"Kap" Kategorisi

Yeni Sezon Butik Simge Kap Modelleri

Kap kategorisine 8 Mayıs, 2019 tarihinde eklendi.
Sarı Butik Simge Kap Modelleri

Tesettürlü hanımların dışarı çıkarken hem kendilerini hava şartlarından koruyacak, hem de görsel açıdan zarif bir görünüm kazandıracak olan kıyafetlere bir ilgisi olduğunu söyleyebiliriz. Birçok yerde dış giyim olarak adlandırılan bu ürün grubu içerisinde en çok dikkat çeken parça olarak kapları örnek gösterebiliriz. Kapların zarif bir görüntüye sahip oluşu bu noktadaki en büyük avantajlardan birisidir diyebiliriz.

Devamını Oku

Hijab United Yeni Sezon Kap Modelleri

Kap kategorisine 1 Mayıs, 2019 tarihinde eklendi.
Buz Mavisi Hijab United Kap Modelleri

Tesettür giyimin en prestijli markalarından birisi olarak kabul edilen Hijab United, kaliteli modelleri piyasaya sürmeye devam ediyor. Yaz sezonu için tasarlanan kaplarıyla gene sokak modasına hükmedecek olan marka, son derece iddialı bir koleksiyon ile karşımıza çıkıyor.

Devamını Oku

Yeni Sezon Al-Marwah Kap Modelleri

Kap kategorisine 2 Nisan, 2019 tarihinde eklendi.
Yeni Sezon Al-Marwah Kap Modelleri

Tesettür giyim sektöründe bazı markalar var ki tüm ürünlerinde kalitesini ortaya koyabiliyor. Bunun başarmak cidden çok zor ve bunu yapabilen marka sayısı da az. Fakat bunlar içerisinde en başarılı olanlardan bir tanesi olarak Al-Marwah örnek gösterilebilir. Bu senenin en popüler markalarından birisi olmayı başaran Al-Marwah, her ürünü ile beğenilmeyi başarıyor.

Devamını Oku

7 İklim Kap Modelleri

Kap kategorisine 24 Mart, 2019 tarihinde eklendi.
Vişne 7 İklim Kap Modelleri

Tesettürlü hanımların yaptıkları kombinleri incelerseniz eğer son dönemde bazı kıyafetleri sıklıkla kullandıklarını görebilirsiniz. Hanımların belli başlı kıyafetlere eğilim içerisinde oluşu, bu kıyafetlerin kalitesini ortaya koyan en güzel örnek diyebiliriz. Tesettürlü hanımların son dönemdeki gözde kıyafetlerinden birisi olan kap, başarılı bir görüntü elde etmek isteyenlere önerebileceğimiz ürünlerden birisidir.

Devamını Oku

Selam Kap Modelleri

Kap kategorisine 16 Mart, 2019 tarihinde eklendi.
Sade Lacivert Selam Kap Modelleri

Son yıllarda biraz olsun modayı takip ediyorsanız eğer kap modellerinin çok fazla tercih edilmeye başladığını sizlerde fark etmişsinizdir. Tesettür markalarının hemen her koleksiyonunda kaplara yer veriyor oluşu bu yükselişte önemli bir etken konumunda. Eskiye nazaran daha kaliteli ürünler bulabiliyor oluşunuz sizlere de büyük kolaylık sağlayacak gibi görünüyor.

Selam, tesettür giyim sektöründe yükseliş içerisinde olan bir firma ve kap modelleri ile dikkat çekiyor. bu sene için tasarladığı modeller arasında bolca kap yer alıyor ve marka, kalitesini ilk bakışta belli etmeyi başarmış diyebiliyoruz. Eğer ki sizlerde yeni bir kap satın almak istiyorsanız ilk olarak Selam modellerine göz atmalısınız.

Devamını Oku

Sonbahar Kap Modelleri

Kap kategorisine 4 Mart, 2019 tarihinde eklendi.
Deri Detaylı Sonbahar Kap Modelleri

Kaliteli bir görüntüye sahip olan kaplar önümüzdeki günlerde çok fazla tercih edilecek gibi görünüyor. Hem kullanışlı hem de işlevsel modellerden oluşan sonbahar kaplarını incelemenizde fayda var.Sonbahar kap modelleri önümüzdeki günlerin en trend ürün gruplarından birisi olacak diyebiliriz. Zaten tesettür giyimde çok fazla tercih edilen kaplar, sonbaharında gelmesiyle birlikte özellikle düğme detaylı modellerle dikkatleri çekmeye başladı.

Devamını Oku

Nur Banu Kap Modelleri

Kap kategorisine 25 Şubat, 2019 tarihinde eklendi.

Tesettürlü hanımların şık bir görünüme bürünebilmek adına ellerinde çok sayıda fırsat var diyebiliriz. Birbirinden kaliteli marka ve model sayesinde tesettürlü bayanlar tam da arzu ettikleri sonuçları elde edebiliyorlar. Son dönemde adını sıklıkla duymaya alıştığımız Nur Banu, tesettürlü hanımlara farklı tarzda ürünler sunarak önemli bir işin altına imzasını atıyor.

Bu sayede sıradan bir görünümden kurtulmak isteyenlerin imdadına yetişen marka, yeni yılda en çok tercih edilen isimlerden birisi olacak diyebiliriz. Sokak modasını da yavaş yavaş etkilemeye başlayan markanın ilerleyen günlerde çok daha popüler olacağını ön görmek çokta zor değil.

Devamını Oku

Tuay Karaca Kap Modelleri

Kap kategorisine 9 Kasım, 2018 tarihinde eklendi.
Desenli Sonbahar Kap Modelleri

Söz konusu kaplar olduğunda sektördeki en başarılı isimlerden birisi olarak karşımıza çıkan Tuay Karaca, bu sezon gerçekten çok iddialı görünüyor. Son derece başarılı bir koleksiyon ile karşımıza çıkan Tuay Karaca, kaplar konusunda sektöre yön verecek gibi duruyor.

Devamını Oku

Nihan Kap Modelleri

Kap kategorisine 20 Eylül, 2018 tarihinde eklendi.
Şık Taba 2018 Nihan Kap Modelleri

Tesettür giyimde en fazla kullanılan kıyafetlerin arasında kaplarda yer alıyor. Birçok markanın da yeni sezon koleksiyonuna dahil ettiği kap modelleri, son dönemde yükselişteki ürünlerden birisi. Birçok markanın özel olarak koleksiyonlar düzenlediği kaplar ile gerçekten şık ve zarif bir görünüm elde edilebiliyor. Hal böyle olunca da tesettürlü hanımların kaplara olan ilgisi de giderek artıyor.

Devamını Oku

7 İklim Yazlık Kap Modelleri

Kap kategorisine 3 Ağustos, 2018 tarihinde eklendi.
Çapraz Düğmeli Vişne 2018 7 İklim Yazlık Kap Modelleri

Tesettür giyimin en önemli isimlerinden birisi olan 7 İklim, yaz sezonu için tasarladığı kaplarıyla dikkatleri çekmeyi başarıyor. Yaz sıcaklarında rahat hareket edebileceğiniz modeller arıyorsanız şayet bu noktada 7 İklim’in ürünlerini incelemenizde fayda var diye düşünüyoruz.

Devamını Oku