"Pardesü" Kategorisi

Armine Pardesü Modelleri

Pardesü kategorisine 22 Ocak, 2019 tarihinde eklendi.

Tesettürlü bayanlara sorsanız ve, “şu anda tesettür giyimde kullanılan kıyafetlerden hangisi olmasa eksikliğini fazlasıyla hissedersiniz?” deseniz büyük bir bölümünün vereceği cevap pardesü olacaktır. Tesettür giyimin en çok tercih edilen kıyafetlerinden birisi olan pardesüler tesettürlü hanımlara hem son derece zarif bir görsellik hem de tesettür giyim şartlarına son derece uygun oluşu gibi özellikler ile dikkat çekiyor. Pardesü konusunda piyasada çok sayıda marka mevcut ve bu markalar önemli işlerin altına imzalarını atıyor. Ürün çeşitliliği son derece geniş diyebiliriz. Bu alanda en önde gelen isim olarak ise Armine’yi örnek göstermek doğru bir karar olacaktır.

Devamını Oku

Çiçekli Pardesü Modelleri

Pardesü kategorisine 30 Temmuz, 2018 tarihinde eklendi.

Pardesüler bu sene boyunca çok fazla tercih edildi ve yaz sezonunda da çiçekli pardesüler sıklıkla karşımıza çıktı diyebiliriz. Sokak modasının en trend ürünlerinden olan çiçekli pardesüler ilerleyen günlerde popülerliğini korumayı başaracak gibi görünüyor.

Devamını Oku

Yeni Armine Pardesü Modelleri

Pardesü kategorisine 5 Temmuz, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettürlü hanımların en çok kullandığı kıyafetlerden birisi olan pardesüler yaz, kış vazgeçilemeyen ürünlerden birisi olmayı başardı. Soğuk havalarda kışlık pardesüleri, havalar ısındığında ise yazlık modelleri tercih ederek pardesüleri her daim kombinlerinize dahil edebilirsiniz. Pardesülerin bu kadar tercih ediliyor oluşunun altında iki sebep yatıyor diyebiliriz. İlk olarak pardesüler sizlere rahat bir kullanım imkanı sunuyor. İkinci olarak ise yapısı itibariyle tesettür giyim mantığına uygun bir ürün olduğunu söyleyebiliriz. Fakat bu özellikleri taşıyan bir pardesüye şıklığı da dahil etmek istiyorsanız, o zaman Armine mağazalarını ziyaret etmeniz gerekiyor.

Devamını Oku

Tuğba Venn Pardesü Modelleri

Pardesü kategorisine 15 Mart, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettürlü hanımların en çok kullandığı kıyafetlerden birisi olan pardesüler hemen her sene olduğu gibi yeni yılda da en popüler ürünlerden birisi konumunda. Tesettürlü bayanların vazgeçemediği yegane ürün olan pardesüler, kaliteli markalar tarafından üretildiği müddetçe, gerçektende de başarılı sonuçlar elde edilebiliyor. Özellikle Tuğba Venn gibi kalitesini herkese ispat etmiş bir ismin ürettiği pardesüler sayesinde tam olarak istediğiniz sonuçları elde edebileceğinizi aklınızdan çıkartmamalısınız. Marka, geçtiğimiz senelerde kalitesini herkese ispat etmişti ve pardesü konusunda sektörün en başarılılarından birisi olduğunu kanıtlamıştı. Yeni yılda da kendisinden beklenenin fazlasıyla veren Tuğba Venn modellerini mutlaka incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Devamını Oku

Semira Kap ve Pardesü Modelleri

Kap kategorisine 21 Şubat, 2018 tarihinde eklendi.

Semira son dönemde giderek artan popülaritesi ile tesettürlü bayanlar arasında sevilen markalardan birisi haline gelmeyi başarmış durumda. Gerçektende kaliteli ürünleri tercih etmek isteyen bayanlar için çok güzel bir alternatif haline gelen Semira, son olarak kap ve pardesü modelleri ile bu övgüleri neden hak ettiğini herkese göstermeyi de başarmış durumda. Giderek soğuyan havalara baktığınızda da bu denli kaliteli ürünlere ne kadar çok ihtiyacımız olduğunu daha net bir şekilde görebiliyoruz. Semira’nın ürettiği kap ve pardesü modelleri önümüzdeki kış sokaka modasının en aktif rol oynayan ürünleri arasında yerini alacaktır.

Devamını Oku

2018 Fuşya Pardesü Modelleri

Pardesü kategorisine 20 Şubat, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettür giyimin olmazsa olmazlarından birisi olarak kabul edilen pardesüler havalarında soğumaya başlaması ile çok daha popüler hale gelmiş durumda. Özellikle de fuşya rengi modellere olan ilgi her geçen gün artmakla beraber sokak modasında da bu tarz kombinleri sıkça görmeye başladığımızı söyleyebiliriz.2018 fuşya pardesü modelleri kombinlerine renk katmak isteyenler için oldukça güzel bir seçenek konumunda. Pardesüler zaten tesettürlü bayanlarca çok fazla tercih ediliyor ve fuşya rengiyle beraber pardesülere olan ilgi artmış durumda.

Devamını Oku

Zühre 2018 Pardesü Modelleri

Pardesü kategorisine 16 Ocak, 2018 tarihinde eklendi.

2018/2018 sonbahar- kış koleksiyonunu mağazalarında satışa sunan Zühre, yeni sezonun en güzel pardesü modellerini de görücüye çıkardı. Kışlık tesettür kombinlerinizde kullanabileceğiniz birbirinden güzel pardesü modelleri, kapalı giyinen bayanların sonbahar- kış sezonunda en çok tercih ettikleri parçalardan. Yeni sezon pardesü modellerini görmek isteyen bayanlar için galerimizde bazı modelleri bir araya getirdik. Tesettür giyim dünyasında sıkça adını duyuran Zühre Giyim, kapalı bayanlar için her sezon yepyeni ve birbirinden güzel koleksiyonlar hazırlıyor. Deri, kalın kumaşlı ve daha birçok model seçeneği ve sezonun en güzel renklerinden oluşan pardesü modelleri bu yazımızda…

zuhre-pardesu-modelleri

Devamını Oku