"Kombinler" Kategorisi

Yazlık Tesettür Giyim Kombinleri

Kombinler kategorisine 24 Ekim, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettürlü bayanların yaz sezonunda olabildiğince şık ve kaliteli kombinler yapabilmeleri adına bazı noktaları iyi biliyor olmaları şart. Eğer ki bazı kriterlere dikkat eder ve kendi zevklerinizi de ortaya koyabilirseniz yaz sezonu sizin için bir hayli eğlenceli geçecektir diye tahmin ediyoruz.

Devamını Oku

Bordo Renkli Tesettür Giyim Kombinleri

Kombinler kategorisine 20 Ekim, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettür giyim trendlerini yakından takip eden herkesin bildiği üzere bordo bu sene de oldukça popüler. Tesettür giyimdeki her modelde karşımıza çıkan bordo, özellikle tunik, bluz ve elbiselerde tercih ediliyor.

Devamını Oku

Bayramlık Tesettür Kombinler

Kombinler kategorisine 18 Ekim, 2018 tarihinde eklendi.

Önümüzde Kurban Bayramı için çok uzun bir süre kalmadı ve artık bayram hazırlıklarına hız vermemiz gerekiyor. Bu noktada bayram alışverişine kıyafetleri de dahil etmek gerekiyor ve tesettürlü bayanların bayramda yapacakları kombinler hakkında size ufak tefek ipuçlarından söz etmekte fayda var diye düşünüyoruz.

Devamını Oku

Kırmızı Renk Tesettür Kombinleri

Kombinler kategorisine 16 Ekim, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettür giyimde bazı renkler son dönemde giderek daha da popüler hale gelmeye başladı. Bunlar arasında kırmızının trend renklerden birisi haline geldiğini belirtmekte fayda var. Hal böyle olunca da sizler için kırmızının odak noktaya yerleştirildiği kombinlerden bahsetmek istiyoruz.

Devamını Oku

Siyah Renkli Tesettürlü Giyim Kombinleri

Kombinler kategorisine 12 Eylül, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettür giyimde eğer ki sade ve şık bir sonuç elde etmek isteseniz ilk olarak siyah rengi denemelisiniz. Yapı itibariyle sade fakat bir o kadar da şık olan bu renk tesettür giyime fazlasıyla yakışıyor.

Devamını Oku

Sonbahar Tesettür Kombinleri

Kombinler kategorisine 9 Eylül, 2018 tarihinde eklendi.

Mevsim yavaştan değişmeye başladı. Havalar artık soğuyor fakat tam olarak sonbaharın geldiğini söylemek için erken. Fakat sonbahar hazırlıkları için erken olduğunu söylemek çokta doğru olmayacaktır. Hazırlıklara şimdiden başlamakta fayda var ve sizler için birkaç tüyodan bahsetmek istiyoruz.

Devamını Oku