Tesettür Giyim Markaları

Puane İlkbahar – Yaz Modelleri

Tesettür Giyim Markaları kategorisine 4 Temmuz, 2019 tarihinde eklendi.
Fuşya Tunik Puane İlkbahar - Yaz Modelleri

Yaz mevsimini gelmesiyle birlikte firmalar peşi sıra yaz sezonu modellerini tanıtmaya başladı. Bunların arasında belki de en güçlü isimlerden birisi olan Puane, yaz mevsiminde son derece iddialı görünüyor. Birbirinden şık tunik, yelek, bluz ve elbiseleriyle dikkat çeken marka, sokak modasına da etki etmeyi başaracak diyebiliyoruz.

Devamını Oku

Nihan Tesettür Giyim Modelleri

Tesettür Giyim Markaları kategorisine 27 Mayıs, 2019 tarihinde eklendi.
Kısa Manto Nihan Tesettür Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanların bazı markalara olan ilgisi gözlerden kaçmıyor. Sektörde çok sayıda marka yer alıyor fakat bunlar arasında sadece bazıları ilgi görüyor ya da daha doğrusunu söylemek gerekirse, bazıları alternatiflere nazaran daha fazla bayan tarafından tercih ediliyor.

Devamını Oku

Yeni Sezon Tuğba Kaban Modelleri

Tesettür Giyim Markaları kategorisine 19 Mayıs, 2019 tarihinde eklendi.
Vişne Tuğba Kaban Modelleri

Kış mevsimi artık bizlerle. Son günlerde yaşanan yoğun kar yağışları ile birlikte önümüzdeki dönemde de şiddetli soğukların geleceği söyleniyor. Bu da demek oluyor ki acil olarak kaliteli kışlık kıyafetler tedarik etmeliyiz. Aksi halde dışarıda vakit geçirmek bir anda işkenceye dönüşebilecek ve sizlere ciddi manada sağlık problemleri yaşatabilecek.

Devamını Oku

Doque Etek Ceket Takım Modelleri

Tesettür Giyim Markaları kategorisine 13 Mayıs, 2019 tarihinde eklendi.
Dantelli Kırmızı Doque Etek Ceket Takım Modelleri

Tesettürlü hanımların son dönemde takımlara olan ilgisi artmaya başladı. Özellikle iş hayatından boy gösteren tesettürlü hanımlar tarafından tercih edilen takımlar, resmi görüntüsü ve şık sonuçlar elde edilmesine imkan sağlaması sebebiyle çok popüler hale geldi.

Devamını Oku

İlknur Karaca Tesettür Giyim

Tesettür Giyim Markaları kategorisine 8 Mayıs, 2019 tarihinde eklendi.
Kürklü Pelerin İlknur Karaca Tesettür Giyim

Kaliteli bir kombin yapabilmek için illa da pahalı markalardan giyinmeye gerek yok. Aslında, son derece makul fiyatlarla satın alabileceğiniz kıyafetler mevcut ve bu fırsatları iyi değerlendirmek gerekiyor. Uygun fiyatlı ürünlerle alakalı olarak, eğer ki nereye bakacağınızı biliyorsanız hem kaliteli hem de ucuz kıyafetleri rahatlıkla bulabilirsiniz.

Devamını Oku

Tuğba Venn Yaz Sezonu Modelleri

Tesettür Giyim Markaları kategorisine 22 Nisan, 2019 tarihinde eklendi.
Nakışlı Kot Tunik Tuğba Yaz Sezonu Modelleri

Tuğba bu yaz sezonunun en fazla konuşulan isimlerinden birisi olacak gibi gözüküyor. Birbirinden şık ürünleri piyasaya süren marka, kalitenin, zarafetin ve şıklığın ön plana çıkartıldığı ürünlerle tesettürlü bayanların yüzünü güldürüyor.

Devamını Oku

Kayra Yeni Sezon Kap Modelleri

Tesettür Giyim Markaları kategorisine 21 Nisan, 2019 tarihinde eklendi.
Kemerli Lacivert Kayra Kap Modelleri

Son dönemde giderek daha fazla popüler hale gelen bir kıyafetten söz etmemiz mümkündür. Tesettürlü hanımların büyük bir bölümü tarafından tercih edilen kaplar, hem görüntüsü hem de işlevsel özellikleri ile tesettürlü hanımların favori ürünlerinden birisi olmayı başarmış durumda. Bir de kaliteli markaları tercih ediyor olmak, kap modeller ile elde edeceğiniz görselliği daha da arttıracaktır.

Devamını Oku

Kazzaz Yaz Sezonu Modelleri

Tesettür Giyim Markaları kategorisine 13 Nisan, 2019 tarihinde eklendi.
Zincir Desenli Salaş Hırka Kazzaz Yaz Sezonu Modelleri

Kazzaz yaz sezonu için hazırladığı koleksiyon ile şu sıralar tesettürlü bayanların en fazla ilgisini çeken marka olmuş durumda. Ürünlerinde çok hoş bir tarzı yansıtan Kazzaz, sıcak havalarında etkisiyle bunalmaya başlayan tesettürlü bayanların yüzünü güldürecek gibi görünüyor.

Devamını Oku

Yeni Sezon Gönül Kolat Modelleri

Tesettür Giyim Markaları kategorisine 5 Nisan, 2019 tarihinde eklendi.
Tuğra Detaylı Siyah Tunik Yeni Sezon Gönül Kolat Modelleri

Tesettür giyim sektöründe bazı markalar gerçektende takdiri hak ettiğini belirtmemiz geriyor. Tesettür giyim sektörü eskiden çok fazla alternatifin bulunabildiği bir yapıya sahip değildi. Belli başlı markalar ve aynı şekilde sayılı diyebileceğimiz modeller sebebiyle farklı bir tarza bürünmek mümkün olmuyordu.

Devamını Oku

Noi Yeni Sezon Modelleri

Tesettür Giyim Markaları kategorisine 3 Nisan, 2019 tarihinde eklendi.
Gri Yelek Noi Yeni Sezon Modelleri

Tesettürlü bayanların kombin yaparken en fazla dikkat ettiği noktalardan birisi olan rahatlık, maalesef ki her üründe kolaylıkla bulunabilen bir özellik değil. Birçok model görsel açıdan son derece etkileyici bir görünüme sahipken, iş rahatlığa geldiğinde aslında isteneni verebilmekten çok uzaktalar.

Devamını Oku
1/512345