Pardesü

Nihan Pardesü Modelleri

Pardesü kategorisine 22 Temmuz, 2019 tarihinde eklendi.
Ekose Desenli Nihan Pardesü Modelleri

    Tesettür giyim sektörü uzun süredir Nihan gibi markalar tarafından kontrol ediliyor. Sokağın nabzını çok başarılı şekilde tutan Nihan, yaz mevsimi için tasarladığı pardesülerle sokak modasına dokunabilmeyi tekrardan başaracak gibi görünüyor.

Devamını Oku

Vizyon Pardesü Modelleri

Genel kategorisine 17 Temmuz, 2019 tarihinde eklendi.
Bej Kayra Yazlık Pardesü Modelleri

Pardesüler tesettürlü bayanların asla vazgeçemeyeceği kıyafetler arasında ilk sırada yer alıyor. Hem İslami şartları yerine getiren bir giyim ve kuşama sahip olmak, hem de ayı zamanda şık görünebilmek isteyenler için pardesüler en doğru tercihlerden bir tanesidir.

Devamını Oku

Yeni Sezon Ekose Pardesü Modelleri

Pardesü kategorisine 14 Temmuz, 2019 tarihinde eklendi.
İddialı Yeni Sezon Ekose Pardesü Modelleri

Pardesüler tesettürlü hanımların vazgeçilmezleri arasında ilk sırada yerini alıyor. Hangi mevsim olursa olsun mutlaka içerisinde pardesü barındıran bir kombin yapmak mümkün. Bu yüzden de yılın belli dönemleri değil, 365 gün kullanılan bir ürün olan pardesüler, tesettürlü hanımlar için büyük önem arz ediyor.

Devamını Oku

Tuğba Venn Pardesü Modelleri

Pardesü kategorisine 11 Haziran, 2019 tarihinde eklendi.
Kemerli Mavi Tuğba Venn Pardesü Modelleri

Tesettürlü hanımların en çok kullandığı kıyafetlerden birisi olan pardesüler hemen her sene olduğu gibi yeni yılda da en popüler ürünlerden birisi konumunda. Tesettürlü bayanların vazgeçemediği yegane ürün olan pardesüler, kaliteli markalar tarafından üretildiği müddetçe, gerçektende de başarılı sonuçlar elde edilebiliyor.

Devamını Oku

7 İklim Pardesü Modelleri

Pardesü kategorisine 28 Mayıs, 2019 tarihinde eklendi.
Pudra 7 İklim Pardesü Modelleri

Kış mevsiminin inceliklerinden birisi de hem işlevsel ürünleri tercih etmek hem de bu işlevsel ürünlerle şık bir görüntü yakalamaktır. Havalar soğuk olduğu için tercih ettiğiniz ürünün işlevsel olması gerekiyor. Aksi halde soğukla baş edemeyecek ve sağlık problemleri yaşayacaksınız.

Devamını Oku

Kot Pardesü Modelleri

Pardesü kategorisine 26 Mayıs, 2019 tarihinde eklendi.
Fermuar Detaylı Kot Pardesü Modelleri

Tesettürlü bayanların vazgeçemediği bir model olan pardesüler, son dönemde giderek daha da popüler hale gelmiş durumda. Özellikle son dönemin sokak modasına göz gezdirirseniz eğer kot pardesüler ne kadar popüler olduğunu sizlerde görebilirisiniz. Bu yüzden fazla vakit kaybetmeden dolabınızda kot pardesülere yer açmanızı öneriyoruz.

Devamını Oku

Doque Pardesü Modelleri

Pardesü kategorisine 15 Mayıs, 2019 tarihinde eklendi.
Zarif Doque Pardesü Modelleri

Tesettürlü hanımlar için en işlevsel ürün olarak pardesüleri örnek göstermek mümkündür. Birçok tesettürlü bayan yaptığı kombinlerin neredeyse tamamında pardesülere yer verir ve son derece de başarılı sonuçlar elde edebilmektedirler.

Devamını Oku

7 İklim Yeni Sezon Pardesü Modelleri

Pardesü kategorisine 3 Mayıs, 2019 tarihinde eklendi.
Yavruağzı Drape Yaka 7 İklim Yeni Sezon Pardesü Modelleri

Pardesüler tesettür giyimin temel parçalarından birisi ve her tesettürlü bayanın dolabında bolca mevcut. Fakat yeni sezonla birlikte sokak modasına ayak uydurmak isteyen bayanlar için 7 İklim’in pardesü modelleri mutlaka incelenmesi gereken ürünler arasında gösterilebilir.

Devamını Oku

Selam Pardesü Modelleri

Pardesü kategorisine 23 Nisan, 2019 tarihinde eklendi.

Tesettürlü hanımlar gün içerisinde dışarıda vakit geçirecekleri zaman hoş bir kombin yapmak isteyeceklerdir. Hoş bir kombinin yanı sıra aynı zamanda kış mevsiminde olduğumuzu düşünürsek sizleri soğuktan koruyacak modelleri tercih etmeniz gerekiyor.

Devamını Oku

Trend Armine Pardesü Modelleri

Pardesü kategorisine 10 Nisan, 2019 tarihinde eklendi.
Mavi Trend Armine Pardesü Modelleri

Tesettür giyimin en önde gelen markalarından birisi olan Armine, her sene olduğu gibi bu sene de sokak modasını etkisi altına almayı başardı. Özellikle de havaların soğuması ile birlikte çok sayıda tesettürlü bayanın ihtiyacı haline gelen pardesüler konusunda tüm kalitesini ortaya koyan Armine, bayanların çok hoşuna gideceğini düşündüğümüz tarzda modeller ile karşımıza çıkıyor.

Devamını Oku
1/212