"Tunikler" Kategorisi

İpekdal Tunik Modelleri

Tunikler kategorisine 21 Ocak, 2019 tarihinde eklendi.

Birçok bayan için favori ürünlerden birisi haline gelen tunikler her sene biraz daha popüler hale geliyor. Bayanların tuniklere bu kadar ilgi gösteriyor olması bir tesadüf değil. Tuniklerin hem işlevsel özellikleri hem de görsel olarak hoş bir kombin yapmanıza olanak sağlamaları bayanların bu ürüne olan ilgisini her geçen gün biraz daha arttırıyor. Tesettürlü hanımlar içinde durum pek farklı değil. Hatta tesettürlü bayanların tuniklere daha fazla ilgi gösterdiğini dahi söyleyebiliriz. Bu noktada devreye giren İpekdal gibi kaliteli markalar ise bayanlara daha kaliteli ve daha şık modeller bulabilme konusunda büyük avantajlar sağlıyor.

Devamını Oku

Tesettür Uzun Tunik Modelleri

Tunikler kategorisine 6 Ocak, 2019 tarihinde eklendi.

Tesettür giyim son dönemde farklı tarzların ve akımların etkisi altına girmeye devam ediyor. Bu akımlar tesettür giyimi ciddi manada etkiliyor ve bu etkinin bayanlar üzerinde de tesir ettiğini görmek mümkün oluyor. Hal böyle olunca da birçok bayanın yeni akımlara ayak uydurduğuna şahit oluyoruz. Bayanların kendi tarzlarını oluştururken de bu akımlardan örnekleri kombinlerinde kullanmaktan çekinmezler. Son dönemde tesettür giyimi en çok etkisi altına alan akımlardan birisi olarak ise uzun tunik modellerini gösterebiliriz. Bu modeller sayesinde tesettürlü bayanlar ciddi manada şık bir görüntüye kavuşabiliyorlar. Eğer sizlerde hem biraz olsun farklı giyinebilmek hem de şık görünmek istiyorsanız uzun tuniklere bir göz atmalısınız.

Devamını Oku

Gönül Kolat Tesettür Tunik Modelleri

Tunikler kategorisine 4 Ocak, 2019 tarihinde eklendi.

Gönül Kolat Tesettür Tunik Modelleri

    Tesettür giyimde çok sayıda marka, son dönemde sektörde aktif rol almaya başlamış durumda. Bu durum sektörün gelişmesinde büyük rol oynamaktadır. Eskiden tek tük markaların ürün çıkarttığı bir sektör iken günümüzde modanın en zengin kollarından birisi haline gelmiş durumda. Eskiden beri sektörde faaliyet gösteren ve yeni markaların sektöre girmesine ön ayak olan bir nevi sektörün lokomotif markalarından birisi olarak Gönül Kolat örnek verilebilir. Marka, tesettür giyimde bayanların ihtiyaçlarına tam anlamıyla karşılık verebilmesi ise ün yapmış bulunuyor ve bu başarılı çizgisini tuniklerde de sergilemeye devam ediyor.

Devamını Oku

Pembe Tesettür Tunik Modelleri

Tunikler kategorisine 28 Aralık, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettür giyim, son derece farklı modellerden oluşmaktadır. Özelliklede geçmiş yıllar baz alındığında günümüzde ciddi manada bir ürün yelpazesinden söz etmek mümkün olacaktır. Birbirinden farklı, zarif ve şık ürün çeşitleri arasından kendiniz için ideal olanlarını seçmek ise tamamen sizin elinizde. Sizlere bir önerimiz olacağını da söylememiz gerekiyor. Son dönemde tesettür giyimin en büyük beğeni toplayan parçaları arasında tunikler yer alıyor. Şıklık, rahatlık, fonksiyonel olması gibi kriterler göz önünde bulundurulduğunda hepsinden de geçer not alabilen tunikler her geçen gün daha da popülerleşiyor.

Devamını Oku

Alvina Büyük Beden Tunik Modelleri

Tunikler kategorisine 27 Aralık, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettürlü bayanlar arasında herkesin zayıf bir vücuda sahip olması gibi bir durum söz konusu değildir. Fakat günümüzde biraz olsun etrafınızdaki tesettür giyim mağazalarına göz attığınızda sanki herkesin zayıf olmak zorunluluğu varmış gibi hep küçük bedenli ürünlerin üretildiğine şahit olacaksınız. Bu noktada sektörün önemli bir eksiğini gideren markalardan bir tanesi olarak karşımıza Alvina çıkmaktadır. Alvina, son dönemde piyasaya çıkarttığı büyük beden ürünlerle büyük bir eksikliği gidermekte ve büyük beden giyen bayanların yüzünü güldürmektedir. Markanın son dönemde en popüler ürünü olarak da tunikleri göstermek mümkündür.

Devamını Oku

Hakim Yaka Tunik Modelleri

Tunikler kategorisine 26 Aralık, 2018 tarihinde eklendi.

Rahatına düşkün tesettürlü bayanlar arasında bir ürün son dönemde fazlasıyla popüler olmaya başlamış durumdadır. Bahsettiğimiz ürünü hepiniz tahmin edeceksinizdir. Tunikler son dönemde ciddi oranda tercih edilir hale gelmiş durumda ve sokak modasının oluşumunda büyük bir rol oynadığını söylemek mümkün olmaktadır. Birçok bayan tarafından favori ürünler arasındaki yerini alan tunik modelleri içinde de farklı tarzların dikkat çekiyor olması değinilmesi gereken konulardan bir tanesidir. Hakim yakalı tunikler son zamanlarda en popüler ürünlerden bir tanesi ve her geçen gün daha fazla bayan tarafından tercih edilir hale gelmektedir.

Devamını Oku