlemeli kadife bir elbise bir araya gelme, düğün vb. için giyilebilir.

Günlük Kadife Abaya Tarzı

Kadife abaya şüphesiz her gün giymek isteyeceğiniz bir stil ve neden olmasın? Daha sıcak bir kumaş, kış giyimi için mükemmel bir unsurdur. Gardırobunuza modaya uygun bir yatırım, daha soğuk ülkelerde yaşayan bayanlar için olmazsa olmazdır. Çok fazla giyinmek istemediğinizde günlük yürüyüşler veya geziler için giyilebilecek süslülerin aksine, sade siyah kadife bir Abaya seçin.

Devamını Oku

Ferace ile Kot Giyme Fikirleri

Ferace kategorisine 13 Aralık, 2020 tarihinde eklendi.

Alçakgönüllülüğün sembolü olan Ferace, İslam kültüründe önemli bir role sahiptir. Kot Ferace şekillendirmenin ve şık ve trend görünmenin birçok yolu var. Başörtüsü giymenin birçok seçeneğinden bahsetmiş olsak da, bu yazıda Ferace ile kot giymenin birçok yolunu tartışacağız. Bununla birlikte, kot Ferace giyeceğiniz konusunda size fikirler veriyoruz.

Ferace ile kot pantolonlarla şekillendirmek için çok sayıda seçenek var. İster sıradan bir etkinliğe ister resmi bir etkinliğe katılıyor olun, kot pantolonlar mükemmel bir seçenek olabilir. Şık ayakkabılarla, aksesuarlarla eşleştirin ve hazırsınız.. Uzun topuklu ayakkabı giymek modaya uygun ve şık görünmenizi sağlar. Bir partiye katılmak istiyorsanız, kot pantolonu minimal nakış veya tasarım çalışmasıyla gelen bir Ferace ile birleştirin. Ferace’yi kot pantolonunuzla giymek için doğru stilleri seçmenize yardımcı olmayı umuyoruz.

Kotlu Açık Ferace

Kot pantolonla ve uyumlu kahverengi topuklularla eşleştirilmiş açık Ferace tipiyle sade bir şekilde zarif görünüyor. Kahverengi topuklu ayakkabılarını da başörtüsü olarak giyilen eşleşen eşarp ile eşleştiriyor.

kot ferace

Bol Ferace Tarzı

Açık, akıcı Ferace sadece mütevazı kalmanıza yardımcı olmakla kalmayıp aynı zamanda görünümünüzü deneme seçeneği de sundukları için trend oluyor. Gömlek ve kot pantolonlu bu bol Ferace tarzı sade ve şık bir hava yansıtır.

Yandan Açık Kesimli Kot Ferace

Bu kız yan kesim Ferace kot pantolonla çok güzel görünüyor. Tarzını mütevazı bir şekilde sergilemek için ne harika bir yol … !!! Katil kırmızı topuklu ayakkabılar tam bir mükemmellik.

Ferace ile Şık Kot

Kotlar farklı tarzlarda mevcuttur. Öyleyse neden Ferace’yi basit tutup yeni bir şık kot pantolonla eşleştirmiyorsunuz? Görünümü en sevdiğiniz topuklu ayakkabılarla tamamlayın.

Kotlu Çiçekli Ferace

Ferace sadece bir renkte olduğunu söyleyenler yanılıyor. Siyah pantolonla eşleştirilmiş bu Çiçekli Ferace, moda anlayışını her yönden yansıtıyor. Siyah bir başörtüsü ile eşleştirin.

Önü Uzun Önü Açık Ferace

Çarpıcı ve şık görünmenin harika bir yolu olan bu uzun önü açık Ferace, kot pantolonun içine sokulabilen uzun bir gömlekle eşleştirilebilir.

Kotlu Uzun Yeşil Ferace

Kot ile renkli Ferace giymeyi seviyorsanız, işte kesinlikle deneyebileceğiniz stil. Tesettürlü kot pantolonlu bu yeşil Ferace şık görünüyor.

Devamını Oku

Gelin Abaya Tasarımları

Ferace kategorisine 12 Aralık, 2020 tarihinde eklendi.

Abayalar, modanın yanı sıra alçakgönüllülüğü de kutlayan ikonik bir sanat eseri haline geldi. Müslüman olsanız da olmasanız da, Abaya’ya aşık olacaksınız. Bu makalede gelin abaya tasarımlarından bahsediyoruz.

