"Pardesü" Kategorisi

Doque Pardesü Modelleri

Pardesü kategorisine 15 Mayıs, 2019 tarihinde eklendi.
Zarif Doque Pardesü Modelleri

Tesettürlü hanımlar için en işlevsel ürün olarak pardesüleri örnek göstermek mümkündür. Birçok tesettürlü bayan yaptığı kombinlerin neredeyse tamamında pardesülere yer verir ve son derece de başarılı sonuçlar elde edebilmektedirler.

Devamını Oku

7 İklim Yeni Sezon Pardesü Modelleri

Pardesü kategorisine 3 Mayıs, 2019 tarihinde eklendi.
Yavruağzı Drape Yaka 7 İklim Yeni Sezon Pardesü Modelleri

Pardesüler tesettür giyimin temel parçalarından birisi ve her tesettürlü bayanın dolabında bolca mevcut. Fakat yeni sezonla birlikte sokak modasına ayak uydurmak isteyen bayanlar için 7 İklim’in pardesü modelleri mutlaka incelenmesi gereken ürünler arasında gösterilebilir.

Devamını Oku

Selam Pardesü Modelleri

Pardesü kategorisine 23 Nisan, 2019 tarihinde eklendi.

Tesettürlü hanımlar gün içerisinde dışarıda vakit geçirecekleri zaman hoş bir kombin yapmak isteyeceklerdir. Hoş bir kombinin yanı sıra aynı zamanda kış mevsiminde olduğumuzu düşünürsek sizleri soğuktan koruyacak modelleri tercih etmeniz gerekiyor.

Devamını Oku

Trend Armine Pardesü Modelleri

Pardesü kategorisine 10 Nisan, 2019 tarihinde eklendi.
Mavi Trend Armine Pardesü Modelleri

Tesettür giyimin en önde gelen markalarından birisi olan Armine, her sene olduğu gibi bu sene de sokak modasını etkisi altına almayı başardı. Özellikle de havaların soğuması ile birlikte çok sayıda tesettürlü bayanın ihtiyacı haline gelen pardesüler konusunda tüm kalitesini ortaya koyan Armine, bayanların çok hoşuna gideceğini düşündüğümüz tarzda modeller ile karşımıza çıkıyor.

Devamını Oku

Armine Pardesü Modelleri

Pardesü kategorisine 22 Ocak, 2019 tarihinde eklendi.
Düğmeli Siyah Armine Pardesü Modelleri

Tesettürlü bayanlara sorsanız ve, “şu anda tesettür giyimde kullanılan kıyafetlerden hangisi olmasa eksikliğini fazlasıyla hissedersiniz?” deseniz büyük bir bölümünün vereceği cevap pardesü olacaktır. Tesettür giyimin en çok tercih edilen kıyafetlerinden birisi olan pardesüler tesettürlü hanımlara hem son derece zarif bir görsellik hem de tesettür giyim şartlarına son derece uygun oluşu gibi özellikler ile dikkat çekiyor. Pardesü konusunda piyasada çok sayıda marka mevcut ve bu markalar önemli işlerin altına imzalarını atıyor. Ürün çeşitliliği son derece geniş diyebiliriz. Bu alanda en önde gelen isim olarak ise Armine’yi örnek göstermek doğru bir karar olacaktır.

Devamını Oku

Çiçekli Pardesü Modelleri

Pardesü kategorisine 30 Temmuz, 2018 tarihinde eklendi.
Sarı 2018 Çiçekli Pardesü Modelleri

Pardesüler bu sene boyunca çok fazla tercih edildi ve yaz sezonunda da çiçekli pardesüler sıklıkla karşımıza çıktı diyebiliriz. Sokak modasının en trend ürünlerinden olan çiçekli pardesüler ilerleyen günlerde popülerliğini korumayı başaracak gibi görünüyor.

