Trençkot

Pınar Akşam Trençkot Modelleri

Trençkot kategorisine 14 Aralık, 2018 tarihinde eklendi.
Bordo Pınar Akşam Trençkot Modelleri

Pınar Akşam hemen her koleksiyonu ile tesettürlü bayanların beğenisini kazanmayı başarıyor. Son olarak piyasaya sürülen trençkotlarıyla da tesettürlü bayanlardan olumlu bir geri dönüş alan firma, bu sezonun en çok konuşulan isimlerinden birisi olacak gibi görünüyor.

Devamını Oku

Sonbahar İçin Trençkot Kombinleri

Trençkot kategorisine 3 Eylül, 2018 tarihinde eklendi.
Narçiçeği Sonbahar İçin Trençkot Kombinleri

İlerleyen günlerde havalar daha da soğuyacak ve bu sebeple kıyafet stilimizde değişikliğe gitmemiz gerekecek. Sonbaharın gelmesiyle sokak modasına ayak uydurabilmek adına trençkotlara yönelmekte fayda var. Kaliteli bir görüntü ve rahatlıktan yana tercihini kullanacak olan tüm bayanlara trençkotları mutlaka tavsiye ediyoruz.

Devamını Oku

En Moda Trençkot Modelleri

Trençkot kategorisine 19 Mayıs, 2018 tarihinde eklendi.

İlkbahar ve sonbahar aylarında en çok tercih ettiğimiz trençkotlar, havaların ne sıcak ne de soğuk olduğu günler için ideal. Tesettür kombinlerinizde de rahatlıkla kullanabileceğiniz bir parça olan trençkot modelleri, tek renk, desenli ve farklı tasarım modelleri ile mağaza vitrinlerindeki yerini alıyor. Peki, en moda trençkot modelleri hangileri? Etnik desenlerle tasarlanan bu trençkot, sonbahar günleri için ideal. Oldukça trend ve havalı görünen bu model, etnik görüntüsüne rağmen oldukça sade ve zarif görünüyor. Resimdeki gibi hardal rengi eşarp, çanta ve ayakkabı gibi aksesuar seçenekleri ile tamamlayarak kullanabilirsiniz. Bu model, 2018 yılının en moda trençkot modelleri arasında öne çıkıyor.

Devamını Oku

Tuğba Venn Trençkot Modelleri

Trençkot kategorisine 28 Nisan, 2018 tarihinde eklendi.
Kemal Tanca 2018 Kış Koleksiyonu Tesettür Etek Modelleri 2018 Tuğba Venn Trençkot Modelleri

İlkbahar ve sonbahar aylarında, havaların ne tam sıcak ne de tam soğuk olduğu bahar aylarında belki de en çok kullandığımız parçalardan biri trençkotlar oluyor. Diz üst, kısa ya da diz altı model seçenekleri ve sezonun trend renkleri ile hazırlanan 2018 Tuğba Venn trençkot modelleri, farklı tarzlara hitap eden modeller sunuyor.

Devamını Oku