Tül Elbise

Gerçekten büyüleyici bir elbise, bir düğün töreni için uygundur. Bir ışıltılı boncuk tabakasıyla süslenmiş parça tek kelimeyle çarpıcı görünüyor.

Sade İşlemeli Elbise

Bu tam kollu sade Abaya, sadece bir sersemletici olan minimal nakış ile birlikte gelir. Bir düğüne davetlisiyseniz, deneyebileceğiniz bir görünüm budur.

Batı Stili

Batı stili, son birkaç yılda oldukça popüler hale geldi ve köklü bir değişiklik ile geldi. Temiz kesim ve son derece şık bir görünümle gelen bu güzelce kesilmiş beyaz elbise kesinlikle arzu edilir. Bu parça başörtüsü ile birlikte giyildiğinde kesinlikle muhteşem görünmenizi ve bir gelin ifadesi oluşturmanızı sağlar.

gelin abaya

Suudi Gelin Elbise

Suudi Abayaları, karmaşık çalışmaları ve harika kombinasyonları ile oldukça ünlüdür. Gümüş detaylı, siyah ve pembe Abaya gelin kıyafetleri mevcuttur. Gelin takılarıyla birlikte geniş bir kemer ve kalın küpelerle süsleyin.

Zarif Abaya Tarzı

Bu Siyah Abaya, kollarda, yanlarda ve yakada minimal mavi tasarımlarla gelir. Mavi bir alt çizgi ve siyah bir başörtüsü ile eşleştirin.

Trend Beyaz Gelinlik

Bu beyaz dökümlü gelin kıyafeti tam bir mükemmellik. Boyun bölgesindeki iç içe geçmiş dantel cildi etkin bir şekilde gizler. Doğru tesettürlü dantel gelin kıyafeti o kadar güzel görünecek ki damadınız gözlerini üzerinizden alamayacak.

Geleneksel Tarz

Modern görünüm birçok kişi tarafından takdir edilirken, köklere ve geleneğe bağlı kalmak en iyisidir. Bu elbise geline ne kadar güzel görünüyor büyük günde parlamasını sağlıyor.

Kaftan Abaya Tarzı

Türk halkı zarif Kaftanları ve Abayaları ile tanınır. Bu kırmızı Kaftan, kadının kırmızı Kaftanında harika göründüğü harika bir örnektir. Umarız bu gelin Abaya tasarımları, büyük gününüz için seçmeniz gereken birçok seçeneği size gözden geçirir. Bu Abaya tasarımlarının, özel etkinliklerde güzel görünmek ve hissetmek isteyen konuklar için de olduğunu unutmayın.

Devamını Oku

Şık Ve Modern Tesettür Abaya Tasarımları

Ferace kategorisine 26 Kasım, 2020 tarihinde eklendi.

Bugün Müslüman kadınlar artık çarşafı sadece geleneksel şekilde giymekle sınırlı değil. Tesettür abaya tasarımları moda dünyası geçmişte hiç olmadığı kadar hızla değişiyor. Bu kısmen, birçok batılı tasarımcının abayaya ilgi göstermesinden kaynaklanıyor. Artan popülariteleri nedeniyle tasarımcılar, abaya gibi mütevazı giysilerin bile çok trend ve modaya uygun olabileceğini fark ederek koleksiyonlarına zarif ve modern tesettür abaya tasarımları eklemeye başladılar.

Tesettür Abaya Tasarımları

Abaya zarif bir şekilde giyilebilir. Geçmişte abaya sadece basit tasarımlarda ve siyah renkte mevcuttu, artık aklınıza gelebilecek her renkte mevcut. Müslüman kadınlar bu görünümü zarafetle kucaklıyor ve kişiliklerini ortaya çıkaran abayalar giyiyorlar. Ferace birçok renkte mevcut olsa da, hem Doğu’da hem de Batı’da yaşayan kadınlar tarafından siyah hala en popüler renk gibi görünüyor. Belki de bu geleneksel ve dini nedenlerden kaynaklanmaktadır. Ancak zayıflamayı hiçbir rengin yenemeyeceği ve ister abaya ister elbise olsun siyah renk gibi zarif görüneceği söylenemez.

tesettür abaya tasarımları

Koyu renklerde satın alınabilen abayaların yanı sıra, baskıları da mevcuttur. Rahat bir sokak görünümü için baskılar kot pantolonun altında harika görünüyor. Ya da daha resmi bir görünüm için, baskılı abayayı kontrast renkli geniş paçalı pantolonlar ve özel bir gömlek veya üst ile giyin. Abayalarda süslemelerin kullanılması bir başka popüler eğilimdir. Süslü bir abaya, özel günler için harika görünüyor.

