"Gelinlik" Kategorisi

En Güzel Tesettür Gelinlik Modelleri

Gelinlik kategorisine 20 Mart, 2019 tarihinde eklendi.

Tesettürlü bayanların bu sen gelinlik tercihlerini incelediğinizde bazı modellerin ön plana çıktığını söylemek mümkün. Hal böyle olunca da evlilik hazırlığı içinde olup hala hangi gelinliği alması gerektiğine karar verememiş olan bayanlara bazı tavsiyelerimiz olacak.

Devamını Oku

Yazlık Tesettür Gelinlik Modelleri

Gelinlik kategorisine 19 Ekim, 2018 tarihinde eklendi.

Yaz mevsimi düğün sezonu anlamına geliyor ve şu aralar etrafımızda sayısız düğün yapılıyor. Eğer ki sizlerde ilerleyen günlerde düğününüzü yapacaksanız bu noktada gelinlik seçmek kafanızı bir hayli karıştıracaktır. Sıcak havalarda gelinlik tercihi düğün günü rahat edebilmeniz için oldukça önemli.

Devamını Oku

Tesettür Dantelli Gelinlik Modelleri

Gelinlik kategorisine 15 Eylül, 2018 tarihinde eklendi.

Yaz sezonunun gelmesiyle birlikte düğün mevsimi de açılmış bulunuyor. Hal böyle olunca da tesettürlü bayanların harıl harıl gelinlik aramaya başladığını söylemek mümkün oluyor. Son dönemde tesettür gelinliklere şöyle bir göz gezdirmek gerekirse eğer ortaya dantelli gelinliklerin daha fazla tercih edildiği gibi bir sonuç çıkıyor.

Devamını Oku

Tesettür Gelinlik Modelleri

Gelinlik kategorisine 24 Haziran, 2018 tarihinde eklendi.

Hayal ettiğiniz düğünü gerçekleştirebilmek için hazırlıklara önceden başlayın. Düğünün en önemli detaylarının başında gelen gelinlik seçimini de geniş bir zamanda yapın. Kapalı bayanlar için birçok farklı gelinlik modeli seçeneği sunan moda evleri ve tesettür giyim markaları, 2018/2018 sonbahar- kış sezonunda evlenmeye hazırlanan gelin adayları için de yepyeni tasarımlar hazırlıyor. Dantel işlemeler, şifon detaylar, boncuk ve taş işlemeler ve daha birçok detay ile tasarlanan tesettür gelinlik modelleri, yeni sezonda da özellikle dantel detaylara sıkça yer veriyor. Kabarık ya da düz formda, farklı model seçenekleri sunan yeni sezon koleksiyonlardan bazı modellere bir bakalım…Kabarık tül eteği ile göze çarpan bu gelinlik, 2018 yılının gelinlik modasını yansıtıyor.

Devamını Oku

Tesettür Gelinlik Seçimi Nasıl Olmalı?

Gelinlik kategorisine 17 Nisan, 2018 tarihinde eklendi.

Yıllardır hayalini kurduğunuz beyaz atlı prens sonunda sizi buldu; Nikah tarihi aldığınız, düğün yeri de belli oldu. Peki, düğününüzde nasıl bir gelin olmayı hayal ediyorsunuz? Tesettürlü bayanlar için gelinlik seçiminde artık eskiye oranla çok daha fazla marka ve model seçeneği bulunuyor. Farklı tarzlara, farklı zevklere ve farklı vücut tiplerine hitap eden tesettür gelinlik modelleri ile düğün gecenizde hayallerinizdeki gibi olun.

Devamını Oku