Günlük Giyim

Tesettür Günlük Giyim

Estila Tesettür Giyim Modelleri

Günlük Giyim kategorisine 10 Temmuz, 2019 tarihinde eklendi.
Geniş Yakalı Pardesü Estila Tesettür Giyim Modelleri

Şık görünmek ve zarif bir görselliğe kavuşmak her bayanın içten içe istediği durumlardan birisidir. Dış görünüşe her daim özen gösteren bayanların bu yüzden giyim ve kuşam alanında da sınırları fazlasıyla zorladığına da şahit olmak mümkündür.

Devamını Oku

Tesettür Kap Modelleri

Günlük Giyim kategorisine 25 Haziran, 2019 tarihinde eklendi.
Nihan Tesettür Kap Modelleri

Tesettür giyimden en çok kullanılan ürünlerden birisi olarak kapların karşımıza çıktığını söylemek mümkündür. Kap modelleri görsel açıdan hem dini şartları karşılayan bir üründür hem de işlevsel özelliklere sahiptir.

Devamını Oku

Yeni Sezon Tesettür Jile Modelleri

Günlük Giyim kategorisine 11 Mayıs, 2019 tarihinde eklendi.
Puantiyeli Tesettür Jile Modelleri

Bluzların üzerine giyilen bir çeşit yelek olan jileler, son dönemde tesettür moda içerisinde sıkça kullanılıyor. Özellikle sokak modasının önemli bir aktörü haline gelen jileler, tesettürlü bayanların sıradan kombinlerden sıyrılarak biraz daha farklı ve en önemlisi de rahat bir giyim tarzına bürünebilmelerine imkan yaratıyor.

Devamını Oku

Yeni Sezon Seçil Modelleri

Günlük Giyim kategorisine 8 Şubat, 2019 tarihinde eklendi.
Mercan Gömlek Yeni Sezon Seçil Modelleri

Tesettür giyimin önemli isimlerinden birisi olan Seçil, yeni sezon modelleri ile tesettürlü bayanların karşısına çıkıyor. Marka, yeni sezonda piyasaya çıkarttığı modeller ile büyük bir beğeni toplayacak gibi görünüyor. Gerçekten başarılı bir işin altına imza atıldığını belli eden modeller sayesinde her bayanın tam da istediği tarzda ürünler bulanabiliyor. Tesettürlü hanımların en çok zorlandığı nokta olan alternatif tarzları bulmanın zorluğu, Seçil sayesinde bir nebze de olsa ortadan kaldırılmış diyebiliyoruz. Eğer ki sizlerde tarzınızı değiştirmek istiyor ya da kombinlerinize ufak dokunuşlarda bulunmak istiyorsanız Seçil sizler için ideal bir tercih olacaktır.

Devamını Oku

Yeni Sezon Tesettür Pardesü Modelleri

Günlük Giyim kategorisine 21 Aralık, 2018 tarihinde eklendi.
Kayra Yeni Sezon Tesettür Pardesü Modelleri

Tesettür giyim denilince ilk akla ne gelir? Tabi ki de pardesü gelir. Tesettür giyimin öncülerinden olan pardesü oldukça önemli bir unsurdur. Hem şıklık açısından hemde kolay kullanımı açısından çoğu tesettürlü hanım pardesü modellerini kullanmaktadır. Bu yüzden de pardesü seçimini oldukça dikkatli yaparlar.

Devamını Oku

Yeni Sezon Pınar Şems Giyim Modelleri

Günlük Giyim kategorisine 19 Aralık, 2018 tarihinde eklendi.
Çizgili Yeni Sezon Pınar Şems Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanların eskiye nazaran daha çok yeni tarzlara ilgi gösterdiğini söylemek mümkündür. Eskiden belli başlı kombinlerden söz etmek ya da tercih edilen ürünlerin hemen herkesin üzerinde görüldüğünü söylemek mümkün olabiliyordu. Fakat son yıllarda tesettürlü bayanların tercihlerinde de büyük değişiklikler meydana geldi ve artık yeni tarz ürünlerin talep edildiğini söyleyebiliyoruz. Yeni tarz ürünlerin ise en başarılı şekilde ülkemize uyarlandığı, bayanların hizmetine sunuldu marka olarak ise Pınar Şems’i göstermek yanlış olmayacaktır. Yeni sezon ürünleri ile sektöre iddialı bir giriş yapan marka şimdiden çok sayıda tesettürlü bayanın kalbini kazanmayı da başarmışa benziyor.