Dolabınızın geri kalanıyla birlikte abayanızı nasıl şekillendireceğinizi deneyin ve daha yaratıcı olun. Size biraz ilham ve fikir vermek için bazı resimler paylaştık. Belirli bir stili veya görünümü seviyorsanız, lütfen sayfamıza yorum yazmayı unutmayın. Daha fazla tesettür abaya tasarımları hakkında bilgi almak istiyorsanız sitemizdeki değer yazıları kontrol edebilirsiniz.

Devamını Oku

Sade Ve Şık Tesettür Abaya

Ferace kategorisine 24 Kasım, 2020 tarihinde eklendi.

Tesettür abaya seviyorsanız ve sonsuza kadar en son abaya tasarımlarını arıyorsanız, en son abaya tasarımları hakkında bilgi almak için okumaya devam edin. Tasarımlar sonsuza dek değişiyor ve en son tasarımların tümüne ayak uydurmak bazen çok zor olabiliyor. Özellikle parti, bayram veya herhangi bir özel durum için abayalar çok sık tercih edilir.

Tesettür abaya, dünyanın her yerindeki çoğunlukla Müslüman kadınlar tarafından giyilen bol, cüppe benzeri bir elbisedir. Abaya, maksi elbiseye benzer şekilde önü açık veya kapalı olabilir. Uzun dökümlü bir abaya, çok basit ve zarif bir kıyafettir. Mütevazı unsurunu da unutmamak gerekir. Yıllar geçtikçe popülaritesine bağlı olarak, batı moda dünyasında, yani kimonoda da uyarlanmış ve görülmüştür. Bunun bir nedeni, giymenin çok rahat olmasıdır. Düğün, parti veya gece kıyafetleri için rahat veya şık bir şekilde giyilecek şekilde uyarlanabilir. Yıllar önce abaya çoğunlukla sadece siyah olarak giyilirdi. Ama şimdi birçok renk ve desende mevcuttur. Abaya Tasarımcıları, bugünlerde abayanın güzelliğini ortaya çıkarmak için çeşitli farklı kumaşlar ve aksesuar detayları kullanıyorlar, ancak abaya kesimi aşağı yukarı benzer. Ayrıca, abayaların fiyatları değişebilir, tasarım ürünü parçalar çok pahalı olabilir, ancak uygun fiyatlar da vardır.

Abaya Modelleri Tesettür

Tasarımlar sonsuza dek değişiyor ve en son tasarımların tümüne ayak uydurmak bazen çok zor olabiliyor. Son moda tarzı nakış abaya tasarımları için biraz zaman harcadık ve araştırma yaptık. Üstlerinde doğru miktarda nakış olduğunu ve yine de çarpıcı ve zarif göründüğünü düşündüğümüz abayaları bulmak kolay değildir. Ne düşündüğünüzü ve hangisinin favoriniz olduğunu bize bildirin.

tesettür abaya

Bu abaya üzerindeki rengi ve detayı çok güzel gözükmektedir. Kahverengi ten rengi çok popüler bir nötr renktir, bu yüzden onu birçok kıyafetle giyebilirsiniz. Ayrıca, daha sıkı bir görünüm vermek için bel çevresinde kullanabilirsiniz.

Devamını Oku

Sonbahar Tesettür Abaya Modelleri

Ferace kategorisine 6 Kasım, 2020 tarihinde eklendi.

Pek çok insan Instagram’da en son Abaya trendlerini arıyor, bu yüzden size sezonluk trend raporunu vermenin ve 2020’deki en son abaya tasarımlarını göstermenin zamanının geldiğini düşündük. Abaya gardırobunuzu güncellemek istiyorsanız ve modernize edin, sonbahar tesettür abaya modellerine başlamak için harika bir fırsat.

sonbahar tesettür abaya

Şık Batik Abayalar

Batik moda geri döndü, ama Abayas ile göreceğimizi düşünmemiştim. Bu parçalar dikkatimizi çekti ve gündelik giyim ve modern bir sabah görünümü için harika bir Abaya. Renkler ve desenler tamamen sizin tercihinizle ve neye yöneldiğinizle ilgilidir, ancak bizim favorimiz yeşil renktir.

