"Gömlek" Kategorisi

Tesettür Şifon Gömlek Modelleri

Gömlek kategorisine 25 Ağustos, 2018 tarihinde eklendi.

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte şifon ürünleri daha fazla görmeye başladık. Özellikle de gömleklerin neredeyse tamamı şifon tercih ediliyor dersek çokta abartmış olmayız. Hem görsel anlamda hem de kullanışlı yapısıyla şifon gömlekler bu sezona damga vuracak gibi duruyor.

Devamını Oku

Tuğba Gömlek Modelleri

Gömlek kategorisine 13 Ağustos, 2018 tarihinde eklendi.

Bu sene tesettür giyimin en büyük markalarından olan Tuğba’nın senesi. Birbirinden başarılı koleksiyonlar ile karşımıza çıkan marka şimdi ise gömlekleriyle sokak modasına hükmedecek gibi görünüyor.

Devamını Oku

Çiçekli Tesettür Gömlek Modelleri

Gömlek kategorisine 19 Haziran, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettürlü bayanların son dönemdeki eğilimlerini incelediğimizde gömlekleri sıklıkla tercih ettiklerini görebiliyoruz. Son trendler çiçek desenli gömleklerin tesettürlü bayanlarca çok fazla beğenildiğini ve sokak modasına da bu ürünlerin hükmetmeye başladığını söylememizi  sağlıyor.

Devamını Oku

Tesettür Gömlek Modelleri 2018

Gömlek kategorisine 6 Mayıs, 2018 tarihinde eklendi.

Sezonun en güzel tesettür gömlekleri sizler için araştırdık. Tunik gibi uzun ve şık bir tarzı olan tesettür gömlek modelleri, altında dar pantolonlar ile de kullanabileceğiniz parçalar. Kapalı bayanların günlük hayatta en çok tercih ettikleri parçalar arasında yer alan gömlekler, 2018 yılında asimetrik kesim detaylarla öne çıkıyor. Önü kısa arkası uzun gömlekler bu yıl çok moda. Hem modern hem de şık görünen en güzel modelleri, Modanisa adresinde indirimli fiyatlara satın alabilirsiniz.

Devamını Oku

Kuaybe Gider Gömlek Modelleri

Gömlek kategorisine 1 Mayıs, 2018 tarihinde eklendi.

Kuaybe Gider bu sezon gömlekleriyle ön plana çıkıyor. Koleksiyon içerik itibariyle son derece zengin ve ürünlerin hemen hepsi belli bir kaliteyi yansıtıyor. Hal böyle olunca da Kuaybe Gider’in gömlekleri bu sezona damga vuracak gibi görünüyor.Kuaybe Gider gömlek modelleri tesettürlü bayanların kombinlerine farklı bir hava katacak ürünlerden oluşuyor. Bu noktada geniş bir renk çeşitliliğinizin olduğunu belirtmekte fayda var.

Devamını Oku

Kot Gömlek Tesettür Kombinleri

Gömlek kategorisine 16 Nisan, 2018 tarihinde eklendi.

Buz mavisi, lacivert ve mavinin birçok farklı tonu ile tasarlanmış birbirinden güzel jean gömlekler, tesettürlü bayanların, özellikle de genç tesettürlü bayanların da gardıroplarındaki yerini alıyor. Uzun modelleri ile dar paça pantolon kombinleri yapabileceğiniz gibi, maksi eteklerle de kısa kot gömlekleri birlikte kullanabilirsiniz. Sportif ve günlük bir tarz yaratan kot gömlek modelleri ile oluşturabileceğiniz tesettür kombinleri hakkında sizler için bir yazı hazırladık.

Devamını Oku