Yeşil Tesettür Elbise Modelleri

Elbise kategorisine 3 Haziran, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettür giyimde yeşil renk son dönemde gerçekten çok fazla tercih edilmeye başladı. Kullanışlı yapısı ve zarif görüntüsü sayesinde özellikle elbiselerde ilk tercihlerden birisi haline gelen yeşil, ilerleyen günlerde daha da fazla tercih edilecekmiş gibi görünüyor.

Çiçekli Yeşil Tesettür Elbise Modelleri

Çiçekli Yeşil Tesettür Elbise Modelleri

Yeşil tesettür elbise modelleri sadeliği ve şıklığı arayanlar için en ideal tercih olacaktır diye düşünüyoruz. Son derece kullanışlı bir ürün grubu olan yeşil elbiseler fazla abartıya kaçmadan şık bir görüntü elde etmenizi beraberinde getiriyor. Bunun yanı sıra yeşil elbiselerde şu sıralar koyu renklerin daha fazla tercih edildiğini söylemek gerekiyor. Koyu renkler sayesinde önümüzdeki günlerde kendini iyice hissettirmeye başlayacak olan sonbaharın ortamına da uygun bir kombin yapabileceksiniz. Fakat biraz daha dikkat çekici şeyler istiyorsanız payetli modellere de göz gezdirebilirsiniz. Payet detayları yeşil elbiselerin olduğundan çok daha kaliteli görünmesini beraberinde getirecektir.

Yeşil tesettür elbise modelleri içerisinde yer alan işlemeli modeller ise gerçekten gösterişli olmayı isteyenlere ilk önereceğimiz modellerden birisi. İşleme detayı yeşil renkli elbiselerde tahminlerin çok ötesinde bir şıklığı beraberinde getiriyor. Özellikle de altın rengi işlemelerin yeşil renk ile büyük uyum sağladığını söylemek gerekiyor. Gece davetlerine katılacağınız sıra sözünü ettiğimiz modelleri denemenizde fayda var. Son olarak açık yeşilinde güzel bir alternatif olduğunu belirtmek ve bu modelleri de göz ardı etmemenizi söylemek istiyoruz.

 


Resimleri Büyütmek İçin Üzerine Tıklayınız

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

avatar
  Takip Et  
Bildir