"Yelek Modelleri" Kategorisi

Tuay Karaca Tesettürlü Yelek Modelleri

Yelek Modelleri kategorisine 21 Ekim, 2018 tarihinde eklendi.

Kaliteli bir kombin için farklı tercihler yapabilmek çok önemli. Eğer ki gerçekten başarılı sonular elde etmek istiyorsanız tesettürlü bayanlara birinci tavsiyemiz yelekler olacak. Söz konusu yelek olduğunda da akla ilk olarak haliyle Tuay Karaca gelecektir.

Devamını Oku

Tesettür Şifon Yelek Modelleri

Yelek Modelleri kategorisine 15 Temmuz, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettürlü bayanların kombinlerini zenginleştirebilmek adına tercih ettikleri farklı farklı ürünler mevcut olsa da son döneme en fazla tercih edilen model kuşkusuz şifon yelekler oluyor.
Tesettür şifon yelek modelleri tesettürlü bayanların kombinlerine farklılık katabilmek adına sıklıkla kullandıkları kıyafetlerden birisi konumunda diyebiliriz. Görsel açıdan oldukça başarılı işlerin altına imza atmanızı sağlayan pudra rengi şifon yelekleri incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Devamını Oku

Yeni Tesettür Yelek Modelleri

Yelek Modelleri kategorisine 28 Haziran, 2018 tarihinde eklendi.

Gündelik yaşamda giydiğiniz kıyafetleri, yaptığınız kombinleri değiştirebilmek,ufak dokunuşlarla yepyeni bir görünüme bürünmek büyük bir kolaylıktır. Sürekli olarak yeni alışveriş yapmaktansa kıyafetlerini farklılaştırmayı tercih etmek maddi açıdan sizinde işinize gelecektir. Tesettür giyimde sözünü ettiğimiz farklılaşmayı yapabilmenin en kolay yolu olarak tesettür yelek modellerini önerebiliriz.

Devamını Oku

2018 Sonbahar Tesettür Yelek Modelleri

Yelek Modelleri kategorisine 14 Mayıs, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettür giyimde sonbahar döneminin en trend ürünleri listesine kuşkusuz yeleklerde girecektir diyebiliriz. Son derece sade bir kombini baştan sona değiştiren yelekler sayesinde arzuladığınız şıklığa kolaylıkla ulaşabileceksiniz.

Devamını Oku

Kayra Yeni Sezon Yelek Modeller

Yelek Modelleri kategorisine 28 Mart, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettür giyimde farklılaşabilmek maalesef o kadar da kolay bir şey değil. Birçok bayan belli kalıplarla giyinmek zorunda ve elinizde alternatiflerin çok olmayışı can sıkabiliyor. Belli başlı markalar ve daha önemli belli başlı kıyafetlerde sebebiyle kimi zaman tekdüze bir tarza bürünebiliyorsunuz. Bu noktada bazı kıyafetler azda olsa farklılık yaratabildikleri için sizin adınıza fonksiyonel bir hal kazanıyor. Buna örnek verecek olursak eğer, yelekleri ele alabiliriz. Görüntüsü itibariyle gayet sıradan bir ürün olan yelekler, dahil edildiği kombini baştan aşağıya değiştirebilmek gibi bir özelliğe sahip. Bu yüzden de, kombinlerinizden sıkılıyorsanız eğer mutlaka bir yelek eklemeyi denemelisiniz.

Devamını Oku