"Tesettür Elbiseler" Kategorisi

Tesettür Giyimde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tesettür Elbiseler kategorisine 19 Mayıs, 2019 tarihinde eklendi.
çiçekli şal modelleri

Tesettür kelime anlamı olarak örtünmek anlamına gelmektedir. Dünya üzerinde yaşayan pek çok insan belirli bir dine, kütlere, dile ve çeşitli örf ve adetlere sahiptir. Bu özellikleri nedeniyle insanlar birbirleri ile sürekli etkileşim içerisindedir. Toplumlar üzerinde gerçekleşen bu etkileşim insanlar arasında belirli kuralların oluşmasına sebep olmuştur. Tesettür ise bu kuralların içerisinde yer almayı başarmıştır. Ayrıca Müslüman ülkelerin birçoğuna tesettür giyime büyük önem verilmektedir. Bunun nedeni ise tesettürün İslam dininin gerekleri arasında gösterilmesidir.

Devamını Oku

Avenna Yeni Sezon Elbise Modelleri

Tesettür Elbiseler kategorisine 26 Nisan, 2019 tarihinde eklendi.
Sivri Yaka Lacivert Avenna Elbise Modelleri

Bayanların kendilerini güzel hissetmesini sağlayan kıyafetlerinde başında elbiseler geliyor. Normal bir günde dahi, dışarıya elbise giyerek çıkmak kendinizi olabildiğince güzel ve şık hissetmenizi sağlayabiliyor. Bu yüzden de bayan giyim, özelliklede tesettür giyimde elbiselerin yeri biraz olsun ayrı tutulabilir.

Devamını Oku

Yeni Sezon Seçil Modelleri

Günlük Giyim kategorisine 8 Şubat, 2019 tarihinde eklendi.
Mercan Gömlek Yeni Sezon Seçil Modelleri

Tesettür giyimin önemli isimlerinden birisi olan Seçil, yeni sezon modelleri ile tesettürlü bayanların karşısına çıkıyor. Marka, yeni sezonda piyasaya çıkarttığı modeller ile büyük bir beğeni toplayacak gibi görünüyor. Gerçekten başarılı bir işin altına imza atıldığını belli eden modeller sayesinde her bayanın tam da istediği tarzda ürünler bulanabiliyor. Tesettürlü hanımların en çok zorlandığı nokta olan alternatif tarzları bulmanın zorluğu, Seçil sayesinde bir nebze de olsa ortadan kaldırılmış diyebiliyoruz. Eğer ki sizlerde tarzınızı değiştirmek istiyor ya da kombinlerinize ufak dokunuşlarda bulunmak istiyorsanız Seçil sizler için ideal bir tercih olacaktır.

Devamını Oku

Tuğba Venn Tesettür Takım Elbise Modelleri

Tesettür Elbiseler kategorisine 15 Ocak, 2019 tarihinde eklendi.
Krem Tuğba Venn Tesettür Takım Elbise Modelleri

Tesettürlü bayanlar gün geçtikçe iş dünyasında daha da fazla aktif rol almaya başlamış durumda. Eskiden çok az sayıda tesettürlü bayanın özel sektörde iş tecrübesine sahip olduğunu ya da çalışmak için cesareti olduğunu görüyorduk. Günümüzde ise bu durum değişti ve hemen her mevkide tesettürlü bayanlar görmek mümkün hale geldi. Hal böyle olunca tesettürlü bayanların ihtiyaçlarına karşılık verebilmek adına tesettür takım elbise modelleri piyasaya sürülmeye başladı. Özellikle Tuğba Venn gibi kaliteli bir markanın böylesine şık ürünleri piyasaya çıkartması ile bu alanda farklı bir boyuta geçildiğini söylemek mümkün olabiliyor.

Devamını Oku

Diesse Tesettür Elbise Modelleri

Tesettür Elbiseler kategorisine 14 Ocak, 2019 tarihinde eklendi.
Lacivert Diesse Tesettür Elbise Modelleri

Tesettür giyimde yeni atılımlar gerçekleşiyor olması en çok tesettürlü bayanları mutlu etmektedir. Eskine nazaran çok daha kolay ve basit bir şekilde kıyafet bulunabilen bir ortamda herkesin kendi tarzını oluşturması ya da kendine uygun bir ürün bulması kolaylaşmaktadır. Söz konusu elbiseler olduğunda da durum aynı şekilde devam ediyor. Diesse gibi tesettür giyimin tarz ve kalite gibi bir algıyı oluşturmayı başarmış isimleri sayesinde tesettür elbise modelleri her geçen gün biraz daha çeşitlilik kazanıyor. Bunun yanı sıra kalitenin her üründe standart hale gelmiş olması ise Diesse gibi bir markanın en büyük özelliklerinden bir tanesidir.

