"Yelek Modelleri" Kategorisi

Kayra Tesettür Yelek Modelleri

Yelek Modelleri kategorisine 17 Şubat, 2019 tarihinde eklendi.

Farklı bir giyim tarzına sahip olmak için illa ki çok pahalı bir alışveriş yapmanıza gerek yok. Kendi kombininize yapacağınız ufak tefek dokunuşlar sayesinde tahmin edemeyeceğiniz şekilde değişim elde edebiliyorsunuz. Bunu fark ettiğinizde çok şaşıracağınız tahmin ediyoruz.

Normalde yaptığınız kombinin sıradan olduğunu düşünüyorsanız, o gün üzerinize ne giydiyseniz buna ek olarak bir de yelek kullanmayı deneyin. Sizde göreceksiniz ki elde ettiğiniz sonuç çok daha başarılı ve şık olacak. Bu da ister istemez fazla masraf yapmadan ya da köklü bir giyim tarzı değişikliği gerektirmeden başarılı kombinler yapabilmenizin önünü açacak.

Devamını Oku

Minel Tesettürlü Aşk Yelek Modelleri

Yelek Modelleri kategorisine 16 Şubat, 2019 tarihinde eklendi.

Bayanların olabildiğince farklı ve zarif kombinler yapmak gibi bir isteği olduğunu söyleyebiliriz. Sıradan ya da hemen her yerde karşınıza çıkan bir kombin ile dışarı çıkmak birçok bayanı rahatsız eder. Haliyle de yeni bir tarz ya da kombine yeni bir dokunuş gerekliliği gün geçtikçe artıyor diyebiliriz. Özellikle tesettürlü hanımların bu nokta da yapabilecekleri en güzel şey, kombine yelekleri dahil etmektir. Yelek sayesinde sıradan olarak gördüğünüz kombininiz bambaşka bir boyuta ulaşır ve şıklığınıza şıklık kattığınızı söylemek mümkün olacaktır. Hal böyle olunca da kaliteli bir yelek satın alabilmek adına Minel Aşk gibi kendisini ispat etmiş markalara yönelmeniz çok doğal bir sonuçtur.

Devamını Oku

Gamze Polat Yelek ve Gömlek Modelleri

Gömlek kategorisine 13 Şubat, 2019 tarihinde eklendi.

Tesettürlü bayanların son dönemde çok yakından takip etmeye başladığı ve sürekli olarak artan bir hızla devam eden popülerliğinden söz edilebilecek bir marka mevcut. Modayı yakından takip eden tesettürlü hanımların tahmin edebileceği gibi sözünü ettiğimiz marka Gamze Polat oluyor. Gerçektenden kaliteli ürünleri bulunan marka, her geçen gün kendisini biraz daha geliştirmeyi de başarıyor. Son zamanlarda özellikle yelek ve gömlek modelleri ile ön plana çıkan markanın, bu alanda belki de en iyilerden birisi olduğunu söylemeliyiz. Kombinlerinde gömlekleri ve yelekleri kullanmak isteyen hanımların ilk tercih olarak Gamze Polat modellerine göz atmaları gerektiğini de belirtmeliyiz.

Devamını Oku

Tesettürlü Yelek Modelleri

Yelek Modelleri kategorisine 23 Ocak, 2019 tarihinde eklendi.

Bu sene tesettürlü bayanların kombinlerinde çeşitlilik yaratabilmek adına en fazla kullandıkları ürün kuşkusuz yelek. Tesettür yelek modelleri görsel olarak çok başarılı ve doğru şekilde kullanıldığında tahminlerin çok ötesinde bir şıklığı sizlere sağlayabiliyor.

Devamını Oku

Tuay Karaca Tesettürlü Yelek Modelleri

Yelek Modelleri kategorisine 21 Ekim, 2018 tarihinde eklendi.

Kaliteli bir kombin için farklı tercihler yapabilmek çok önemli. Eğer ki gerçekten başarılı sonular elde etmek istiyorsanız tesettürlü bayanlara birinci tavsiyemiz yelekler olacak. Söz konusu yelek olduğunda da akla ilk olarak haliyle Tuay Karaca gelecektir.

Devamını Oku

Tesettür Şifon Yelek Modelleri

Yelek Modelleri kategorisine 15 Temmuz, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettürlü bayanların kombinlerini zenginleştirebilmek adına tercih ettikleri farklı farklı ürünler mevcut olsa da son döneme en fazla tercih edilen model kuşkusuz şifon yelekler oluyor.
Tesettür şifon yelek modelleri tesettürlü bayanların kombinlerine farklılık katabilmek adına sıklıkla kullandıkları kıyafetlerden birisi konumunda diyebiliriz. Görsel açıdan oldukça başarılı işlerin altına imza atmanızı sağlayan pudra rengi şifon yelekleri incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Devamını Oku

Yeni Tesettür Yelek Modelleri

Yelek Modelleri kategorisine 28 Haziran, 2018 tarihinde eklendi.

Gündelik yaşamda giydiğiniz kıyafetleri, yaptığınız kombinleri değiştirebilmek,ufak dokunuşlarla yepyeni bir görünüme bürünmek büyük bir kolaylıktır. Sürekli olarak yeni alışveriş yapmaktansa kıyafetlerini farklılaştırmayı tercih etmek maddi açıdan sizinde işinize gelecektir. Tesettür giyimde sözünü ettiğimiz farklılaşmayı yapabilmenin en kolay yolu olarak tesettür yelek modellerini önerebiliriz.

Devamını Oku

2018 Sonbahar Tesettür Yelek Modelleri

Yelek Modelleri kategorisine 14 Mayıs, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettür giyimde sonbahar döneminin en trend ürünleri listesine kuşkusuz yeleklerde girecektir diyebiliriz. Son derece sade bir kombini baştan sona değiştiren yelekler sayesinde arzuladığınız şıklığa kolaylıkla ulaşabileceksiniz.

Devamını Oku

Kayra Yeni Sezon Yelek Modeller

Yelek Modelleri kategorisine 28 Mart, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettür giyimde farklılaşabilmek maalesef o kadar da kolay bir şey değil. Birçok bayan belli kalıplarla giyinmek zorunda ve elinizde alternatiflerin çok olmayışı can sıkabiliyor. Belli başlı markalar ve daha önemli belli başlı kıyafetlerde sebebiyle kimi zaman tekdüze bir tarza bürünebiliyorsunuz. Bu noktada bazı kıyafetler azda olsa farklılık yaratabildikleri için sizin adınıza fonksiyonel bir hal kazanıyor. Buna örnek verecek olursak eğer, yelekleri ele alabiliriz. Görüntüsü itibariyle gayet sıradan bir ürün olan yelekler, dahil edildiği kombini baştan aşağıya değiştirebilmek gibi bir özelliğe sahip. Bu yüzden de, kombinlerinizden sıkılıyorsanız eğer mutlaka bir yelek eklemeyi denemelisiniz.

Devamını Oku