Tesettür Elbiseler

Minel Aşk Tesettür Elbise Modelleri

Tesettür Elbiseler kategorisine 19 Kasım, 2019 tarihinde eklendi.
Saks Mavisi Minel Aşk Tesettür Elbise Modelleri

Yaz aylarının başlangıcı ile birlikte mezuniyet ve düğün dönemi de başlıyor. Bu süreçte özellikle bayanlar için giyim ve kuşan son derece önemli bir konu halini alıyor. Elbiseler böylesi özel günlerde ilk tercih olarak görülüyor ve tesettürlü bayanlar elbise seçiminde kaliteli markaların ürettiği modeller arasında tercihte bulunarak son derece zarif ve şık modelleri bulabiliyorlar. Özellikle de Minel Aşk gibi kaliteli markaların ürettiği elbiseler, büyük önem ifade eden günlerde şık görünmek adına tesettürlü bayanların işini kolaylaştırıyor da denilebilir.

Devamını Oku

Huşe Giyim Tesettür Modelleri

Abiyeler kategorisine 31 Temmuz, 2019 tarihinde eklendi.
Mavi ve Kırmızı Huşe Giyim Tesettür Modelleri

Tesettür giyimde son dönemlerde faaliyet gösteren kaliteli markalar sayesinde bayanların yüzleri gülmeye ve istedikleri tarzlarda kıyafetleri bulmaları sağlanıyor. Eskiden çok kısıtlı ve çeşitliliğin neredeyse hiç olmadığı bir alan iken günümüzde çok daha geniş çaplı ve milyonları ilgilendiren, milyonların takip ettiği bir sektöre dönüşmüş durumdadır.

Devamını Oku

Pembe Pırıltılar Tesettür Elbise Modelleri

Tesettür Elbiseler kategorisine 16 Temmuz, 2019 tarihinde eklendi.
Mavi Pembe Pırıltılar Tesettür Elbise Modelleri

Tesettür giyim sektöründe kaliteli işlerin altına imza atan ve tesettürlü bayanlar tarafından genel olarak beğeni ile takip edilen markalar sayesinde tesettür giyimin gelişmeye başladığını hepimiz görebiliyoruz.

Devamını Oku

Loreen Tesettür Elbise Modelleri

Genel kategorisine 15 Haziran, 2019 tarihinde eklendi.
Dantelli Loreen Tesettür Elbise Modelleri

Tesettür giyimin son dönemde alternatif bakımından eskiye nazaran çok daha başarılı olduğunu söylemek mümkündür. Sektörde başarılı markaların faaliyeti sayesinde birçok bayan için farklı tarzlarda giyinmek mümkün olmaktadır.

Devamını Oku

Yazlık Büyük Beden Tesettür Elbise Modelleri

Tesettür Elbiseler kategorisine 1 Haziran, 2019 tarihinde eklendi.
Gümüş Yazlık Büyük Beden Tesettür Elbise Modelleri

Son dönemde önceki zamanlara nazaran göz ardı edilen ve görmezden gelinen bir alan olan büyük beden giyim konusunda bir furyanın başlamış olduğunu söylemek mümkündür. Aynı durum tesettür giyim konusunda da geçerli olup bir çok marka büyük beden ürünleriyle de vitrinlerini süslemeye başlamış durumda.

Devamını Oku

Tesettür Giyimde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tesettür Elbiseler kategorisine 19 Mayıs, 2019 tarihinde eklendi.
çiçekli şal modelleri

Tesettür kelime anlamı olarak örtünmek anlamına gelmektedir. Dünya üzerinde yaşayan pek çok insan belirli bir dine, kütlere, dile ve çeşitli örf ve adetlere sahiptir. Bu özellikleri nedeniyle insanlar birbirleri ile sürekli etkileşim içerisindedir. Toplumlar üzerinde gerçekleşen bu etkileşim insanlar arasında belirli kuralların oluşmasına sebep olmuştur. Tesettür ise bu kuralların içerisinde yer almayı başarmıştır. Ayrıca Müslüman ülkelerin birçoğuna tesettür giyime büyük önem verilmektedir. Bunun nedeni ise tesettürün İslam dininin gerekleri arasında gösterilmesidir.

