"Kap" Kategorisi

7 İklim Kap Modelleri

Kap kategorisine 24 Mart, 2019 tarihinde eklendi.

Tesettürlü hanımların yaptıkları kombinleri incelerseniz eğer son dönemde bazı kıyafetleri sıklıkla kullandıklarını görebilirsiniz. Hanımların belli başlı kıyafetlere eğilim içerisinde oluşu, bu kıyafetlerin kalitesini ortaya koyan en güzel örnek diyebiliriz. Tesettürlü hanımların son dönemdeki gözde kıyafetlerinden birisi olan kap, başarılı bir görüntü elde etmek isteyenlere önerebileceğimiz ürünlerden birisidir.

Devamını Oku

Selam Kap Modelleri

Kap kategorisine 16 Mart, 2019 tarihinde eklendi.

Son yıllarda biraz olsun modayı takip ediyorsanız eğer kap modellerinin çok fazla tercih edilmeye başladığını sizlerde fark etmişsinizdir. Tesettür markalarının hemen her koleksiyonunda kaplara yer veriyor oluşu bu yükselişte önemli bir etken konumunda. Eskiye nazaran daha kaliteli ürünler bulabiliyor oluşunuz sizlere de büyük kolaylık sağlayacak gibi görünüyor.

Selam, tesettür giyim sektöründe yükseliş içerisinde olan bir firma ve kap modelleri ile dikkat çekiyor. bu sene için tasarladığı modeller arasında bolca kap yer alıyor ve marka, kalitesini ilk bakışta belli etmeyi başarmış diyebiliyoruz. Eğer ki sizlerde yeni bir kap satın almak istiyorsanız ilk olarak Selam modellerine göz atmalısınız.

Devamını Oku

Sonbahar Kap Modelleri

Kap kategorisine 4 Mart, 2019 tarihinde eklendi.

Kaliteli bir görüntüye sahip olan kaplar önümüzdeki günlerde çok fazla tercih edilecek gibi görünüyor. Hem kullanışlı hem de işlevsel modellerden oluşan sonbahar kaplarını incelemenizde fayda var.Sonbahar kap modelleri önümüzdeki günlerin en trend ürün gruplarından birisi olacak diyebiliriz. Zaten tesettür giyimde çok fazla tercih edilen kaplar, sonbaharında gelmesiyle birlikte özellikle düğme detaylı modellerle dikkatleri çekmeye başladı.

Devamını Oku

Nur Banu Kap Modelleri

Kap kategorisine 25 Şubat, 2019 tarihinde eklendi.

Tesettürlü hanımların şık bir görünüme bürünebilmek adına ellerinde çok sayıda fırsat var diyebiliriz. Birbirinden kaliteli marka ve model sayesinde tesettürlü bayanlar tam da arzu ettikleri sonuçları elde edebiliyorlar. Son dönemde adını sıklıkla duymaya alıştığımız Nur Banu, tesettürlü hanımlara farklı tarzda ürünler sunarak önemli bir işin altına imzasını atıyor.

Bu sayede sıradan bir görünümden kurtulmak isteyenlerin imdadına yetişen marka, yeni yılda en çok tercih edilen isimlerden birisi olacak diyebiliriz. Sokak modasını da yavaş yavaş etkilemeye başlayan markanın ilerleyen günlerde çok daha popüler olacağını ön görmek çokta zor değil.

Devamını Oku

Tuay Karaca Kap Modelleri

Kap kategorisine 9 Kasım, 2018 tarihinde eklendi.

Söz konusu kaplar olduğunda sektördeki en başarılı isimlerden birisi olarak karşımıza çıkan Tuay Karaca, bu sezon gerçekten çok iddialı görünüyor. Son derece başarılı bir koleksiyon ile karşımıza çıkan Tuay Karaca, kaplar konusunda sektöre yön verecek gibi duruyor.

Devamını Oku

Nihan Kap Modelleri

Kap kategorisine 20 Eylül, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettür giyimde en fazla kullanılan kıyafetlerin arasında kaplarda yer alıyor. Birçok markanın da yeni sezon koleksiyonuna dahil ettiği kap modelleri, son dönemde yükselişteki ürünlerden birisi. Birçok markanın özel olarak koleksiyonlar düzenlediği kaplar ile gerçekten şık ve zarif bir görünüm elde edilebiliyor. Hal böyle olunca da tesettürlü hanımların kaplara olan ilgisi de giderek artıyor.

Devamını Oku

7 İklim Yazlık Kap Modelleri

Kap kategorisine 3 Ağustos, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettür giyimin en önemli isimlerinden birisi olan 7 İklim, yaz sezonu için tasarladığı kaplarıyla dikkatleri çekmeyi başarıyor. Yaz sıcaklarında rahat hareket edebileceğiniz modeller arıyorsanız şayet bu noktada 7 İklim’in ürünlerini incelemenizde fayda var diye düşünüyoruz.

Devamını Oku

Armine Yeni Kap Modelleri

Kap kategorisine 2 Ağustos, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettür giyimdeki en köklü marklardan birisi olan Armine, bu sene kaplarıyla adından söz ettirecek gibi görünüyor. Görsel açıdan sade ve şık bir koleksiyon ile karşımıza çıkan marka ilerleyen günlerde sokak modasına etki etmeyi başaracak diyebiliriz.

Devamını Oku

Tuğba Kap Modelleri

Kap kategorisine 4 Temmuz, 2018 tarihinde eklendi.

    Tesettürlü hanımların kaplara olan ilgisi her geçen gün biraz daha artıyor. Tesettür giyim için çok önemli bir ürün haline gelen kap modelleri, size de birçok avantaj sağlıyor. İlk olarak zarif kombinler yapabilmenize imkan sağlayan kap modelleri, aynı zamanda işlevsel özellikleri ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Şu an için tesettür giyim sektöründe birbirinden güzel kap modelleri mevcut diyebiliriz. Fakat en iyisini arayanlardansanız eğer ilk olarak Tuğba mağazalarına bakmanız gerekiyor. Tuğba, şuan da sizlere en kaliteli kap modellerini sunuyor ve tam olarak istediğiniz sonuçları elde etmenize imkan sağlıyor diyebiliyoruz.

Devamını Oku

Avenna Kap Modelleri

Kap kategorisine 1 Temmuz, 2018 tarihinde eklendi.

   Havalar tekrardan ciddi oranda soğumaya başladı. Kış mevsiminin tekrardan kendini hissettirip “daha ölmedik” demesiyle birlikte kışlık kıyafetlerle olan bağımızın bir süre daha devam edeceğini söyleyebiliriz. Soğuk havalarda kaliteli kışlıklarla dışarıda vakit geçirmek, sizlere önemli avantajlar sağlayacak ve hem rahatınızın yerinde olmasını, hem de görsel açıdan istediğiniz gibi giyinebilmenize imkan yaratacaktır. Kış mevsiminin ve sonrasındaki serin dönemin en çok tercih edilen kıyafetleri arasında kap modelleri kendisine üst sıralarda yer bulmayı başarıyor. Söz konusu kap olduğunda da Avenna, akla ilk olarak gelen üreticilerden birisi oluyor.

Devamını Oku