İki Tonlu Abaya Trendi

Görünümünüzü yenilemek istiyorsanız bu iki tonlu Abayaları denemelisiniz. Biri 2 farklı renge ayrılan ve diğeri bir renk ve bir desen arasında olmak üzere iki tür vardır. Bunların çoğunu sokaklarda gördük ve bir süredir trend oluyorlar. Ayrıca hem sabah hem de öğleden sonra giymek için harikadırlar.

Toprak Renkli Abayalar

Toprak renkleri bu sezon Abayalar için çok popüler ve bu da çok zarif ve şık bir görünüm veriyor. Hoşunuza giden ve içinde rahat olduğunuz bir renk tonu seçin. Bu toprak tonları herkese uyar, tek yapmanız gereken size uyan rengi seçmekle ilgilidir.

Dantel Abayalar

Bu eğilimi elbiselerde gördük ve şimdi onları Abayalar ile görüyoruz ve gerçekten havalılar. Bu basit bir trend, ancak ilginç bir ek ayrıntı göstermektedir

Sonbahar tesettür abaya modelleri değişiklik gösterir ve bazıları bir başlık içerirken, diğerleri hiç baş örtüsü sağlamaz. Her iki durumda da, kapsama alanıyla ilgilenen bir kadın, başörtüsü ve çarşafı aynı anda giyecektir, çünkü kapüşonlu bir abaya, bir başörtüsü gibi baş ve saç örtüsünü sağlamaz. Başörtüsü ve abayaya ek olarak, bazı kadınlar da yüzün çoğunu veya tamamını kaplayan bir peçe takabilir.

Devamını Oku

Kadınlar İçin Son Abaya Modelleri ve Geleneksel Tasarımlar

Ferace kategorisine 3 Kasım, 2020 tarihinde eklendi.

Abaya, Müslüman kadınların hayatının önemli parçalarından biridir. Müslüman kadın giyiminin önemli bir parçası olarak kabul edilir ve bayanlar için çok yaygın kullanılmaktadır. Burada, en son 2020 abaya modellerinin farklı trend stillerini ve tasarımlarını tartışacağız.

Modern ve şık Abaya’nın en son resimlerini inceleyerek, kendiniz için doğru Abaya’yı seçmek kesinlikle çok kolay hale gelecektir. Abaya, müşterinin tercihine bağlı olarak farklı stil ve tasarımlarda mevcuttur. Birçok bayan, eşsiz görünümü ve diğer Abayalardan farklı tasarımı nedeniyle uzun Abaya’yı tercih etmektedir.

2020-21 Bu Yaz Sezonunda Giyilecek Son Abaya Stilleri

Abaya giyerken renk bir başka büyük sorundur, hanımlarımız hangi rengin kıyafetlerine uyacağına bilemeyebilir. Geçtiğimiz yıllarda Abaya’nın tek rengi tüm dünyada ünlüydü. Ve bu renk siyahtı ama şimdi pazarlar çeşitli renk ve tonlara sahip birçok Abaya tasarımıyla doludur. 2021 Abaya’nın gri, yeşil, pembe, kırmızı ve deniz mavisi renkleri çok meşhur ve genç kızlar için mükemmel görünüyor.

abaya modelleri

Yeni Abaya Modelleri

Abaya, Suudi Arabistan, Türkiye, Irak, İran ve Kuveyt gibi hükümetler tarafından hala İslami yasa ve yöntemlerin benimsendiği birçok Arap ülkesinde kadınlar için kıyafetlerin zorunlu bir parçasıdır. Eşsiz çekiciliği ve güzelliği nedeniyle modern Abaya çok popülerdir. Abaya’yı giydikten sonra bayanlar asil elbiseleri nedeniyle mükemmel ve daha güzel görünüyor. Sonuç olarak, uzun Abaya tarzı ve sade Abaya bunların her ikisi de bugünlerde trend oluyor. Genellikle bu tarz abaya modelleri tercih edilmektedir.

