Tesettür Giyim Markaları

Som Fashion Yaz Sezonu Modelleri

Tesettür Giyim Markaları kategorisine 6 Eylül, 2019 tarihinde eklendi.
Yeşil Bluz Som Fashion Yaz Sezonu Modelleri

Som Fashion bu senenin en başarılı markaları arasında yer alıyor ve bu başarısını yaz mevsiminde de sürdürecek gibi görünüyor. Birbirinden şık modellerle karşımıza çıkan marka, yaz sezonu sokak modasına yön verecek gibi görünüyor.

Devamını Oku

Tuğba Venn Modelleri

Tesettür Giyim Markaları kategorisine 31 Ağustos, 2019 tarihinde eklendi.
Şık Kaban Tuğba Venn Modelleri

Tesettürlü hanımların uzun zamandır benimsediği ve devamlı olarak alışveriş yaptığı çok sayıda markadan söz edebiliriz. Bu alanda faaliyet gösteren köklü markalar sayesinde tesettürlü hanımlar istedikleri tarzda ürünleri kolaylıkla bulabiliyorlar. Son dönemde alternatif isimlere nazaran biraz daha ön plana çıkmayı başaran Tuğba Venn, bu sene içerisinde karşımıza en fazla çıkacak marka diyebiliriz.

Devamını Oku

Zümre Tesettür Giyim Modelleri

Tesettür Giyim Markaları kategorisine 13 Ağustos, 2019 tarihinde eklendi.
Hardal Tunik Zümre Tesettür Giyim Modelleri

Tesettür giyimin önemli markaları her sene olduğu gibi bu sezon da yeni modelleri ile piyasada boy göstermeye başladı. Gösterişli defilelerle tanıtılan modeller, şimdiden birçok tesettürlü bayanın ilgisini çekmeyi başardı diyebiliriz.

Devamını Oku

Aşiyan Yeni Sezon Modelleri

Tesettür Giyim Markaları kategorisine 5 Ağustos, 2019 tarihinde eklendi.
Ceket Görünümlü Tunik Aşiyan Yeni Sezon Modelleri

Tesettür giyim sektöründe boy gösteren markaların her geçen gün kendilerini biraz daha geliştirdiğini sizlerde fark etmişsinizdir. Gün geçtikçe daha başarılı koleksiyonlar ortaya koyan markalar arasında Aşiyan son dönemin parlayan yıldızlarından birisi olmayı başardı.

Devamını Oku

By Anna Yeni Sezon Modelleri

Tesettür Giyim Markaları kategorisine 1 Ağustos, 2019 tarihinde eklendi.
Hardal Rengi Pantolon By Anna Yeni Sezon Modelleri

Farklılık her zaman için iyidir. Kimse sıradan bir kombin ile dışarı adıma atmak istemez. Ya da bulunduğu mekanda kendisiyle aynı şeyleri giyen birisini görmekten keyif almaz. İşte bu yüzden alışveriş yaparken mümkün mertebe ürün alınan markaları çeşitlendirebiliyor olmak şart.

Devamını Oku

Puane İlkbahar – Yaz Modelleri

Tesettür Giyim Markaları kategorisine 4 Temmuz, 2019 tarihinde eklendi.
Fuşya Tunik Puane İlkbahar - Yaz Modelleri

Yaz mevsimini gelmesiyle birlikte firmalar peşi sıra yaz sezonu modellerini tanıtmaya başladı. Bunların arasında belki de en güçlü isimlerden birisi olan Puane, yaz mevsiminde son derece iddialı görünüyor. Birbirinden şık tunik, yelek, bluz ve elbiseleriyle dikkat çeken marka, sokak modasına da etki etmeyi başaracak diyebiliyoruz.

Devamını Oku

Nihan Tesettür Giyim Modelleri

Tesettür Giyim Markaları kategorisine 27 Mayıs, 2019 tarihinde eklendi.
Kısa Manto Nihan Tesettür Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanların bazı markalara olan ilgisi gözlerden kaçmıyor. Sektörde çok sayıda marka yer alıyor fakat bunlar arasında sadece bazıları ilgi görüyor ya da daha doğrusunu söylemek gerekirse, bazıları alternatiflere nazaran daha fazla bayan tarafından tercih ediliyor.

Devamını Oku

Yeni Sezon Tuğba Kaban Modelleri

Tesettür Giyim Markaları kategorisine 19 Mayıs, 2019 tarihinde eklendi.
Vişne Tuğba Kaban Modelleri

Kış mevsimi artık bizlerle. Son günlerde yaşanan yoğun kar yağışları ile birlikte önümüzdeki dönemde de şiddetli soğukların geleceği söyleniyor. Bu da demek oluyor ki acil olarak kaliteli kışlık kıyafetler tedarik etmeliyiz. Aksi halde dışarıda vakit geçirmek bir anda işkenceye dönüşebilecek ve sizlere ciddi manada sağlık problemleri yaşatabilecek.

Devamını Oku

Doque Etek Ceket Takım Modelleri

Tesettür Giyim Markaları kategorisine 13 Mayıs, 2019 tarihinde eklendi.
Dantelli Kırmızı Doque Etek Ceket Takım Modelleri

Tesettürlü hanımların son dönemde takımlara olan ilgisi artmaya başladı. Özellikle iş hayatından boy gösteren tesettürlü hanımlar tarafından tercih edilen takımlar, resmi görüntüsü ve şık sonuçlar elde edilmesine imkan sağlaması sebebiyle çok popüler hale geldi.

Devamını Oku

İlknur Karaca Tesettür Giyim

Tesettür Giyim Markaları kategorisine 8 Mayıs, 2019 tarihinde eklendi.
Kürklü Pelerin İlknur Karaca Tesettür Giyim

Kaliteli bir kombin yapabilmek için illa da pahalı markalardan giyinmeye gerek yok. Aslında, son derece makul fiyatlarla satın alabileceğiniz kıyafetler mevcut ve bu fırsatları iyi değerlendirmek gerekiyor. Uygun fiyatlı ürünlerle alakalı olarak, eğer ki nereye bakacağınızı biliyorsanız hem kaliteli hem de ucuz kıyafetleri rahatlıkla bulabilirsiniz.

Devamını Oku
1/512345