"Günlük Giyim" Kategorisi

Yeni Sezon Nihle Pardesü Modelleri

Günlük Giyim kategorisine 7 Kasım, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettür giyim alanında başarılı işlerin altına imza atan markaların olması tesettürlü bayanların yüzünü güldüren en önemli şeylerden birisidir. Bu yüzden de bahsettiğimiz tarzda markalara gösterilen ilginin daha da büyüyeceğini söylemek mümkündür. Son dönemde yıldızı iyice parlamaya başlayan Nihle ise pardesü konusunda yaptığı atılım ve piyasaya sürdüğü modeller ile bayanların beğenisini toplamaya devam ediyor. Hem kaliteli bir ürün arıyor hem de görsel açıdan sizleri tatmin edecek bir pardesü arayışı içindeyseniz ilk olarak bakmanız gereken yer Nihle ürünleri olacaktır. Zaten Nihle ürünlerini incelediğiniz de başka bir ürün grubuna bakmanıza dahi gerek kalmadığını sizlerde göreceksiniz.

Devamını Oku

Yeni Sezon Eşarp Modelleri

Günlük Giyim kategorisine 30 Ekim, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettür giyimde bazı temel taşlar vardır. Hani o olmazsa olmaz denilecek türden ürünlerde söz etmek mümkündür. Bunların başında da kuşkusuz eşarplar gelecektir. Eşarp olmadan tesettür giyimden söz etmek mümkün değildir ve bu yüzden de eşarp seçerken özen göstermeli, dikkat etmelisiniz. Bunun yanı sıra eşarpların görsel olarak da düşündüğünüzden çok daha fazla etkili olduğunu bilmelisiniz. Bu yüzden de yeni sezonda popüler olacak eşarp modelleri hakkında bilgi sahibi olmak sizler için büyük bir avantaj olacaktır. Aksi halde görsel açıdan her zaman için bir adım geride kalacağınızı aklınızdan asla çıkartmamalısınız.

Devamını Oku

Estila Tesettür Giyim Modelleri

Günlük Giyim kategorisine 29 Ekim, 2018 tarihinde eklendi.

Şık görünmek ve zarif bir görselliğe kavuşmak her bayanın içten içe istediği durumlardan birisidir. Dış görünüşe her daim özen gösteren bayanların bu yüzden giyim ve kuşam alanında da sınırları fazlasıyla zorladığına da şahit olmak mümkündür. Bu tarz gayeleri olan bir bayansanız eğer ve nereden alışveriş yapmanız gerektiğini noktasında kafanızda soru işaretleri varsa sizlere önerimizi Estila’nın tesettür giyim modellerine bir göz atmalısınız. Estila yeni sezonda sizler için birbirinden başarılı modeller ile karşınıza çıkıyor ve büyük bir beğeni toplayacağını da söylemek mümkün olacağa benziyor. Şıklık ve zarafetin vurgulandığı modeller sizlerinde çok hoşunuza gidecek diye düşünüyoruz.

Devamını Oku

Kışlık Tesettür Giyim Modelleri

Günlük Giyim kategorisine 28 Ekim, 2018 tarihinde eklendi.

Havalar giderek soğuyor ve mevsim değişikliğini iyiden iyiye hissetmeye başlamış bulunuyor. Henüz ülkenin güney kesimlerinde denize girilebilecek tarzda sıcak bir hava hakimiyetini devam ettiriyor olsa da ülkenin geneline bakıldığında yazlık ürünlerin çoktan kışlıklarla yer değiştirdiğini söylemek mümkündür. Bu yüzden de kış mevsimine hazırlanmak isteyen tesettürlü bayanlar için kışlık tesettür giyim hakkında birkaç ipucu vermek istiyoruz. Bu sayede hem kafanızda bir fikir oluşturabilmenizi sağlayacak hem de yeni sezonda popüler olacak ürünleri sizlere sunarak daha başarılı sonuçlar elde etmenizin önünü açmak istiyoruz.

Devamını Oku

Konsept Uzun Hırka Modelleri

Günlük Giyim kategorisine 16 Eylül, 2018 tarihinde eklendi.

Hem soğuk günlerde kullanabileceğiniz hem de görsel açıdan şık bir ürün arıyorsanız eğer hırkalar tam da sizlere göre diyebiliriz. Uzun hırka modelleri kullanışlı yapısı ve dikkat çekici düzeyde şıklığı ile günden güne tesettürlü bayanlar için popüler bir ürün haline geliyor.

Devamını Oku

2018 Tesettür Abaya Modelleri

Günlük Giyim kategorisine 26 Temmuz, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettür giyim alanında bayanların farklı alternatiflere sahip olması onlar açısından son derece önemlidir. Böylelikle herkesin kendi zevkleri dahilinde tercihte bulunma imkanları olacak ve bayanların sevdikleri ya da istedikleri tarzda giyinme imkanları olacaktır. Tesettür giyim alanında sürekli olarak farklı tarzlara yönelmeye başlanılmış olması bayanların alternatif ürünlere olan ihtiyacını da arttırmaktadır. Eğer sizlerde sokak modasında sıklıkla gördüğümüz tesettür giyim ürünlerinden sıkılmış iseniz ya da bu ürünlerin İslami şartlara uygunluğu noktasında şüpheye düşüyorsanız sizler için farklı bir üründen söz edebiliriz. Özellikle Arap ülkelerinde sıklıkla karşımıza çıkan abaya modelleri ülkemizde de yavaştan popüler olmaya başlamış durumda.

Devamını Oku