"Ferace" Kategorisi

3 Damla Ferace Modelleri

Ferace kategorisine 10 Mart, 2019 tarihinde eklendi.

Tesettürlü hanımların en fazla kullandığı kıyafetlerin başında feraceler geliyor. Birçok bayan için tesettür giyim kültürüne uygun bir kıyafet olarak da adlandırılan feraceler son dönemde giderek daha popüler olmaya başladı.

Ferace üreten markaların kaliteli ürünleri piyasaya çıkartması ile birlikte hem görsellik hem de rahatlık açısından en ideal kıyafetlerden birisi haline gelen feraceler, yeni yılda sokak modasının en etkin parçalarından olacak gibi görünüyor. 3 Damla markası söz konusu feraceler olduğunda belki de akla ilk olarak gelen isimlerden. Özellikle ferace alanında faaliyet yürüten bir isim olması, ürettiği feracelerde çok daha başarılı sonuçlar elde edilmesini sağlıyor.

Devamını Oku

İşlemeli Ferace Modelleri

Ferace kategorisine 22 Ekim, 2018 tarihinde eklendi.

Feracelerde genel itibariyle sadeliğe alışmış olsak da, işlemeli feraceler bu algıyı yavaş yavaş değiştiriyor. İşin içine biraz daha görsellik katmak isteyen bayanlar için işlemeli ferace modelleri şu sıralar birçok bayan tarafından tercih ediliyor.

Devamını Oku

Taş İşlemeli Ferace Modelleri

Ferace kategorisine 23 Ağustos, 2018 tarihinde eklendi.

Feraceler her sene olduğu gibi bu sene de popülerliğini koruyor. Feracelerde bu sene tek fark artık taş detaylı ürünlerin daha fazla tercih ediliyor oluşu. Eğer ki feracede dahi gösterişli olmak isterseniz sizler için en iyi tercih taş süslemeli ürünler olacaktır.

Devamını Oku

Tozlu Giyim Ferace Modelleri

Ferace kategorisine 16 Ağustos, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettür giyimin olmazsa olmazlarından birisi feracelerdir diyebiliriz. Feraceler sayesinde son derece sade fakat bir o kadar şık sonuçlar elde edilebiliyor. Hal böyle olunca da Tozlu Giyim gibi markaların feracelerine olan ilgi de devamlı olarak artıyor.

Devamını Oku

Yazlık Ferace Modelleri

Ferace kategorisine 6 Ağustos, 2018 tarihinde eklendi.

Bu sene tesettür konusunda büyük farklılıklar var diyebiliriz. Normalde son derece sade bir yapıya sahip olması gereken feracelerde artık daha gösterişli ve dikkat çekici bir yapının oluşturulduğunu belirtmek gerekiyor.

Devamını Oku

Dantelli Ferace Modelleri

Ferace kategorisine 17 Haziran, 2018 tarihinde eklendi.

Feraceler tesettürlü bayanların vazgeçilmezlerinden birisi ve bu senenin trendlerine göz gezdirdiğimizde karşımıza dantel detaylı ürünlerin çok fazla kullanıldığı sonucu çıkıyor. Feracelerin fazla sade olduğunu düşünen tesettürlü bayanların ilgisini çeken dantelli feraceler önümüzdeki günlerde de popülerliğini sürdürecek diyebiliriz.

Devamını Oku

Tuğba 2018 Ferace Modelleri

Ferace kategorisine 16 Mayıs, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettürlü hanımların hem çok gösterişe kaçmadan hem de son derece şık bir görünüm elde edebilmek adına en fazla tercih ettikleri ürünlerin başında feraceler geliyor. Biraz önce yaptığımız tanıma en fazla uyan ürün olarak feracelerin her geçen gün biraz daha popülerleştiğini de söyleyebiliyoruz. Hal böyle olunca da Tuğba gibi tesettür giyimin kaliteli markalarının koleksiyonlarında feracelere yer vermeleri de kaçınılmaz bir hal alıyor. 2018 senesi için dizayn edilen ferace modellerini görücüye çıkartan Tuğba, moda otoritelerinden son derece olumlu tepkiler altı ve öyle görünüyor ki bu senenin sokak modasına etki edecek tarzda ürünler ortaya konulmuş durumda.

Devamını Oku

Betül Işık Ferace Modelleri

Ferace kategorisine 12 Mart, 2018 tarihinde eklendi.

Giyim sektöründe bazı markalar vardır ki belli bir ürün grubu ile özdeşleşmeyi başarmıştır. Belli başlı ürünler konusunda sektörün en kaliteli modellerini üreten bu markalar sayesinde hanımlar tam da istedikleri tarzda kıyafetleri bulabiliyor. Sözünü ettiğimiz markalara örnek vermek gerekirse Betül Işık, feraceler konusunda şuan en çok adı geçen isimlerden birisi olmayı başarmış durumda. Ürettiği ferace modelleri ile tesettürlü hanımların kalbini kazanan marka, herkese istediği tarzda giyinebilme imkanı sunuyor. Feracelerin normal tesettür kıyafetlerden farklı yapısı sebebiyle kaliteli ürün bulmanın zor olduğu bir alan oluşu göz önünde bulundurulduğunda, Betül Işık’ın başarısı daha net görülebiliyor.

Devamını Oku

2018 Yazlık Ferace Modelleri

Ferace kategorisine 17 Şubat, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettür giyimde son dönemde tam anlamıyla bir ferace çılgınlığının olduğunu söyleyebiliriz. Çok sayıda bayan için feraceler vazgeçilemez ürünler arasında kendisine sağlam bir yer bulmayı başarmıştır. Son derece rahat bir kıyafet olması sebebiyle gündelik yaşamda bayanların en çok tercih ettiği giysilerden birisidir. Özellikle yaz aylarının giderek yaklaştığı şu günlerde yaz için seçtiğini kıyafetler sizleri sıcaktan koruyacak ve olabildiğince serin, ferah hissetmenizi sağlamak zorundadır. İşte bu saymış olduğumuz tüm özellikleri bünyesinde barındıran ferace tam olarak da bu sebeplerden dolayı bayanlar arasında bu denli popüler olmayı başarmıştır.

Devamını Oku

Nihan Ferace Modelleri

Ferace kategorisine 19 Ocak, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettür giyimin önemli bir parçası olan feraceler konusunda kaliteli ürün bulabilmek çokta kolay değil. Neyse ki elimizde Nihan gibi bu alanda gerçekten başarılı işlerin altına imza bir marka var ve birbirinden şık modelleriyle dikkat çekiyor. Alternatiflerden söz etmeden önce dökümlü feraceleri incelemenizi şiddetle tavsiye ettiğimizi belirtmekte fayda görüyoruz.

Biyeli Nihan Ferace Modelleri

Biyeli Nihan Ferace Modelleri

Devamını Oku