"Tunikler" Kategorisi

Yeni Sezon Puane Tunik Modelleri

Tunikler kategorisine 12 Kasım, 2018 tarihinde eklendi.

Tunik son yıllarda tesettürlü bayanların en fazla tercih ettiği ürünlerden bir tanesi haline gelmiş durumda. Birçok tesettürlü bayan hem gündelik yaşam da hem de özel davetlerde tunikleri sıklıkla tercih ediyor ve bu tercih sonucu oldukça başarılı sonuçlarla karşılaşmakta mümkün oluyor. Sokak modasında da aktif olarak kullanılan bir ürün haline gelen tunikler arasında seçim yaparken önceliğiniz her zaman için kaliteli markaların ürünlerine yönelmek şeklinde olmalıdır.

Devamını Oku

Mislina Tunik Modelleri

Tunikler kategorisine 31 Ekim, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettür giyimde en fazla kullanılan kıyafetlerden birisi olarak tunikleri örnek gösterebiliriz. Tuniklerin yapı itibariyle rahat ve şık bir ürün olması ve Mislina gibi kaliteli markalar tarafından üretildiğinde bu şıklığın daha da ön plana çıkması tesettülür bayanların yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Devamını Oku

Tuğba Tesettürlü Tunik Modelleri

Tunikler kategorisine 5 Ekim, 2018 tarihinde eklendi.

Birçok tesettürlü hanımın alışverişe çıktıkları zaman hangi markaların ürünlerine göz gezdirmeleri gerektiğini bildiğini söyleyebiliriz. Daha doğru her bayanın kendince bir favori markalar listesi mevcut. Bu liste kişiden kişiye göre değişiklik gösteriyor olsa da genel olarak Tuğba’nın her bayanın listesinde kendisine yer bulduğunu söyleyebiliyoruz. Tesettür giyimin en başarılı markalarından birisi olan Tuğba, özellikle tunikler konusunda gene çok iddialı görünüyor. Geçtiğimiz senenin tunik modasını resmen kendi başına belirleyen marka, aynı başarıyı bu sene de sergileyecek gibi görünüyor. Hal böyle olunca da sizlere Tuğba’nın 2018 senesi için dizayn ettiği tunikler hakkında bilgi vermemiz gerektiğini düşünüyoruz.

Devamını Oku

Çiçekli Tesettür Tunik Modelleri

Tunikler kategorisine 18 Eylül, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettürlü bayanların sıkça kullandığı tunikleride bu yaz sezonu boyunca çiçek desenli ürünleri bolca gördük ve görmeye devam edeceğiniz. Son derece sade bir kombini dahi çok daha hareketli ve gösterişli hale getiren çiçekli tunikleri kombinlerde mutlak surette kullanmakta fayda var.

Devamını Oku

Armine Tunik Modelleri

Tunikler kategorisine 17 Eylül, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettür giyimi benimsemiş bayanlarla konuştuğunuzda hepsine en çok hangi kıyafetleri sevdiğini sorarsanız eğer alacağınız cevaplar arasında mutlaka tuniklerde olacaktır. Kullanışlı bir ürün olması ve şık bir görüntünün elde edilmesine olanak sağlaması gibi faktörler sebebiyle tunikler tesettürlü bayanlar arasında son derece popüler bir üründür.

Devamını Oku

Aşiyan Tunik Modelleri

Tunikler kategorisine 17 Eylül, 2018 tarihinde eklendi.

Aşiyan son dönemde piyasaya sürdüğü modellerle adından her geçen gün biraz daha fazla söz ettirir hale gelmeyi başardı. Özellikle son günlerde tunikleriyle dikkatleri üzerine çeken marka, 2018 senesinin en iddialı isimlerinden birisi olduğunu herkese kanıtlamış durumda.

Devamını Oku