"Kap" Kategorisi

Tuay Karaca Kap Modelleri

Kap kategorisine 9 Kasım, 2018 tarihinde eklendi.

Söz konusu kaplar olduğunda sektördeki en başarılı isimlerden birisi olarak karşımıza çıkan Tuay Karaca, bu sezon gerçekten çok iddialı görünüyor. Son derece başarılı bir koleksiyon ile karşımıza çıkan Tuay Karaca, kaplar konusunda sektöre yön verecek gibi duruyor.

Devamını Oku

Nihan Kap Modelleri

Kap kategorisine 20 Eylül, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettür giyimde en fazla kullanılan kıyafetlerin arasında kaplarda yer alıyor. Birçok markanın da yeni sezon koleksiyonuna dahil ettiği kap modelleri, son dönemde yükselişteki ürünlerden birisi. Birçok markanın özel olarak koleksiyonlar düzenlediği kaplar ile gerçekten şık ve zarif bir görünüm elde edilebiliyor. Hal böyle olunca da tesettürlü hanımların kaplara olan ilgisi de giderek artıyor.

Devamını Oku

7 İklim Yazlık Kap Modelleri

Kap kategorisine 3 Ağustos, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettür giyimin en önemli isimlerinden birisi olan 7 İklim, yaz sezonu için tasarladığı kaplarıyla dikkatleri çekmeyi başarıyor. Yaz sıcaklarında rahat hareket edebileceğiniz modeller arıyorsanız şayet bu noktada 7 İklim’in ürünlerini incelemenizde fayda var diye düşünüyoruz.

Devamını Oku

Armine Yeni Kap Modelleri

Kap kategorisine 2 Ağustos, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettür giyimdeki en köklü marklardan birisi olan Armine, bu sene kaplarıyla adından söz ettirecek gibi görünüyor. Görsel açıdan sade ve şık bir koleksiyon ile karşımıza çıkan marka ilerleyen günlerde sokak modasına etki etmeyi başaracak diyebiliriz.

Devamını Oku

Tuğba Kap Modelleri

Kap kategorisine 4 Temmuz, 2018 tarihinde eklendi.

    Tesettürlü hanımların kaplara olan ilgisi her geçen gün biraz daha artıyor. Tesettür giyim için çok önemli bir ürün haline gelen kap modelleri, size de birçok avantaj sağlıyor. İlk olarak zarif kombinler yapabilmenize imkan sağlayan kap modelleri, aynı zamanda işlevsel özellikleri ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Şu an için tesettür giyim sektöründe birbirinden güzel kap modelleri mevcut diyebiliriz. Fakat en iyisini arayanlardansanız eğer ilk olarak Tuğba mağazalarına bakmanız gerekiyor. Tuğba, şuan da sizlere en kaliteli kap modellerini sunuyor ve tam olarak istediğiniz sonuçları elde etmenize imkan sağlıyor diyebiliyoruz.

Devamını Oku

Avenna Kap Modelleri

Kap kategorisine 1 Temmuz, 2018 tarihinde eklendi.

   Havalar tekrardan ciddi oranda soğumaya başladı. Kış mevsiminin tekrardan kendini hissettirip “daha ölmedik” demesiyle birlikte kışlık kıyafetlerle olan bağımızın bir süre daha devam edeceğini söyleyebiliriz. Soğuk havalarda kaliteli kışlıklarla dışarıda vakit geçirmek, sizlere önemli avantajlar sağlayacak ve hem rahatınızın yerinde olmasını, hem de görsel açıdan istediğiniz gibi giyinebilmenize imkan yaratacaktır. Kış mevsiminin ve sonrasındaki serin dönemin en çok tercih edilen kıyafetleri arasında kap modelleri kendisine üst sıralarda yer bulmayı başarıyor. Söz konusu kap olduğunda da Avenna, akla ilk olarak gelen üreticilerden birisi oluyor.

Devamını Oku