Devamını Oku

Yeni Armine Pardesü Modelleri

Pardesü kategorisine 5 Temmuz, 2018 tarihinde eklendi.
Sade Lacivert Yeni Armine Pardesü Modelleri

Tesettürlü hanımların en çok kullandığı kıyafetlerden birisi olan pardesüler yaz, kış vazgeçilemeyen ürünlerden birisi olmayı başardı. Soğuk havalarda kışlık pardesüleri, havalar ısındığında ise yazlık modelleri tercih ederek pardesüleri her daim kombinlerinize dahil edebilirsiniz. Pardesülerin bu kadar tercih ediliyor oluşunun altında iki sebep yatıyor diyebiliriz. İlk olarak pardesüler sizlere rahat bir kullanım imkanı sunuyor. İkinci olarak ise yapısı itibariyle tesettür giyim mantığına uygun bir ürün olduğunu söyleyebiliriz. Fakat bu özellikleri taşıyan bir pardesüye şıklığı da dahil etmek istiyorsanız, o zaman Armine mağazalarını ziyaret etmeniz gerekiyor.

Devamını Oku

Tuğba Venn Pardesü Modelleri

Pardesü kategorisine 15 Mart, 2018 tarihinde eklendi.
Kemerli Mavi Tuğba Venn Pardesü Modelleri

Tesettürlü hanımların en çok kullandığı kıyafetlerden birisi olan pardesüler hemen her sene olduğu gibi yeni yılda da en popüler ürünlerden birisi konumunda. Tesettürlü bayanların vazgeçemediği yegane ürün olan pardesüler, kaliteli markalar tarafından üretildiği müddetçe, gerçektende de başarılı sonuçlar elde edilebiliyor. Özellikle Tuğba Venn gibi kalitesini herkese ispat etmiş bir ismin ürettiği pardesüler sayesinde tam olarak istediğiniz sonuçları elde edebileceğinizi aklınızdan çıkartmamalısınız. Marka, geçtiğimiz senelerde kalitesini herkese ispat etmişti ve pardesü konusunda sektörün en başarılılarından birisi olduğunu kanıtlamıştı. Yeni yılda da kendisinden beklenenin fazlasıyla veren Tuğba Venn modellerini mutlaka incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Devamını Oku

Semira Kap ve Pardesü Modelleri

Kap kategorisine 21 Şubat, 2018 tarihinde eklendi.
Mercan Rengi Kap Semira Kap ve Pardesü Modelleri

Semira son dönemde giderek artan popülaritesi ile tesettürlü bayanlar arasında sevilen markalardan birisi haline gelmeyi başarmış durumda. Gerçektende kaliteli ürünleri tercih etmek isteyen bayanlar için çok güzel bir alternatif haline gelen Semira, son olarak kap ve pardesü modelleri ile bu övgüleri neden hak ettiğini herkese göstermeyi de başarmış durumda. Giderek soğuyan havalara baktığınızda da bu denli kaliteli ürünlere ne kadar çok ihtiyacımız olduğunu daha net bir şekilde görebiliyoruz. Semira’nın ürettiği kap ve pardesü modelleri önümüzdeki kış sokaka modasının en aktif rol oynayan ürünleri arasında yerini alacaktır.

Devamını Oku

2018 Fuşya Pardesü Modelleri

Pardesü kategorisine 20 Şubat, 2018 tarihinde eklendi.
Kol Detaylı 2018 Fuşya Pardesü Modelleri

Tesettür giyimin olmazsa olmazlarından birisi olarak kabul edilen pardesüler havalarında soğumaya başlaması ile çok daha popüler hale gelmiş durumda. Özellikle de fuşya rengi modellere olan ilgi her geçen gün artmakla beraber sokak modasında da bu tarz kombinleri sıkça görmeye başladığımızı söyleyebiliriz.2018 fuşya pardesü modelleri kombinlerine renk katmak isteyenler için oldukça güzel bir seçenek konumunda. Pardesüler zaten tesettürlü bayanlarca çok fazla tercih ediliyor ve fuşya rengiyle beraber pardesülere olan ilgi artmış durumda.

Devamını Oku