"Genel" Kategorisi

Tesettür Abaya Modelleri İle Sizde Kendi Kombininizi Oluşturun !

Genel kategorisine 19 Mart, 2019 tarihinde eklendi.

Tesettür giyimde son dönemlerde kaftanlara olan ilginin giderek arttığı bir gerçektir. Daha çok özel günlerde, nişan, kına gibi anlam ifade eden günlerde kullanılan kaftanların görsel açıdan ne kadar şaşalı olduğunu hepimiz bilmekteyiz. Son dönemde ise abaya kaftan modelleri bir hayli popüler ürünler arasında yerini almaktadır. Aslında birbirinin üstüne çekmiş kumaş parçalarından oluşan ve Arap ülkelerine özgü bir kıyafet türü olan abaya kaftanda uygulandığında da tahminlerin çok ötesinde bir şıklık elde edilmişe benziyor. Kaliteli markalar tarafından üretilen modeller de tatmin seviyesinin daha da fazla olduğunu söylemek mümkün olabiliyor.

Devamını Oku

Armine Kaban Modelleri

Genel kategorisine 13 Mart, 2019 tarihinde eklendi.

Tesettürlü bayanlar için bazı markaların özel bir anlam ifade ettiğiniz söyleyebiliriz. Bu nokta da en çok dikkat çeken ve tesettürlü hanımların belki de güven açısından en fazla bağlandığı marka olarak Armine’yi örnek gösterebiliriz. Marka, kaliteli modelleri ile tesettür giyim sektörünün gelişmesini ve bayanların alternatifli bir kıyafet çeşitliliğine ulaşmasında önemli katkıları olduğundan söz edilebilir.

Devamını Oku

Ahsen Yeni Sezon Modelleri

Genel kategorisine 11 Şubat, 2019 tarihinde eklendi.

Tesettür giyimde her daim bilindik markalara yönelmek gibi bir alışkanlık mevcut. Bu tarz bir yaklaşım belli başlı markalardan giyinme ve dışarıda sizinle aynı şeyleri giyen çok sayıda bayan ile karşılaşmak gibi durumları beraberinde getiriyor. Eğer ki hem kaliteli bir görüntüye bürünmek hem de her yerde pişti olmak istemiyorsanız farklı markalara da yoğunlaşmanız gerekiyor. Burada kastettiğimiz şey her önüne gelen markadan giyinmeniz değil. O meşhur markalar kadar kaliteli işler çıkartan fakat onlar kadar popüler olmayan alternatif isimlere yönelmektir. Bu noktada da Ahsen gibi tesettür giyime önemli hizmetler yapmış, kalitesini müşterilerine ispat etmeyi başarmış bir ismin önemine değinmek gerekiyor.

Devamını Oku

Yazlık Cepli Pardesü Modelleri

Genel kategorisine 27 Ocak, 2019 tarihinde eklendi.

Pardesüler her tesettürlü bayanın vazgeçilmez ürünleri arasında yer almaktadır. Görsel olarak son derece zarif ve işlevsel bir ürün olması sebebiyle özellikle kış aylarında en ideal ürünler arasında yer almaktadır. Soğuğa karşı korunmak adına önemli bir yardımcıdır fakat gerekli düzenlemeler yapılmadan kışlık pardesüleri yaz aylarında da giymek büyük bir hata olacaktır. Bu yüzden de yazlık pardesülere olan ilgi her geçen gün biraz daha artmaktadır. Bu pardesü modelleri arasında son dönemin en çok tercih edilen ürünlerinden bir tanesi olarak yazlık cepli pardesüleri örnek göstermek iyi olacaktır.

Devamını Oku

Platform Topuklu Gelin Ayakkabısı Modelleri

Genel kategorisine 26 Ocak, 2019 tarihinde eklendi.

Tesettürlü bayanların gelinlik giyecekleri dönemde seçecekleri ayakkabılar oldukça önem taşıyor. Tesettür gelinliğin altında oldukça zarif ve şık bir ayakkabı olmaksızın seçtiğiniz gelinliğin de şık görünmesini beklemek büyük bir hata olacaktır. Hal böyle olunca da seçeceğiniz gelin ayakkabısının önemi artmakta ve karar vermek zorlaşmaktadır. Son dönemde ağırlıklı olarak platform topuklu gelin ayakkabılarının kullanıldığını söylememiz mümkündür. Birçok bayanın ilk tercihi haline gelen bu gelin ayakkabıları sayesinde sizlerde zarif ve göz kamaştıran bir görüntüye bürünebileceksiniz. Gelin ayakkabılarının ne kadar önemli olduğunu doğru modeli bulduğunuzda sizlerde fark edeceksiniz.