 • Taş İşlemeli Siyah Abaya Tasarımı
 • Ceket Tarzı Abaya Stilleri
 • Kelebek Ferace Tasarımları
 • Çok Renkli Abayalar

Daha fazla abaya modelleri hakkında model ve bilgi almak istiyorsanız sitemizdeki abaya kategorisine tıklayarak daha fazla makale görebilirsiniz. Ayrıca yazımızın altına abaya modelleri hakkında düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Devamını Oku

Abaya Tesettür Modelleri

Ferace kategorisine 30 Ekim, 2020 tarihinde eklendi.

Başörtüsü artık birçok kadın tarafından moda olarak kabul ediliyor, ancak temelde Müslüman kadınların başörtüsü takması gerekiyor çünkü İslam, Müslüman hanımlara her koşulda başörtüsü takmaları konusunda sıkı bir şekilde rehberlik etti. Pek çok kadın İslam’ın emri olduğu için başörtüsü takıyor ve birçok kadın bugünlerde trend bir moda olduğu için giyiyor.

En İyi Tesettür Abaya

Piyasada birçok renkli zarif açık abaya tesettür stili mevcuttur. Kadınlar dinlerinin belirlediği kurallara uymak için başörtüsü takarlar. Müslüman kadınlar da en son modayı benimsemeyi severler.  Mağazalarda birçok abaya stili mevcuttur. Her yaştan kadın, yeni ve akılda kalıcı bir görünüm elde etmek için şık başörtüsü takabilir.

tesettür abaya

Abaya satın alırken renk seçimi çok önemlidir. Abaya tüm renkleri mağazalarda mevcuttur ancak insanları kendine çeken ana renk siyahtır. Her zaman bildiğiniz gibi siyah, temel renkler olarak kabul edilir. Başörtüsünün temel modası asla değiştirilemez. Ancak moda tasarımcıları, abayanın kollarına dantel detaylarını ekleyerek temel tarzında küçük değişiklikler yaptılar.

Açık Tesettür Abaya Modelleri

Kadınlar ayrıca zarif ve renkli tırnak boyası, küçük bir çanta ve parmaklarda parlayan yüzükler gibi güzel moda aksesuarları seçerler. Açık abaya tesettür altına ayakkabı seçimi önemli bir faktördür. Kadınlar düz ayakkabılar giyerler ve ayrıca uzun boy kadınlar için güzelliğin bir parçası olduğu için yüksek topuklu ayakkabı giyme eğilimi vardır. Sportif spor ayakkabılar, zarif ve akılda kalıcı görünümleri nedeniyle tüm genç kızlar tarafından beğeniliyor. Bize temel önerinizi bildirmek için lütfen aşağıya yorum yapın.

Devamını Oku

Tesettür Çiçekli Elbise Kombinasyonu

Ferace kategorisine 28 Ekim, 2020 tarihinde eklendi.

Moda, Dünya gezegeninde bulunan her insanın tek arzusudur. Ancak profesyoneller, sıradan bir kadının çekici bir bakış elde edebileceği en yeni ve bazı benzersiz yolları elde ettiler. Burada tesettür çiçekli elbise kombinasyonlarından bahsediyoruz. Her yerde Müslüman bir kadın başörtüsü taktığını defalarca görmüş olmalısınız. Kadınlar sadece güzel görünmekle kalmaz, aynı zamanda başörtüsü takan bu tür kızlarda yürekten bir saygı duygusu oluşur.

Kadınlar genellikle resmi kıyafet için doğru çiçekli elbiseyi ve uygun renkli başörtüsü seçerken biraz şaşkınlık hissederler. Tüm bu kafa karışıklığı, doğru kararı çok zorlaştırıyor. Bu nedenle çeşitli şeyler, doğru eşleşen başörtüsü satın almayı çok kafa karıştırıcı hale getirir. Çiçekli elbiseniz için ne satın alacağınızı size söyleyeceğiz çünkü farklı çiçekli elbiseler yalnızca belirli türden başörtüsü ile güzel görünür.

Asla Aynı Stili Seçme

Çiçekli bir elbiseyle başörtüsü takmak ister misin? Bu harika bir fikir ama aynı renk çiçekli elbiseyi aynı uyumlu çiçekli başörtüsü ile asla giymeyen bir şeyi hatırlamanız gerekiyor. Çünkü bu iki çiçeksi şeyi aynı moda ve renkle karıştırmak kişiliğinizi mahvedecektir. Bu nedenle, üzerinde çiçek deseni olmayan sade bir tesettür çiçekli bir elbise giymenizi tavsiye ederiz.

