"Tesettür Giyim Markaları" Kategorisi

JaaDe Butik Modelleri

Tesettür Giyim Markaları kategorisine 17 Ocak, 2019 tarihinde eklendi.

JaaDe Butik, tesettür giyim sektöründe boy gösteren butik markalar arasında son dönemde giderek daha popüler hala gelen bir isim oldu. Kısa sürede geniş bir kitleye kendisini benimseten JaaDe Butik, bu başarıya şan eseri ulaşmadı elbette. Piyasaya çıkarttığı modeller ile herkesin dikkatini çekmeyi başaran ve ürünlerindeki kaliteyi devamlı olarak arttıran JaaDe Butik, 2018 senesinin en iyilerinden birisi olmayı hak etmiş gibi görünüyor.Tesettürlü bayanların ihtiyaçlarına çok iyi şekilde karşılık vererek tamda onların istediği tarzda kreasyonlar ile karşılarına çıkan JaaDe, bu sayede son dönemin yükselen yıldızlarından birisi oldu.

Devamını Oku

Puane Yeni Sezon Modelleri

Tesettür Giyim Markaları kategorisine 22 Kasım, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettürlü hanımların alışveriş yapacakları zaman tercih ettikleri belli başlı markalar olduğunu söylemek mümkün görünüyor. Sektörde çok sayıda kaliteli marka mevcut olsa da bunlar arasında bazıları her seneye damga vurması başarısı gösterebiliyor. Söz konusu markalar arasında Puane belki de en çok söz edilen isim konumunda. Tesettürlü bayanlar arasında son derece popüler olan marka, gerçektende kaliteli ürünler arayanların ilk uğradığı yer diyebiliriz. Yeni sezon modelleriyle tesettürlü hanımların karşısına çıkan marka, bu senenin en trend markaları arasına ismini şimdiden yazdırdı gibi görünüyor. Tüm ürünlerinde belli bir kaliteyi standart olarak sunan marka, sokak modasına da yön verecek diyebiliriz.

Devamını Oku

Armine Yeni Sezon Etek Modelleri

Tesettür Giyim Markaları kategorisine 21 Kasım, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettürlü hanımların farklı kombinler yapabilmek adına en fazla tercih ettiği ürünlerden birisi olarak etekleri örnek gösterebiliriz. Tesettürlü bayanlar arasında çok sık tercih edilen bir ürün olan etekler, kaliteli markalardan alındığı müddetçe gerçektende başarılı sonuçlar elde etmenize olanak sağlıyor. Bu nokta da belki de en kaliteli ürünleri bulabileceğiniz yer olarak Armine’yi örnek göstermek yanlış olmayacaktır. Tesettür giyim sektöründe kendisini fazlasıyla ispat etmiş bir marka olan Armine, kalitesini eteklerde de göstermeye devam ediyor. Bayanlar tarafından da beğenilen modeller üreten Armine, yeni sezon etek modelleri ile gene adından söz ettirecek gibi görünüyor.

Devamını Oku

Al-Marwah Yeni Sezon Modelleri

Tesettür Giyim Markaları kategorisine 20 Kasım, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettür giyim sektöründe alternatiflerin az olduğunu düşünüyorsanız eğer büyük bir yanılgı içerisinde olduğunu söyleyebiliriz. Piyasada çok sayıda marka var ve evet haklısınız, kaliteli marka sayısı maalesef az. Gene de gerçekten bu işin hakkını vererek yapan, ürünleriyle büyük beğeni toplayan markalarda mevcut. Son dönemde adını her geçen gün daha fazla duymaya başladığımız, sokak modasında etkilerini de çok net şekilde görebildiğimiz Al-Marwah, birçok bayanın hayali kurduğu tarzda modeller ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Son derece iddialı bir tarza sahip olan ürünler, gerçek şıklığın nasıl olması gerektiğini herkese gösteriyor.

Devamını Oku

Femilena Tesettür Özel Kreasyon

Tesettür Giyim Markaları kategorisine 3 Kasım, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettür giyimde özel kreasyonlar her daim ilgi çekmiş ve tesettürlü bayanların yüzünü güldürmeyi başarmıştır. Bunun son örneği olarak da Femilena tarafından piyasaya sürülen özel kreasyondan söz etmek gerekiyor. Kaliteli, şık ve iddialı ürünlerden oluşan kreasyon çok hoşunuza gidecektir diye düşünüyoruz.

Devamını Oku

Mustafa Dikmen Tesettür Giyim Modelleri

Tesettür Giyim Markaları kategorisine 17 Ekim, 2018 tarihinde eklendi.

Hazırladığı koleksiyonlar ile tesettür giyim sektörünü başka bir yöne taşıyan Mustafa Dikmen, 2002 yılında bu yana aralıksız olarak yeni koleksiyonlar çıkarmaya devam ediyor. Zarif, şık ve modern tasarımları ile kapalı bayanlara şık bir stil imkanı sunan Mustafa Dikmen, modayı yakından takip eden tesettürlü bayanlar için farklı seçenekler sunuyor. Geniş bir ürün yelpazesi ile hizmet veren Dikmen Giyim, küçük detaylar ile zarif kıyafetler tasarlıyor.

Devamını Oku