"Ferace" Kategorisi

İşlemeli Ferace Modelleri

Ferace kategorisine 22 Ekim, 2018 tarihinde eklendi.

Feracelerde genel itibariyle sadeliğe alışmış olsak da, işlemeli feraceler bu algıyı yavaş yavaş değiştiriyor. İşin içine biraz daha görsellik katmak isteyen bayanlar için işlemeli ferace modelleri şu sıralar birçok bayan tarafından tercih ediliyor.

Devamını Oku

Taş İşlemeli Ferace Modelleri

Ferace kategorisine 23 Ağustos, 2018 tarihinde eklendi.

Feraceler her sene olduğu gibi bu sene de popülerliğini koruyor. Feracelerde bu sene tek fark artık taş detaylı ürünlerin daha fazla tercih ediliyor oluşu. Eğer ki feracede dahi gösterişli olmak isterseniz sizler için en iyi tercih taş süslemeli ürünler olacaktır.

Devamını Oku

Tozlu Giyim Ferace Modelleri

Ferace kategorisine 16 Ağustos, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettür giyimin olmazsa olmazlarından birisi feracelerdir diyebiliriz. Feraceler sayesinde son derece sade fakat bir o kadar şık sonuçlar elde edilebiliyor. Hal böyle olunca da Tozlu Giyim gibi markaların feracelerine olan ilgi de devamlı olarak artıyor.

Devamını Oku

Yazlık Ferace Modelleri

Ferace kategorisine 6 Ağustos, 2018 tarihinde eklendi.

Bu sene tesettür konusunda büyük farklılıklar var diyebiliriz. Normalde son derece sade bir yapıya sahip olması gereken feracelerde artık daha gösterişli ve dikkat çekici bir yapının oluşturulduğunu belirtmek gerekiyor.

Devamını Oku

Dantelli Ferace Modelleri

Ferace kategorisine 17 Haziran, 2018 tarihinde eklendi.

Feraceler tesettürlü bayanların vazgeçilmezlerinden birisi ve bu senenin trendlerine göz gezdirdiğimizde karşımıza dantel detaylı ürünlerin çok fazla kullanıldığı sonucu çıkıyor. Feracelerin fazla sade olduğunu düşünen tesettürlü bayanların ilgisini çeken dantelli feraceler önümüzdeki günlerde de popülerliğini sürdürecek diyebiliriz.

Devamını Oku

Tuğba 2018 Ferace Modelleri

Ferace kategorisine 16 Mayıs, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettürlü hanımların hem çok gösterişe kaçmadan hem de son derece şık bir görünüm elde edebilmek adına en fazla tercih ettikleri ürünlerin başında feraceler geliyor. Biraz önce yaptığımız tanıma en fazla uyan ürün olarak feracelerin her geçen gün biraz daha popülerleştiğini de söyleyebiliyoruz. Hal böyle olunca da Tuğba gibi tesettür giyimin kaliteli markalarının koleksiyonlarında feracelere yer vermeleri de kaçınılmaz bir hal alıyor. 2018 senesi için dizayn edilen ferace modellerini görücüye çıkartan Tuğba, moda otoritelerinden son derece olumlu tepkiler altı ve öyle görünüyor ki bu senenin sokak modasına etki edecek tarzda ürünler ortaya konulmuş durumda.

Devamını Oku