Devamını Oku

Yeni Sezon Kayra Pardesü Modelleri

Genel kategorisine 19 Ocak, 2019 tarihinde eklendi.

Tesettür giyimin en önemli unsurlarından birisi haline gelen pardesüler hem görüntüsü sebebiyle hem de dini şartları uygunluk açısından kullanışlı bir kıyafet olarak kabul ediliyor. Bayanların pardesülere bu denli ilgi gösteriyor olmasının altında yatan sebepler de biraz önce saydıklarımız oluyor.

Devamını Oku

Armine Eşarp Modelleri

Genel kategorisine 18 Ocak, 2019 tarihinde eklendi.

Tesettür giyimin temel taşlarından biri de türbandır. Türban saçın kapatılması için gereklidir. Ve bunu sağlamak içinde eşarp veya şal kullanılır. Tesettürlü hanımlar günlük hayatta sıkça eşarp modelleri kullanırlar. Bu yüzden eşarp modelleri seçimine oldukça özen gösterirler.Çoğu tesettürlü hanım eşarplarda kalite arar. Armine Özellikle laliteli eşarp markası denildiğinde ise ilk akla gelen markalardan biridir.

Armine

Özellikle eşarp modellerinde her sezon çıkardığı yepyeni koleksiyonlarla çoğu tesettürlü hanımın kalbini çalmayı başarmıştır. Bu sezon de birbirinden canlı ve iddialı eşarp modelleri sizleri beklemektedir. Bu modelleri bir de yakından inceleyelim.

Devamını Oku

Yeni Sezon Nihan Pardesü Modelleri

Genel kategorisine 12 Ocak, 2019 tarihinde eklendi.

Pardesüler tesettürlü bayanlar için fazlasıyla önemlidir. Tesettürlü bayanların en fazla tercih ettikleri ürünlerden bir tanesidir ve hem görüntüsü ile şık hem de İslami gerekliliklere uygun bir üründür. Bu yüzden de bayanların pardesülere bu kadar fazla ilgi gösteriyor olduğunu söylememiz mümkündür. Pardesü modelleri arasında seçimde bulunurken ilk olarak hangi markanın ürünleri arasında tercihte bulunacağınıza karar vermelisiniz. Seçeceğiniz marka ne kadar başarılı ve kaliteli olursa alacağınız ürünlerin de bu kriterleri fazlasıyla sağladığını söylemek mümkün olacaktır. Bu yüzden de sizlere önerimiz Nihan gibi tesettür giyim için önemli bir markaya güvenmek ve ürünleri arasından alacağınız pardesüyü seçmenizdir.

Devamını Oku

Tuğba Venn Yaz Koleksiyonu

Genel kategorisine 11 Ocak, 2019 tarihinde eklendi.

Tesettürlü bayanların gündelik yaşamda şık kıyafetler giyebilmeleri adına, sektörde faaliyet gösteren markaların ne kadar önemli olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu markalar sayesinde bundan birkaç sene öncesine kadar farklı tarzlarda ürün bulmanın neredeyse imkansız olduğu bir sektör, hızla gelişmekte ve alternatif anlamında geniş bir ürün çeşitliliğine ulaşmaktadır. Bahsettiğimiz markalar arasında Tuğba Venn özel bir yere sahiptir. Marka tam anlamıyla “tarz” ürünleri üretmekte ve tesettür giyime farklı bir soluk getirmektedir. 2018 senesinde de yaz ayları için çıkarttığı koleksiyon ile tam olarak ne demek istediğimizi herkes göstermektedir.

Devamını Oku

Yeni Sezon İpekdal Tesettür Giyim Modelleri

Genel kategorisine 10 Ocak, 2019 tarihinde eklendi.

Tesettür giyimde bazı markaların olması tesettürlü bayanların yüzlerini güldürmeye devam ediyor. Kaliteli ürünleri üretebilen, tesettürlü bayanların isteklerine ve arzularına vaktinde, doğru şekilde cevap verebilen markalar sayesinde tesettürlü bayanlar istedikleri ürünlere kolay bir şekilde ulaşabiliyorlar. Bahsettiğimiz tarzda özellikleri bünyesinde barındırabilen bir marka arayanlar için ise bizlerin önerisin her bayanın beğenisini kazanmış olan İpekdal olacaktır. Son derece zarif ve kaliteli ürünler ile herkesin dikkatini çeken marka son dönemde giderek daha da başarılı modeller üretmeyi başarmıştır. Yeni sezonla birlikte İpekdal tesettür giyim ürünleri sizlerinde çok hoşunuza gidecektir diyebiliriz.

Devamını Oku