"Günlük Giyim" Kategorisi

Yeni Sezon Tesettür Pardesü Modelleri

Günlük Giyim kategorisine 21 Aralık, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettür giyim denilince ilk akla ne gelir? Tabi ki de pardesü gelir. Tesettür giyimin öncülerinden olan pardesü oldukça önemli bir unsurdur. Hem şıklık açısından hemde kolay kullanımı açısından çoğu tesettürlü hanım pardesü modellerini kullanmaktadır. Bu yüzden de pardesü seçimini oldukça dikkatli yaparlar.

Devamını Oku

Yeni Sezon Pınar Şems Giyim Modelleri

Günlük Giyim kategorisine 19 Aralık, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettürlü bayanların eskiye nazaran daha çok yeni tarzlara ilgi gösterdiğini söylemek mümkündür. Eskiden belli başlı kombinlerden söz etmek ya da tercih edilen ürünlerin hemen herkesin üzerinde görüldüğünü söylemek mümkün olabiliyordu. Fakat son yıllarda tesettürlü bayanların tercihlerinde de büyük değişiklikler meydana geldi ve artık yeni tarz ürünlerin talep edildiğini söyleyebiliyoruz. Yeni tarz ürünlerin ise en başarılı şekilde ülkemize uyarlandığı, bayanların hizmetine sunuldu marka olarak ise Pınar Şems’i göstermek yanlış olmayacaktır. Yeni sezon ürünleri ile sektöre iddialı bir giriş yapan marka şimdiden çok sayıda tesettürlü bayanın kalbini kazanmayı da başarmışa benziyor.

Devamını Oku

Gündelik Tesettür Giyim Örnekleri

Günlük Giyim kategorisine 16 Aralık, 2018 tarihinde eklendi.

Son derer tempolu bir hayatın içerisinde yaşıyoruz. Bayanların iş dünyasında giderek daha fazla rol almaları ama bu rolü üstlenirken evdeki işleri bir kenara bırakmayıp her ikisini de aynı anda yürütme zorunluluğu bayanların üzerine bir hayli fazla yük bindiriyor. Bu da ister istemez koşuşturmaca içerisinde bir yaşamı beraberinde getiriyor. Eğer böyle bir yaşantıya sahipseniz giyeceğiniz kıyafetlere dikkat etmelisiniz. Bu noktada tek önceliğiniz güzellik ya da şıklık olmamalı. Bunların her ikisi de sizler için önemli olmalı fakat bunların yanına rahatlığı da eklerseniz tam olarak mükemmel kombinasyonu yaratmış olursunuz.

Devamını Oku

Yeni Sezon Tesettür Hırka Modelleri

Günlük Giyim kategorisine 12 Aralık, 2018 tarihinde eklendi.

Hem tesettürlü hanımların hem de açık hanımların en çok ihtiyaç duyduğu kıyafet türlerinden birisi de hırka modelleridir.  Açık kollu kıyafetlerin üstüne kullanılması için hem de soğuktan koruması için ideal bir üründür. Bu yüzden de tüm hanımlar hırkaya ihtiyaç duyarlar.

Devamını Oku

Yeni Sezon Kışlık Kombin Modelleri

Günlük Giyim kategorisine 10 Aralık, 2018 tarihinde eklendi.

Sizlerde fark etmişsinizdir ki havalar son birkaç haftada aşırı derecede soğudu ve her geçen gün de soğumaya devam ediyor. Mevsim değişikliği kendisini iyiden iyiye hissettirmiş durumda. Bu da demek oluyor ki çok kısa bir süre sonra yazlık kıyafetlerin yerini kışlıklar almaya başlayacak. Fakat kışlık kıyafetler konusunda eksiğiniz varsa elinizi çabuk tutmalı ve bir an önce eksikleriniz kapatmalısınız. Aksi halde kış mevsimi sizler için çokta güzel geçmeyecektir. Bu kış mevsiminde kombinlerin ne denli farklı olacağını gördüğünüz zaman büyük bir şaşkınlık yaşayabilirsiniz. Bu yüzden de ona göre bir hazırlık yapmak en mantıklı seçenek olarak karşımıza çıkıyor.

Devamını Oku

Nihan Sonbahar Kış Koleksiyonu

Günlük Giyim kategorisine 6 Aralık, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettür giyimin en başarılı markalarından birisi olarak kabul edilen Nihan, neden bu tarz bir niteliğe sahip olduğunu kanıtlamak istercesine sonbahar ve kış mevsimi için ürettiği modelleri piyasaya sürmüş durumda. Bu ürünlere bir kere göz attığınızda Nihan’ın tesettürlü bayanlar tarafından neden bu kadar çok ilgi gördüğünü daha net anlayabileceksiniz. Soğuk dönemlerin kapıda olduğu şu günlerde Nihan’ın koleksiyonu ciddi anlamda tesettürlü bayanların içini ısıtmaya yetiyor. Bu dönemlere gelindiğinde kaliteli ve şık bir görüntüye bürünmek istiyorsanız Nihan’ın koleksiyonunu iyice gözden geçirmeli ve istediğiniz tarzda ürünleri bulmalısınız.

Devamını Oku