"Tesettür Giyim Markaları" Kategorisi

Muslima Wear Modelleri

Tesettür Giyim Markaları kategorisine 21 Mart, 2019 tarihinde eklendi.

Hani bazı markalar vardır, ürünlerinin görüntüsü ile diğer markalardan hemen ayrılır. Görsellik noktasında gerçekten de çok başarılı işlerin altına imza atan bu tarz markalar, bayanlar tarafından da hak ettikleri ilgiyi mutlaka görürler. Son dönemde bu tarz markalara tesettür giyim sektöründe örnek vermemiz gerekirse eğer, gözümüz kapalı şekilde tercihimizi Muslima Wear’dan yana kullanırız.

Devamını Oku

Vizyon Tesettürlü Elbise Modelleri

Tesettür Giyim Markaları kategorisine 14 Mart, 2019 tarihinde eklendi.

Bazı markalar vardır ki bayanlar için her daim daha önemli bir konuma sahip olmuşlardır. İnsanlar üzerinde sahip oldukları algı, onları müşteriler ile yakınlaştırmakta ve böylelikle alışveriş yapılacağı zaman ilk sırada yer almalarına olanak sağlamaktadır. Özellikle de tesettür giyimde bu bahsettiğimiz durum ile daha fazla karşılaşıldığını belirtmeliyiz. Hemen her tesettürlü bayanın favori markası ya da markaları vardır ve alışverişlerini genel olarak bu markalardan yaparlar.

Devamını Oku

Avenna Tesettür Giyim Modelleri

Tesettür Giyim Markaları kategorisine 12 Mart, 2019 tarihinde eklendi.

Dönem dönem bazı markaların popülerliğinin arttığına şahit olabiliyor. Bazı markalar dönemsel olarak kaliteli işlerin altına imza atıyor ve bu başarı hanımlardan karşılık bularak o an için anlık bir popülerliği beraberinde getiriyor. Bunun yanı sıra bazı markalar ise bu popülerliği daimi olarak sağlamak gibi çok zor bir işin altına imzasını atabiliyor.

Devamını Oku

El Sahra Yeni Sezon Modelleri

Tesettür Giyim Markaları kategorisine 24 Şubat, 2019 tarihinde eklendi.

Tesettür giyimde kalite çok ama çok önemli. Alacağınız ürünler ne kadar kaliteli olursa gün içerisinde geçireceğiniz zamanında o kadar keyifli olacağını söylemeliyiz. Eğer ki üzerinizdeki kıyafetler sizi rahatsız ediyor ve şık olduğunuza sizi inandıramıyorsa çok yanlış tercihler yaptığınızı söyleyebiliriz.

Bu yüzde de hangi markaların ürünlerini almanız gerektiğini iyi bilmelisiniz. Son dönemde tesettürlü hanımların favori markaları arasında girmeyi başaran El Sahra, birbirinden şık modeller ile dikkatleri üzerine çekti. Çok sayıda kaliteli ürün ile tesettür giyim piyasasında ismini duyuran marka bu senenin en trend isimleri arasına girecek gibi görünüyor.

Devamını Oku

Yeni Sezon Pınar Şems Modelleri

Tesettür Giyim Markaları kategorisine 21 Şubat, 2019 tarihinde eklendi.

Tesettür giyim sektöründe çok sayıda marka mevcut ve bu markalar düzenli olarak yeni sezon modelleriyle karşımıza çıkıyor. Kimi marka kalitesini ilk baştan itibaren gözler önüne seren ürünler çıkartırken kimisinin ise koleksiyonu nispeten daha sönük görünüyor.

İşte sizlere kalitesini her anlamda sergileme başarısı gösteren bir koleksiyondan söz edeceğiz. Pınar Şems, birçok tesettürlü hanımın vazgeçemediği markalar arasında yer alıyor ve yeni sezon modelleriyle sokak modasına etki edecek gibi görünüyor. Eğer ki dolabınızı yenilemek ya da çeşitliliği arttırmak istiyorsanız Pınar Şems, bunu yapabileceğiniz en kaliteli markalardan birisi olarak ön plana çıkıyor.

Devamını Oku

Butik Simge Yeni Sezon Modelleri

Tesettür Giyim Markaları kategorisine 5 Şubat, 2019 tarihinde eklendi.

Tesettür giyimde en önemli parçalardan birisi de butiklerdir. Büyük mağazaların tesettür giyime yaptığı katkı kadar butiklerin de katkısı olduğunu söylemeliyiz. Birçok tesettürlü bayan alışveriş yaparken öncelikle butikleri tercih ediyorlar. Bunu birkaç sebebi var. İlk olarak butiklerin tesettürlü bayanların isteklerini çok daha iyi bir şekilde analiz edebiliyor olmalarıdır. İhtiyaçlar ne kadar iyi analiz edilirse, o ihtiyaçlara karşılık olarak üretilen modellerinde de o kadar başarılı olması mümkün olabilmektedir. Bu noktada da çok kaliteli işlerin altına imza atan butikler her geçen gün daha fazla tercih ediliyorlar. Son dönemin popüler isimlerinden birisi haline gelen Butik Simge’de yeni sezon modelleri ile tesettürlü bayanların beğenisini kazanmaya devam ediyor.

