Kombinler

Saks Mavisi Tesettür Giyim Kombinleri

Kombinler kategorisine 31 Aralık, 2018 tarihinde eklendi.
Lazer Kesim Yelek Saks Mavisi Tesettür Giyim Kombinleri

Tesettürlü bayanların şık bir sonuç elde edebilmek adına her zaman kullanabilecekleri bir tercih olan saks mavisi, özellikle bu sene birçok bayan tarafından tercih edilmeye başlandı. Ne çok iddialı ne de haddinden fazla sönük bir görüntüye sahip olan saks mavisi kombinleri mümkün mertebe kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Devamını Oku

Yazlık Tesettür Giyim Kombinleri

Kombinler kategorisine 24 Ekim, 2018 tarihinde eklendi.
Pudra Tunik Yazlık Tesettür Giyim Kombinleri

Tesettürlü bayanların yaz sezonunda olabildiğince şık ve kaliteli kombinler yapabilmeleri adına bazı noktaları iyi biliyor olmaları şart. Eğer ki bazı kriterlere dikkat eder ve kendi zevklerinizi de ortaya koyabilirseniz yaz sezonu sizin için bir hayli eğlenceli geçecektir diye tahmin ediyoruz.

Devamını Oku

Bordo Renkli Tesettür Giyim Kombinleri

Kombinler kategorisine 20 Ekim, 2018 tarihinde eklendi.
Etek Bordo Tesettür Giyim Kombinleri

Tesettür giyim trendlerini yakından takip eden herkesin bildiği üzere bordo bu sene de oldukça popüler. Tesettür giyimdeki her modelde karşımıza çıkan bordo, özellikle tunik, bluz ve elbiselerde tercih ediliyor.

Devamını Oku

Bayramlık Tesettür Kombinler

Kombinler kategorisine 18 Ekim, 2018 tarihinde eklendi.
Siyah Beyaz Hırka 2018 Bayramlık Tesettür Kombinler

Önümüzde Kurban Bayramı için çok uzun bir süre kalmadı ve artık bayram hazırlıklarına hız vermemiz gerekiyor. Bu noktada bayram alışverişine kıyafetleri de dahil etmek gerekiyor ve tesettürlü bayanların bayramda yapacakları kombinler hakkında size ufak tefek ipuçlarından söz etmekte fayda var diye düşünüyoruz.

Devamını Oku

Kırmızı Renk Tesettür Kombinleri

Kombinler kategorisine 16 Ekim, 2018 tarihinde eklendi.
Şık Gömlek Kırmızı Renk Tesettür Kombinleri

Tesettür giyimde bazı renkler son dönemde giderek daha da popüler hale gelmeye başladı. Bunlar arasında kırmızının trend renklerden birisi haline geldiğini belirtmekte fayda var. Hal böyle olunca da sizler için kırmızının odak noktaya yerleştirildiği kombinlerden bahsetmek istiyoruz.

Devamını Oku

Siyah Renkli Tesettürlü Giyim Kombinleri

Kombinler kategorisine 12 Eylül, 2018 tarihinde eklendi.
Şifon Bluz Siyah Tesettür Giyim Kombinleri

Tesettür giyimde eğer ki sade ve şık bir sonuç elde etmek isteseniz ilk olarak siyah rengi denemelisiniz. Yapı itibariyle sade fakat bir o kadar da şık olan bu renk tesettür giyime fazlasıyla yakışıyor.

Devamını Oku

Sonbahar Tesettür Kombinleri

Kombinler kategorisine 9 Eylül, 2018 tarihinde eklendi.
İddialı Kap Sonbahar Tesettür Kombinleri

Mevsim yavaştan değişmeye başladı. Havalar artık soğuyor fakat tam olarak sonbaharın geldiğini söylemek için erken. Fakat sonbahar hazırlıkları için erken olduğunu söylemek çokta doğru olmayacaktır. Hazırlıklara şimdiden başlamakta fayda var ve sizler için birkaç tüyodan bahsetmek istiyoruz.

Devamını Oku

Lazer Kesim Tesettür Giyim Modelleri

Kombinler kategorisine 7 Eylül, 2018 tarihinde eklendi.
Siyah Elbise Lazer Kesim Tesettür Giyim Modelleri

Son dönemin en popüler ürünlerinden olan lazer kesimli kıyafetler tesettür giyim sektörünü de ele geçirmiş durumda. Farklı ve iddialı giyinmeyi isteyen tesettürlü bayanların ilk tercihi olan lazer kesim ilerleyen günlerde daha çok karşımıza çıkacak gibi görünüyor.

Devamını Oku

Hardal Rengi Tesettür Giyim Kombinleri

Kombinler kategorisine 6 Eylül, 2018 tarihinde eklendi.
Elbise Hardal Rengi Tesettür Giyim Kombinleri

Tesettür giyimde bu sene hardal rengi çok popüler hale geldi. Hardalın hemen her yerde kullanıldığına şahit oluyoruz. Bu noktada sokak modasına da hükmetmeye başlayan hardal için bir an evvel dolabınızda yer açmanızda fayda var.

Devamını Oku

Turkuaz Renk Tesettür Giyim Kombinleri

Kombinler kategorisine 2 Eylül, 2018 tarihinde eklendi.
Şık Tunik Turkuaz Renk Tesettür Giyim Kombinleri

Son dönemde havaların ısınmasıyla birlikte tesettür giyimde bazı trendler ortaya çıkmaya başladı. Bunlar arasında ilk olarak turkuaz renkli ürünlere değinmekte fayda var. Sokak modasında etkin şekilde kullanılmaya başlanan turkuaz, tesettürlü bayanların ilk tercihleri arasında yer alıyor.

Devamını Oku
1/212