Devamını Oku

Butik Huri Tesettür Elbise Modelleri

Tesettür Elbiseler kategorisine 7 Ocak, 2019 tarihinde eklendi.
Nar Çiçeği Butik Huri Tesettür Elbise Modelleri

Tesettür giyimde farklı modeller ve güncel ürünlerin bulunması ile ilgili olarak butiklerin büyük bir paya sahip olduğunu söylemek mümkündür. Butikler, direk olarak müşteriden gelen talebe cevap verebilme noktasında son derece başarılı işlerin altına imza atıyor. Butik Huri gibi markalar sayesinde hem tesettürlü bayanların istekleri yerine getirilirken aynı zamanda kaliteli ürünlerde bayanların kullanımına sunuluyor. Bu sayede sektörde önemli bir eksiklik olan alternatif ürün boşluğu da doldurulmuş oluyor. Butik Huri ise alternatif diğer markalara nazaran çok daha kaliteli ürünler üreterek adından söz ettirmeyi başarıyor.

Devamını Oku

Mevsimlik Tesettür Elbise Modelleri

Tesettür Elbiseler kategorisine 13 Aralık, 2018 tarihinde eklendi.
Mavi Mevsimlik Tesettür Elbise Modelleri

Tesettür giyimde önemli bir yere sahip olan çok sayıda ürün bulunuyor. Bu ürünler arasında ise en fazla dikkat çekenlerden bir tanesi olarak elbiseler ön plana çıkıyor. İsterseniz gündelik yaşam için tercih edebileceğiniz ürünlere ek olarak gece davetlerinde kullanıma müsait, son derece zarif ve gösterişli elbise modellerinin de bulunuyor olması elbise alanında tesettür giyimin ne kadar başarılı bir noktaya ulaştığının ispatıdır.

Devamını Oku

Kışlık Tesettür Elbise Modelleri

Tesettür Elbiseler kategorisine 8 Aralık, 2018 tarihinde eklendi.
Siyah Kışlık Tesettür Elbise Modelleri

Bayanların önemli günlerde ve özel anlam ifade eden davetlere katılırken şık bir görüntüye bürümek istemeleri ya da gündelik yaşamda göz kamaştıran bir görselliğe ulaşma istekleri oldukları söylenebilir. Bu yüzden de her zaman için ilk tercih olarak elbiseler kullanılır ve elbiselerin de kendisine göre bir havası olduğunu herkes kabul eder. Havaların giderek soğumaya başladığını göz önüne aldığınızda ilk olarak yapmanız gereken kış mevsimine uygun elbise modelleri arasından bir tanesini seçerek kendiniz için ideal görüntüye bürünmenizdir. Aksi halde hep bir şeyler yarım kalacak ve dış görüntünüz sizleri mutlu etmeyecektir.

Devamını Oku

Tesettür Kot Elbise Modelleri

Tesettür Elbiseler kategorisine 26 Kasım, 2018 tarihinde eklendi.
Seni Sezon Tesettür Kot Elbise Modelleri

Tesettür giyimde görsel açıdan zarif, şık ve kaliteli ürünleri tercih edebilmek büyük bir ayrıcalıktır. Bu yüzden de tesettürlü bayanların sürekli olarak farklı markaları ve butikleri takip ettiğini söylemek mümkündür. Birçok bayan kendileri için en iyi ürünleri sunan markaları yakından takip ediyor ve bir ihtiyaç duydukları zaman ilk olarak bu markalara göz atıyorlar. Söz konusu tesettür kot elbiseler olduğunda ise belli bir markanın başarılı işler yaptığını söylemek mümkün değildir. Sektörde tesettür kot elbise konusunda hemen her yerde kaliteli ürünler bulabilmek mümkündür ve bu durum tesettürlü bayanların işin kolaylaştırmaktadır.

Devamını Oku

Kemerli Elbise Modelleri

Tesettür Elbiseler kategorisine 31 Ekim, 2018 tarihinde eklendi.
Desenli Kemerli Elbise Modelleri

Tesettürlü bayanların şık görünmek adına ya da önemli bir davete katılırken tercih ettikleri ürünler arasında ilk sırada elbiseler yer alıyor. Elbise modelleri görsel açıdan en zarif ve en şık ürünler olarak kabul ediliyor ve bu tarz önemli organizasyonlara giderken ortamın ağırlığına uygun giyinebiliyor olmak büyük bir önem arz ediyor. Hal böyle olunca da elbiselere olan ilgi her geçen gün biraz daha artış gösteriyor. Son dönemde elbiseler arasında bazı modelleri alternatiflere nazaran daha da ön plana çıkmayı başarmış durumda. Bunlar arasında ilk olarak kemerli elbise modellerini söylemek mümkündür.

Devamını Oku