Gömlek

Kuaybe Gider Tesettür Gömlek Modelleri

Gömlek kategorisine 11 Temmuz, 2019 tarihinde eklendi.
Siyah Kuaybe Gider Tesettür Gömlek Modelleri

Gömlekler tesettür giyimde çok önemli parçalardan bir tanesidir. Gömleğin gündelik yaşamda rahat bir kullanım imkanı sunması ve görüntü itibariyle gerçekten de başarılı sonuçlar vermesi tesettürlü bayanların gömlekleri tercih etmesindeki en önemli sebepler olacak gösterilebilir.

Devamını Oku

Pınar Şems Gömlek Modelleri

Gömlek kategorisine 20 Haziran, 2019 tarihinde eklendi.
Balonlu Mürdüm Pınar Şems Gömlek Modelleri

Gün içerisinde dışarıya çıkarken anlık olarak kararlar vererek farklı ortamlarım içerisine girebileceğinizin bilincinde olmalısınız. Böylesi durumlarda da hazırlıksız olmak, kendinizi rahatsız hissetmenize sebebiyet verebilir. İş için evden çıktığınız sırada bir anda kendinizi önemli bir organizasyona davet edilmiş ve oraya doğru giderken bulabilirsiniz.

Devamını Oku

Uzun Kollu Tesettür Gömlek Modelleri

Gömlek kategorisine 11 Haziran, 2019 tarihinde eklendi.
Krem Rengi Uzun Kollu Tesettür Gömlek Modelleri

Kaliteli bir kombin için hangi kıyafetleri kıllanmanız gerektiğinizi bilmeli ve bunları güzel şekilde kombinlemelisiniz. Bu noktada uzun tesettür etekler son derece işlevsel bir ürün olarak karşımıza çıkıyor.

Devamını Oku

Yeni Sezon Tesettür Gömlek Modelleri

Gömlek kategorisine 9 Haziran, 2019 tarihinde eklendi.
Gösterişli Tesettür Gömlek Modelleri

Gömlek kullanımı tesettürlü bayanlar arasında bir hayli fazla. Birçok tesettürlü bayan tesettür gömlek modellerini kombinlerinde kullanıyor ve bu durumun haklı sebepleri olduğunu bilmelisiniz. Öyle ki, hem gün içerisinde rahat bir şekilde hareket edebiliyor olmak, hem de görsel açıdan kaliteli ve şık bir sonuç elde edebilmenin sırrı gömleklerden geçiyor.

Devamını Oku

7 İklim Tesettür Gömlek Modelleri

Gömlek kategorisine 17 Mayıs, 2019 tarihinde eklendi.
Zarif 7 İklim Tesettür Gömlek Modelleri

Tesettür giyimin en önemli markalarından birisi olan 7 İklim her sene bayanların beğeneceği tarzda ürünler çıkartmayı başarıyor. Böylesine bir başarının devamlılık arz ediyor olması tesettürlü bayanların bu markaya olan güvenini arttırıyor ve istedikleri zaman tam da aradıkları ürünleri bulabilmelerine olanak sağlıyor.

Devamını Oku

Gamze Polat Yelek ve Gömlek Modelleri

Gömlek kategorisine 13 Şubat, 2019 tarihinde eklendi.
Kürk Detaylı Hardal Yelek Gamze Polat Yelek ve Gömlek Modelleri

Tesettürlü bayanların son dönemde çok yakından takip etmeye başladığı ve sürekli olarak artan bir hızla devam eden popülerliğinden söz edilebilecek bir marka mevcut. Modayı yakından takip eden tesettürlü hanımların tahmin edebileceği gibi sözünü ettiğimiz marka Gamze Polat oluyor. Gerçektenden kaliteli ürünleri bulunan marka, her geçen gün kendisini biraz daha geliştirmeyi de başarıyor. Son zamanlarda özellikle yelek ve gömlek modelleri ile ön plana çıkan markanın, bu alanda belki de en iyilerden birisi olduğunu söylemeliyiz. Kombinlerinde gömlekleri ve yelekleri kullanmak isteyen hanımların ilk tercih olarak Gamze Polat modellerine göz atmaları gerektiğini de belirtmeliyiz.

Devamını Oku

Yeni Sezon Armine Gömlek Modelleri

Gömlek kategorisine 6 Şubat, 2019 tarihinde eklendi.
Şık Yeni Sezon Armine Gömlek Modelleri

Kaliteli markalardan giyinmek dış görüntünüzü baştan aşağıya değiştirecek önemli bir noktadır. Eğer ki kalitesini ispat etmiş ve tüm ürünlerinde bu kaliteyi yansıtmayı başaran bir markayı tercih ederseniz eğer, elde edeceğiniz sonuçta bir o kadar başarılı olacaktır. Aynı zamanda bu tarz markaların ürünlerini tercih ederek riskten de kurtulmuş oluyorsunuz. Sonuç itibariyle Armine gibi isim yapmış bir markayı tercih ederek en azından kaliteli bir ürün satın aldığınızı biliyor ve artık şıklık konusu sadece sizin kombin tercihlerinize kalıyor. Eğer ki biraz olsun nasıl kombin yapmanız gerektiğini biliyorsanız, şık bir görüntüye bürünmeniz çokta zor olmayacaktır.

Devamını Oku

Tesettür Uzun Gömlek Modelleri

Gömlek kategorisine 3 Şubat, 2019 tarihinde eklendi.

Tesettürlü bayanlar birbirinden farklı kombinler yapıyor ve her geçen gün kombin alanında yeni tarzlar ya da akımlar görülebiliyor. Sektör sürekli olarak farklılaşsa da bazı kıyafetler hiç bir şekilde eskimiyor. Hemen her kombinde karşınıza çıkan ya da sıklıkla kullanılan kıyafetler olduğundan söz etmek mümkündür.

Tesettürlü hanımların bu noktada en çok tercih ettiği kıyafetlerden birisi haline gelen uzun gömlekler 2018 senesinde gerçekten de çok popülerdi. Hem kullanışlı bir ürün olması hem de kombinlere kolay bir şekilde monte edilebilmesi uzun gömlekleri bu denli popüler hale getiren unsurlar oldu. Aynı zamanda tesettür giyime de çok uygun bir parça olduğunu unutmamak gerekiyor.

Devamını Oku

Tesettür Şifon Gömlek Modelleri

Gömlek kategorisine 25 Ağustos, 2018 tarihinde eklendi.
Şık Tesettür Şifon Gömlek Modelleri

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte şifon ürünleri daha fazla görmeye başladık. Özellikle de gömleklerin neredeyse tamamı şifon tercih ediliyor dersek çokta abartmış olmayız. Hem görsel anlamda hem de kullanışlı yapısıyla şifon gömlekler bu sezona damga vuracak gibi duruyor.

Devamını Oku

Tuğba Gömlek Modelleri

Gömlek kategorisine 13 Ağustos, 2018 tarihinde eklendi.
Ekose Desenli Tuğba 2018 Gömlek Modelleri

Bu sene tesettür giyimin en büyük markalarından olan Tuğba’nın senesi. Birbirinden başarılı koleksiyonlar ile karşımıza çıkan marka şimdi ise gömlekleriyle sokak modasına hükmedecek gibi görünüyor.

Devamını Oku
1/212