"Şal Modelleri" Kategorisi

Armine Şal Modelleri İle Yeni Kombinler

İpek Şal Modelleri kategorisine 28 Ocak, 2019 tarihinde eklendi.

Şal tesettürlü hanımların tercih etmiş olduğu eşarp türleri arasında yer almaktadır. Her sene çeşitli moda ve trendlerin yayınlandığı şallar pek çok tesettürlü hanım tarafından takip edilmektedir. Sizlere bu yazımızda Armine Şal Modelleri Nelerdir? Sorusunu cevaplandırmaya çalışcağız.

Devamını Oku

Vakko Eşarp Modelleri 2018

Eşarp kategorisine 9 Mayıs, 2018 tarihinde eklendi.

Dünyanın en ünlü giyim markalarından biri olan Vakko, şal ve eşarp tasarımları ile de kapalı bayanların en çok tercih ettiği markalardan. Kaliteli dokusu, şık tasarımları ve zengin renk skalası ile her kombinle ve her ortamda kullanabileceğiniz tasarımların yer aldığı Vakko eşarp modelleri, tarzınızın en şık tamamlayıcı aksesuarı olacak.

Devamını Oku

İşlemeli ve Puantiyeli Şal Modelleri

Şal Modelleri kategorisine 22 Mart, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettürlü hanımlarımızın olmazsa olmazı olan şal modelleri özellikle işlemeli yani nakışlı modelleri ile elbiselerimizde kombin yapmak oldukça rahat diyebiliriz, ayrıca günümüzde puantiyeli rengarenk şal modelleride ayrı bir güzel.İşte bugünkü yazımızda sizlere elbiseleriniz ile şık kombinler oluşturabileceginiz şal modellerini bir araya toplamaya çalıştık resim galerisine geçmeden önce şununuda eklemeden edemeyecegim şal modelleri elbiselerinizde kombin oluştururken şalınızın renginin elbiseniz ile zıt renkte olması yüzünüzü daha ön plana çıkaracaktır böylece yüzünüze yapacağınız makyaj ile daha güzel selfiler çekinebilirsiniz 😉

Devamını Oku