• DOLAR
  $2.138,8600
 • EURO
  $1,4352
 • ALTIN
  $60.155,6700
 • BIST
  1,1904
Yeşil Pardesü Modelleri

Yeşil Pardesü Modelleri

Şık görünebilmek adına seçilen kıyafetlerin kesimi kadar renklerinin de büyük bir önem arz ettiğini hepimiz biliyoruz. Alacağınız ürünün kesimleri ne kadar güzel olursa olsun bu resim tarzı ile renkleri bir arada uyum içerisinde kullanamadıktan sonra elde edilecek görsellik pekte iyi olamayacaktır. Renklerin bu denli önemli hale gelmesi ile birlikte son dönemde özellikle tesettür giyim alanında […]

Şık görünebilmek adına seçilen kıyafetlerin kesimi kadar renklerinin de büyük bir önem arz ettiğini hepimiz biliyoruz. Alacağınız ürünün kesimleri ne kadar güzel olursa olsun bu resim tarzı ile renkleri bir arada uyum içerisinde kullanamadıktan sonra elde edilecek görsellik pekte iyi olamayacaktır. Renklerin bu denli önemli hale gelmesi ile birlikte son dönemde özellikle tesettür giyim alanında bazı renklerin ön plana çıkmaya başladığını da söylemeliyiz. İlk olarak dikkat çeken renk olarak da yeşili söylemek yanlış olmayacaktır. Pardesü alanında son dönemde yeşilin giderek daha da fazla tercih edilir hale geldiğini görebiliyoruz.

Tuğba Yeşil Pardesü Modelleri
Tuğba Yeşil Pardesü Modelleri

Yeşil pardesü modelleri genel anlamda çok sayıda başarılı üründen oluşuyor. Bu tarz ürünleri incelediğiniz takdirde ne demek istediğimizi daha net bir şekilde fark edebileceksiniz. En çok beğenilen ve ilgi gösterilen ürün ise asimetrik kesimleri ve yeşil rengi ile dikkatleri fazlasıyla çeken pardesü modelleri olacaktır. Asimetrik kesimli ürünler doğru noktalara vurgu yapıldığı ve renk tercihinde başarı sağlandığı müddetçe her daim başarılı ürünler kategorisine dahil edilecek tarzda hoş gör görselliğe sahiptir denilebilir.

Yeşil pardesü modelleri arasında bir diğer popüler ürün ise hakim yaka yeşil pardesü modelleridir. Hakim yaka detayı her geçen gün biraz daha popüler hale geliyor ve tesettürlü bayanların bu tarz ürünlere olan ilgisi giderek artıyor.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
2021-01-08 23:28:41
2020-12-26 22:28:02
Çeşitli Durumlar İçin Farklı İpek Başörtüsü Giymenin Yolları: […] hızlı bir şekilde vakit geçirmek her şeyi eskisinden daha
2020-12-25 23:28:33