"Tesettür Giyim Markaları" Kategorisi

Femilena Tesettür Özel Kreasyon

Tesettür Giyim Markaları kategorisine 3 Kasım, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettür giyimde özel kreasyonlar her daim ilgi çekmiş ve tesettürlü bayanların yüzünü güldürmeyi başarmıştır. Bunun son örneği olarak da Femilena tarafından piyasaya sürülen özel kreasyondan söz etmek gerekiyor. Kaliteli, şık ve iddialı ürünlerden oluşan kreasyon çok hoşunuza gidecektir diye düşünüyoruz.

Devamını Oku

Mustafa Dikmen Tesettür Giyim Modelleri

Tesettür Giyim Markaları kategorisine 17 Ekim, 2018 tarihinde eklendi.

Hazırladığı koleksiyonlar ile tesettür giyim sektörünü başka bir yöne taşıyan Mustafa Dikmen, 2002 yılında bu yana aralıksız olarak yeni koleksiyonlar çıkarmaya devam ediyor. Zarif, şık ve modern tasarımları ile kapalı bayanlara şık bir stil imkanı sunan Mustafa Dikmen, modayı yakından takip eden tesettürlü bayanlar için farklı seçenekler sunuyor. Geniş bir ürün yelpazesi ile hizmet veren Dikmen Giyim, küçük detaylar ile zarif kıyafetler tasarlıyor.

Devamını Oku

Minel Aşk Tesettürlü Yeni Sezon Modelleri

Tesettür Giyim Markaları kategorisine 6 Ekim, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettürlü bayanların genel olarak şık ve rahat kombinler yapmak istediklerini söyleyebiliyoruz. Birçok tesettürlü hanım giyeceği şeylere karar verirken daha çok risksiz ürünlere yöneliyor. Bu noktada da hem riski az hem de şık ürün bulabilmek bir nebze de olsa zorlayıcı olabiliyor.

Devamını Oku

Nilüfer Kamacıoğlu Tesettürlü Elbise Modelleri

Tesettür Giyim Markaları kategorisine 1 Ekim, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettür giyimde belli bir tarzı ve kalitesi olan markaların önemi bizler için çok ama çok fazla. Piyasada yeteri kadar kaliteli ürün bulmak çok kolay değil. Bu yüzden de kalitesini ispat etmeyi başarmış Nilüfer Kamacıoğlu gibi isimlerin bize sunduğu ayrıcalıklardan olabildiğince faydalanmak gerekiyor. 2018 senesi için özel olarak tasarlanan yeni koleksiyonunu görücüye çıkartan Nilüfer Kamacıoğlu, gene tüm otoritelerden tam puan almayı başaracak gibi duruyor.

Devamını Oku

Kayı Kızları Tasarım Tesettür Giyim Modelleri

Tesettür Giyim Markaları kategorisine 21 Eylül, 2018 tarihinde eklendi.

Kaliteli bir giyim alışkanlığı edinebilmek adına nereden alışveriş yapmanız gerektiğini de biliyor olmanız gerekli. Aksi halde sıradan, her yerde karşılaşabileceğiniz tarzda bir giyim alışkanlığına sahip olacağınızı söyleyebiliriz.

Devamını Oku

Pile Butik Yeni Sezon Modelleri

Tesettür Giyim Markaları kategorisine 21 Eylül, 2018 tarihinde eklendi.

Giyim sektöründe butiklerin etkisi her geçen gün biraz daha fazla hissediliyor. Eskiden genel olarak hazır giyim markalarının hakimiyetinde olan sektör, artık yavaş yavaş butiklere doğru kayıyor. Butiklerin bu denli popüler hale gelmesinde müşterilerinin ihtiyaç ve isteklerine çok daha iyi şekilde cevap verebiliyor olmalarının da büyük etkisi var.

Devamını Oku