Devamını Oku

Refka Tesettür Giyim Modelleri

Tesettür Giyim Markaları kategorisine 4 Şubat, 2019 tarihinde eklendi.

Tesettürlü hanımlar ilk olarak şık bir kombin yapabilmek isteyecektir. Dışarı çıkarken nereye gidildiğinin bir önemi olmaksızın her bayan gibi tesettürlü bayanlarda olabildiğince zarif bir görüntüye bürünmek arzusundadır. Bunun içinde ilk olarak kaliteli kıyafetler bulabiliyor olmanız gerekiyor.

Kaliteli ürünleri bulduktan sonra da onları başarılı bir şekilde bir araya getirebiliyor olmak gerekiyor. Bu da biraz moda takibi birazda kişisel zevkleri gerektiriyor. Sizler için en zorlu kısım kaliteli kıyafetleri bulabilmek dersek çokta yanlış bir şey söylemiş olmayız. Bu noktadaki eksikliği de Refka gibi markalar kapatıyor. Son dönemin popüler markalarından birisi olan Refka, yeni sezon modelleri ile sizlerin karşısına çıkıyor.

Devamını Oku

Kayra Tesettür Takım Modelleri

Tesettür Giyim Markaları kategorisine 31 Ocak, 2019 tarihinde eklendi.

Tesettür giyim belli başlı ürünlerden ya da modellerden oluşmuyor. Bu sektör son derece geniş bir ürün çeşitliliğine sahip ver herkesin ihtiyaçlarına göre bir şeyler bulmaları mümkün görünüyor. Özellikle son dönemde tesettür giyim markalarının büyük bir bölümünün çalışan hanımlara yönelik olarak modeller ürettiklerine şahit oluyoruz. Bu markalar arasında başı çeken Kayra, oldukça başarılı takımlar üreterek bu alanda gerçekten de en önemli isimlerden birisi olduğunu herkese ispat etmiş durumda. Eğer ki sizlerde iş hayatınızda kullanabileceğiniz tarzda zarif ve kaliteli bir takım arıyorsanız ilk olarak Kayra mağazalarına göz atmalısınız. Zaten bir kere göz attığınızda istediğiniz tarzda ürünleri mutlaka bulacaksınız.

Devamını Oku

En Yeni Kent Giyim Modelleri

Tesettür Giyim Markaları kategorisine 30 Ocak, 2019 tarihinde eklendi.

Kaliteli ve şık giyinmek herkesin hakkı. Bu hakkı kullanabilmek ise maalesef herkese nasip olmuyor. Çünkü, hangi markayı tercih etmeniz gerektiğini ve hangi modellere yönelmenizin daha doğru olacağını bilmiyorsanız hakkınız olan şıklığı elde etmeniz çok ama çok zor olacaktır. Özellikle tesettürlü hanımlar için durum biraz daha vahim görünüyor. Sonuç itibariyle daha kısıtlı bir alandan söz ediyoruz ve bu kısıtlı alan içerisinde istediğiniz tarzda ürünleri bulmak çok daha zor olacaktır. Bu gibi durumların önüne geçebilmek adına Kent gibi tesettür giyim sektörüne çok fazla şey katan markaların kıymetini bilmek gerekiyor. Eğer ki belli başlı markalara takılıp kaldıysanız, arzuladığınız şıklığı yakalamanız çok daha zor olacaktır.

Devamını Oku

JaaDe Butik Modelleri

Tesettür Giyim Markaları kategorisine 17 Ocak, 2019 tarihinde eklendi.

JaaDe Butik, tesettür giyim sektöründe boy gösteren butik markalar arasında son dönemde giderek daha popüler hala gelen bir isim oldu. Kısa sürede geniş bir kitleye kendisini benimseten JaaDe Butik, bu başarıya şan eseri ulaşmadı elbette. Piyasaya çıkarttığı modeller ile herkesin dikkatini çekmeyi başaran ve ürünlerindeki kaliteyi devamlı olarak arttıran JaaDe Butik, 2018 senesinin en iyilerinden birisi olmayı hak etmiş gibi görünüyor.Tesettürlü bayanların ihtiyaçlarına çok iyi şekilde karşılık vererek tamda onların istediği tarzda kreasyonlar ile karşılarına çıkan JaaDe, bu sayede son dönemin yükselen yıldızlarından birisi oldu.

Devamını Oku