Devamını Oku

Avenna Yeni Sezon Elbise Modelleri

Tesettür Elbiseler kategorisine 26 Nisan, 2019 tarihinde eklendi.
Sivri Yaka Lacivert Avenna Elbise Modelleri

Bayanların kendilerini güzel hissetmesini sağlayan kıyafetlerinde başında elbiseler geliyor. Normal bir günde dahi, dışarıya elbise giyerek çıkmak kendinizi olabildiğince güzel ve şık hissetmenizi sağlayabiliyor. Bu yüzden de bayan giyim, özelliklede tesettür giyimde elbiselerin yeri biraz olsun ayrı tutulabilir.

Devamını Oku

Yeni Sezon Seçil Modelleri

Günlük Giyim kategorisine 8 Şubat, 2019 tarihinde eklendi.
Mercan Gömlek Yeni Sezon Seçil Modelleri

Tesettür giyimin önemli isimlerinden birisi olan Seçil, yeni sezon modelleri ile tesettürlü bayanların karşısına çıkıyor. Marka, yeni sezonda piyasaya çıkarttığı modeller ile büyük bir beğeni toplayacak gibi görünüyor. Gerçekten başarılı bir işin altına imza atıldığını belli eden modeller sayesinde her bayanın tam da istediği tarzda ürünler bulanabiliyor. Tesettürlü hanımların en çok zorlandığı nokta olan alternatif tarzları bulmanın zorluğu, Seçil sayesinde bir nebze de olsa ortadan kaldırılmış diyebiliyoruz. Eğer ki sizlerde tarzınızı değiştirmek istiyor ya da kombinlerinize ufak dokunuşlarda bulunmak istiyorsanız Seçil sizler için ideal bir tercih olacaktır.

Devamını Oku

Tuğba Venn Tesettür Takım Elbise Modelleri

Tesettür Elbiseler kategorisine 15 Ocak, 2019 tarihinde eklendi.
Krem Tuğba Venn Tesettür Takım Elbise Modelleri

Tesettürlü bayanlar gün geçtikçe iş dünyasında daha da fazla aktif rol almaya başlamış durumda. Eskiden çok az sayıda tesettürlü bayanın özel sektörde iş tecrübesine sahip olduğunu ya da çalışmak için cesareti olduğunu görüyorduk. Günümüzde ise bu durum değişti ve hemen her mevkide tesettürlü bayanlar görmek mümkün hale geldi. Hal böyle olunca tesettürlü bayanların ihtiyaçlarına karşılık verebilmek adına tesettür takım elbise modelleri piyasaya sürülmeye başladı. Özellikle Tuğba Venn gibi kaliteli bir markanın böylesine şık ürünleri piyasaya çıkartması ile bu alanda farklı bir boyuta geçildiğini söylemek mümkün olabiliyor.

Devamını Oku

Diesse Tesettür Elbise Modelleri

Tesettür Elbiseler kategorisine 14 Ocak, 2019 tarihinde eklendi.
Lacivert Diesse Tesettür Elbise Modelleri

Tesettür giyimde yeni atılımlar gerçekleşiyor olması en çok tesettürlü bayanları mutlu etmektedir. Eskine nazaran çok daha kolay ve basit bir şekilde kıyafet bulunabilen bir ortamda herkesin kendi tarzını oluşturması ya da kendine uygun bir ürün bulması kolaylaşmaktadır. Söz konusu elbiseler olduğunda da durum aynı şekilde devam ediyor. Diesse gibi tesettür giyimin tarz ve kalite gibi bir algıyı oluşturmayı başarmış isimleri sayesinde tesettür elbise modelleri her geçen gün biraz daha çeşitlilik kazanıyor. Bunun yanı sıra kalitenin her üründe standart hale gelmiş olması ise Diesse gibi bir markanın en büyük özelliklerinden bir tanesidir.

Devamını Oku
1/41234