Devamını Oku

Gündelik Tesettür Giyim Örnekleri

Günlük Giyim kategorisine 16 Aralık, 2018 tarihinde eklendi.
Siyah Gündelik Tesettür Giyim Örnekleri

Son derer tempolu bir hayatın içerisinde yaşıyoruz. Bayanların iş dünyasında giderek daha fazla rol almaları ama bu rolü üstlenirken evdeki işleri bir kenara bırakmayıp her ikisini de aynı anda yürütme zorunluluğu bayanların üzerine bir hayli fazla yük bindiriyor. Bu da ister istemez koşuşturmaca içerisinde bir yaşamı beraberinde getiriyor. Eğer böyle bir yaşantıya sahipseniz giyeceğiniz kıyafetlere dikkat etmelisiniz. Bu noktada tek önceliğiniz güzellik ya da şıklık olmamalı. Bunların her ikisi de sizler için önemli olmalı fakat bunların yanına rahatlığı da eklerseniz tam olarak mükemmel kombinasyonu yaratmış olursunuz.

Devamını Oku

Yeni Sezon Tesettür Hırka Modelleri

Günlük Giyim kategorisine 12 Aralık, 2018 tarihinde eklendi.
Klasik Yeni Sezon Tesettür Hırka Modelleri

Hem tesettürlü hanımların hem de açık hanımların en çok ihtiyaç duyduğu kıyafet türlerinden birisi de hırka modelleridir.  Açık kollu kıyafetlerin üstüne kullanılması için hem de soğuktan koruması için ideal bir üründür. Bu yüzden de tüm hanımlar hırkaya ihtiyaç duyarlar.

Devamını Oku

Yeni Sezon Kışlık Kombin Modelleri

Günlük Giyim kategorisine 10 Aralık, 2018 tarihinde eklendi.
Siyah Yeni Sezon Kışlık Kombin Modelleri

Sizlerde fark etmişsinizdir ki havalar son birkaç haftada aşırı derecede soğudu ve her geçen gün de soğumaya devam ediyor. Mevsim değişikliği kendisini iyiden iyiye hissettirmiş durumda. Bu da demek oluyor ki çok kısa bir süre sonra yazlık kıyafetlerin yerini kışlıklar almaya başlayacak. Fakat kışlık kıyafetler konusunda eksiğiniz varsa elinizi çabuk tutmalı ve bir an önce eksikleriniz kapatmalısınız. Aksi halde kış mevsimi sizler için çokta güzel geçmeyecektir. Bu kış mevsiminde kombinlerin ne denli farklı olacağını gördüğünüz zaman büyük bir şaşkınlık yaşayabilirsiniz. Bu yüzden de ona göre bir hazırlık yapmak en mantıklı seçenek olarak karşımıza çıkıyor.

Devamını Oku

Nihan Sonbahar Kış Koleksiyonu

Günlük Giyim kategorisine 6 Aralık, 2018 tarihinde eklendi.
Pardesü Nihan Sonbahar Kış Koleksiyonu

Tesettür giyimin en başarılı markalarından birisi olarak kabul edilen Nihan, neden bu tarz bir niteliğe sahip olduğunu kanıtlamak istercesine sonbahar ve kış mevsimi için ürettiği modelleri piyasaya sürmüş durumda. Bu ürünlere bir kere göz attığınızda Nihan’ın tesettürlü bayanlar tarafından neden bu kadar çok ilgi gördüğünü daha net anlayabileceksiniz. Soğuk dönemlerin kapıda olduğu şu günlerde Nihan’ın koleksiyonu ciddi anlamda tesettürlü bayanların içini ısıtmaya yetiyor. Bu dönemlere gelindiğinde kaliteli ve şık bir görüntüye bürünmek istiyorsanız Nihan’ın koleksiyonunu iyice gözden geçirmeli ve istediğiniz tarzda ürünleri bulmalısınız.

Devamını Oku
1/212