Başlıca Elbise Rengini Seçin

Çiçekli elbise için başörtüsü seçerken başörtüsü rengini seçmek için büyük bir elbise rengi seçmelisiniz. Beşten fazla rengi olan çiçekli bir elbise giyiyorsanız, bir elbisede bulunan en cesur rengi seçmeniz gerekir.

tesettür çiçekli

Düz Renk Tesettür

Mükemmel başörtüsü, çiçekli bir elbise için yalnızca düz renk bir başörtüsüdür. Tek renk başörtüsü tüm resimlerde muhteşem görünüyor. Bu nedenle, farklı olaylarda veya gayri resmi ve nedensel zamanlarda giymek mükemmeldir.

Tesettürlü Çiçekli Ferace

Çiçekli Elbise ile Tesettür yukarıda tartışılmıştır ve şimdi çiçek desenli abaya ve tesettür kombinasyonunu tartışacağız. Çiçekli elbiseler başörtüsü ile çekici görünür, bu nedenle tasarımcılar artık çiçekli abayayı tanıtmaktadır. Abaya, “Burka” nın modern adıdır. Ferace eski burkanın yeni nesli diyebiliriz.

Gelin Elbise İle Tesettür

Müslüman gelinler genellikle Avrupa’da başörtüsü takarlar. Gelinler çiçek desenli elbise giyerler, bu yüzden başörtüsü çiçekli bir elbise ile uyumludur ve bu kombinasyon sadece zaman kazandırmakla kalmaz, aynı zamanda misafirleri gelin giydirmeye de çeker.

 

Devamını Oku

Sade Siyah Abaya Nasıl Giyilir?

Ferace kategorisine 6 Ekim, 2020 tarihinde eklendi.

Herhangi bir tesettür kadının gardırobundaki ana parçalardan biri, onu şekillendirmek için en iyi parçaların hangileri olduğunu merak etmemize neden olan sade düz siyah abayadır. En iyi modacılar gibi süper şık görünmek için gardırobunuzla sade siyah bir abaya biçimlendirmenin pek çok yolu var. Görünümünüzü bir araya getirirken kullanabileceğiniz aşağıdaki ipuçlarına ve püf noktalarına göz atın ve kişiliğinizi yansıtan bir stil seçtiğinizden emin olun.

Sade Siyah Bir Abaya Nasıl Şekillendirilir?

Özellikle abaya söz konusu olduğunda, tamamen siyah bir görünümü çıkarmanın zor olabileceğini düşünebilirsiniz, ama inanın bana, doğru yapıldığında harika olabilir! Birçok modacı, basit siyah abayayı siyah bir başörtüsü ile eşleştirmeye karar verdi veya bej veya beyaz gibi nötr bir başörtüsü seçti. Aksesuarlara gelince, tamamen siyah bir görünüm ya da çantanıza bir renk katmak ve siyah bir abayayla bile klasik bir görünümü elde edebilir ve ayakkabılar gibi birçok seçeneğiniz var.

Siyah Abaya

Siyah Abaya Nasıl Katlanır?

Abayanızın altına giymeyi seçtiğiniz şey, tüm görünümü yapabilir veya bozabilir, çünkü aşırı yaparsanız, abartılı ve hantal görünmenize yol açabilir. Siyah abaya ile şık bir stile sahip olmak için gerçekten bir ilham kaynağı. Abayanızı bol elbise, geniş bacaklı pantolonlar, skinny jeanler ve hatta renkli maksi eteklerle kaplayabilirsiniz. Hem pileli hem de düz maksi etekle siyah abaya giymenin harika bir örneğini gösteriyor. Akılda tutulması gereken bir şey, tek renkli bir kıyafet tercih etmek veya daha ince ve daha az hacimli görünmek için abayanın altına birden fazla kat giymekten kaçınmaktır.

Basit Siyah Abayanızı Aksesuarlamak

Aksesuarlar her kıyafet için büyük bir fark yaratır, ancak siyah abaya giydiğinizde daha da önemlidir. Siyah her renge yakıştığı için, ister nötr tonlarda ister rengarenk ve göz alıcı renklerde çanta ve ayakkabı giyerek kendi tarzınızı ifade etmek için harika bir fırsat. Modaya uygun bir görünüm için, belinizi sıkıştırmak ve her zamanki gibi şık görünmenizi sağlamak için ince bir kemer takmayı deneyin.

Devamını Oku
1/3123