"Genel" Kategorisi

Nihle Giyim Tesettür Kombini

Genel kategorisine 10 Kasım, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettür giyiminde bazı markalar piyasaya sürdükleri ürünlerle çok daha başarılı bir grafik çizmeyi başarmaktadır. Bu tarz markalar, ürünlerinde kaliteden kati surette ödün vermezler ve tesettürlü bayanların en kalitelisini kullanabilmelerine olanak sağlarlar. Bu yüzden de hak ettikleri övgüyü alır ve tesettürlü bayanların ilk tercihleri arasında olurlar. Bu konuda sizlere daha somut bir örnek vermek istiyoruz. Nihle Giyim, biraz önce söylediğimiz kalitesinden ödün vermeyen markalar sıralamasında kendisine üst sıralarda yer bulabilen ve tesettürlü bayanlar tarafından da sıklıkla tercih edilen bir isim. Ürünlerinin şık oluşu ve kullanışlı ürünler üretilmesi gibi faktörler Nihle Giyim’i her daim bir adım öne çıkartmayı başarıyor.

Devamını Oku

Yeşil Pardesü Modelleri

Genel kategorisine 6 Kasım, 2018 tarihinde eklendi.

Şık görünebilmek adına seçilen kıyafetlerin kesimi kadar renklerinin de büyük bir önem arz ettiğini hepimiz biliyoruz. Alacağınız ürünün kesimleri ne kadar güzel olursa olsun bu resim tarzı ile renkleri bir arada uyum içerisinde kullanamadıktan sonra elde edilecek görsellik pekte iyi olamayacaktır. Renklerin bu denli önemli hale gelmesi ile birlikte son dönemde özellikle tesettür giyim alanında bazı renklerin ön plana çıkmaya başladığını da söylemeliyiz. İlk olarak dikkat çeken renk olarak da yeşili söylemek yanlış olmayacaktır. Pardesü alanında son dönemde yeşilin giderek daha da fazla tercih edilir hale geldiğini görebiliyoruz.

Devamını Oku

Nihle Giyim Tesettür Yaz Kombinleri

Genel kategorisine 1 Kasım, 2018 tarihinde eklendi.

Yaz aylarının sıcak hava tesettürlü bayanlar için en büyük problemleri çıkartan durumdur. Bu yüzden de yaz ayları için özel ürünler ve sıcak havaları dikkate alarak özel tercihlerde bulunmak gerekecektir. Nihle Giyim, özellikle bu yaz aylarında kullanılabilecek tarzda özel ürünleri ve şıklık noktasında yardımı olarak kombinleri ile tesettürlü bayanların beğenisini kazanmaya devam ediyor. Birçok markanın aksine oldukça eşsiz parçalar ile bayanların karşısına çıkan marka, bu alanda en çok takdir edilen ve takip edilen markalardan birisi olma yolunca hızla ilerliyor.

Devamını Oku

Armine Sonbahar Kış Modelleri

Genel kategorisine 27 Ekim, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettür giyimin en güçlü markalarından birisi olan Armine, önümüzdeki sezonda neden bu denli çok tercih edilen bir marka olduğunu herkese ispatlayacak gibi görünüyor. Yavaş yavaş sonbahar ve kış mevsimine doğru adımımızı atıyoruz. İlerleyen günlerde hava sıcaklıkları iyiden iyiye düşecek ve bu durum herkesi olumsuz yönde etkileyecek. Eğer bu tarz olumsuzluklardan etkilenmek istemiyor, aynı zamanda da şık bir görüntüye kavuşmak istiyorsanız sizlere tavsiyemiz Armine’nin sonbahar ve kış modellerine bir göz atmanızdır. Bu sayede soğuk günlerde nasıl bir kombin yapmanız gerektiğini daha net bir şekilde fark edebileceksiniz.

Devamını Oku

Kayra Yeni Sezon Modelleri

Genel kategorisine 26 Ekim, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettür giyim söz konusu olduğunda bazı markalar bayanlar için ön plana çıkmayı başarmıştır. Birçok bayan için ideal markalardan birisi olarak kabul edilen Kayra ise bu alanda verilebilecek en güzel örneklerden birisidir. Tesettür giyimin bugün ki seviyeye ulaşmasında önemli bir pay sahibi olan marka her geçen gün daha da başarılı işlerin altına imzasını atarak adından söz ettirmeyi başarabiliyor.

Devamını Oku

Yeni Sezon Tuğba Kaban ve Manto Modelleri

Genel kategorisine 25 Ekim, 2018 tarihinde eklendi.

Kış mevsiminde vazgeçilmez kıyafetlerimizden birisi haline gelen kabanlar ve mantolar hem kullanışlı ürünler olması hem de bayanların şık bir görüntüye bürünmelerini sağlaması gibi özelliklere sahiptir. Havalar giderek soğuyor ve bu soğuk ortamda sağlıklı kalmak istiyorsanız kış mevsimi için ideal olan ürünleri kullanmanız gerekiyor. Aksi halde can sıkınıcı sonuçlarla karşılaşabilirsiniz.

Devamını Oku